وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آثار دویک - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: شبه ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B4%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بیماری دویک (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%A9)
+--- موضوع: آثار دویک (/Thread-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%A9)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: آثار دویک - shima2 - 2014/01/28

بچه ها الان مشکل من اینه به تشخیص دکترم (حریرچیان) اعتماد ندارم.
بیشتر از یک ساله پیشش نرفتمم و آزارام هم مصرف نمیکنم ولی نه بهتر شدم نه بدتر و این بیشتر منو به شک میندازه که دویک باشم.
و با وجود اینکه 2 ساله هردوتا پاهام کرخت هستند یه نقطه کوچک در ران راستم هست که گاهی به شدت درد میگیره و فقط هم همون تک نقطه ست

angry3

RE: آثار دویک - شهرزاد - 2014/01/29

(2014/01/28, 12:00 PM)shima2 نوشته است: بچه ها الان مشکل من اینه به تشخیص دکترم (حریرچیان) اعتماد ندارم.
بیشتر از یک ساله پیشش نرفتمم و آزارام هم مصرف نمیکنم ولی نه بهتر شدم نه بدتر و این بیشتر منو به شک میندازه که دویک باشم.
و با وجود اینکه 2 ساله هردوتا پاهام کرخت هستند یه نقطه کوچک در ران راستم هست که گاهی به شدت درد میگیره و فقط هم همون تک نقطه ست

angry3

شیما جان اینکه ترس داری از دویک یا ام اس خودش بحثش جداست ولی اینکه نمیری پیشه دکتر و اونم 2 ساله که دارو مصرف نکردی واقعا جای بحث داره ...نکن دخترجان نکن حتما برو دکتر داروهاتو مصرف کن درمان رو رها نکن محض رضای خدا...

نزار بینش زیاد فاصله بیفته حتما برو یه دکتر حالا دکترت رو دوست نداری خیلی دکتر داریم که بری ولی ننداز درمان به دل بخواهی..عواقبش سخت تر از رها کردنه الانه

RE: آثار دویک - سالومه - 2014/03/24

confused2confused2

RE: آثار دویک - Ferfer - 2014/06/02

سلام دوستاي خوبم
من دو تا سوال دارم اگه كمكم كنين ممنون ميشم
من برا ازمايش nmo رفتم ازمايشگاه دو هفته پيش.ولي امروز از اونجا زنگ زدن گفتن دوباره واسه ازمايش بيا.خواستم بدونم موقع مثبت بودن ازمايش مجدد مي گيرن؟يا علت ديگه اي مي تونه داشته باشه كه دوباره بايد ازمايش بدم؟
سوال دومم اينه كه اگه nmo مثبت باشه پيش اگهي بدي داره؟

RE: آثار دویک - paeazan - 2014/06/02

اگه nmo منفی باشه یعنی دویک نیست اگه مثبت باشه جیزی مشخص نیست
ربطی به تکرار آزمایش نداره،شاید مثلا شیشه ی خون شما افتاده و شکشته باشه که گفتن آزمایش رو تکرار کن

RE: آثار دویک - shima2 - 2014/07/18

(2014/01/29, 10:58 PM)شهرزاد نوشته است:
(2014/01/28, 12:00 PM)shima2 نوشته است: بچه ها الان مشکل من اینه به تشخیص دکترم (حریرچیان) اعتماد ندارم.

angry3

شیما جان اینکه ترس داری از دویک یا ام اس خودش بحثش جداست ولی اینکه نمیری پیشه دکتر و اونم 2 ساله که دارو مصرف نکردی واقعا جای بحث داره ...نکن دخترجان نکن حتما برو دکتر داروهاتو مصرف کن درمان رو رها نکن محض رضای خدا...

نزار بینش زیاد فاصله بیفته حتما برو یه دکتر حالا دکترت رو دوست نداری خیلی دکتر داریم که بری ولی ننداز درمان به دل بخواهی..عواقبش سخت تر از رها کردنه الانه

هردفعه که میرم دکتر نه که تا 11-12 طول میکشه...خیلی جو بدی تو خونه راه میفته...منم فاز بیخیالی برداشتم... به روی خودم نمیارم...اینطوری اعصابم راحت تره

RE: آثار دویک - nazanin - 2014/07/24

یه سوال این آزمایش nmo جوابش چند روزه آمادست؟
بعدم هزینش با بیمه تامین اجتماعی چقدر میشه؟

RE: آثار دویک - hadisss - 2014/07/24

من یه بار اهواز این آزمایشو انجام دادم که فرستاده بودن تهران و دو هفته طول کشید تا اومد icon_cry
یه بار دیگه هم خوده تهران انجام دادم که اونوقتا میفرستادن آلمان و اون یه هفته طول کشید icon_cry
هزینه اش هم توی آزمایش اولم چون چدین آیتم دیگه دکترم برام نوشته بود، وحشتناک شده بود هزینه اش و نمی دونم NMO چند حساب شد Dodgy
ولی خوده NMO یی که تکی تهران دادم 60 تومن شد wink2
البته برام آزاد حساب کردن که 60 شد Dodgy

RE: آثار دویک - pesareshoja_ir71 - 2014/07/24

الان یه دو سه سالی هست کیتش از آلمان میاد
تو بیمارستان امام خمینی رایگان انجام میدن با دفترچه تامین اجتماعی
البته این دوسال پیش بود
اون موقع هم یه جا دیگه میفرستاد آلمان که 230 میگرفت کاملا هم آزاد بود
تو بیمارستان امام خمینی باید خون بدی بعد خونت میمونه تا تعداد آزمایش دهنده ها به اندازه ای که کل کیت پر بشه برسه تا براشون بصرفه بعد یه روز بعدش زنگ میزنند خونه تون میری میگری جوابش رو به همین سادگی

RE: آثار دویک - nazanin - 2014/08/04

من امروز رفتم آزمایش دادم شد 70 تومن وگفت 14 روز دیگه جوابش آمادس اگرم زودتر آماده شد تماس میگیریم...