وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آثار دویک - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: شبه ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B4%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بیماری دویک (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%A9)
+--- موضوع: آثار دویک (/Thread-%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%A9)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: آثار دویک - shima2 - 2016/05/06

دکترم حریرچیان بود. انقدرررر مطبش شلوغ و بی نظمه بیخیال شدم دکتر دیگه ای هم نمیشناسم

RE: آثار دویک - الی کوچولو - 2016/05/07

(2016/05/06, 08:42 PM)shima2 نوشته است: دکترم حریرچیان بود. انقدرررر مطبش شلوغ و بی نظمه بیخیال شدم دکتر دیگه ای هم نمیشناسم

کاری نکن که بعدها خدای نکرده پشیمون بشی!
دکتر خوب واقعا یه نعمته. من نمیدونم شما چه شهری زندگی میکنی ولی هرجا که باشی با یه کم پرس و جو یه دکتر خوب پیدا میکنی
بدون دارو بیماری پیشرفت میکنه

RE: آثار دویک - nahid - 2016/05/07

تو نت یا تاپیک های دویک تو سایت ، صحبتهای پزشکان در مورد دویک رو سرچ کن ، یکی از اونا رو انتخاب کن و برو پیشش. پیش دکتری که خیلی سرشلوغه نرو ، این دکترا وقت برای بیمار نمیذارن.

RE: آثار دویک - مهدیه عرب - 2016/10/31

سلام دوستان . من تقریبا ۱ سال از بیماری ام گذشته و الآن mri و آزمایش جدید دادم و فردا هم وقت دکتر دارم تا شرایط بیماری ام رو بعد از یک سال بررسی کنه. . . . .
برام دعا کنید

سلام دوستان . من تقریبا ۱ سال از بیماری ام گذشته و الآن mri و آزمایش جدید دادم و فردا هم وقت دکتر دارم تا شرایط بیماری ام رو بعد از یک سال بررسی کنه. . . . .
برام دعا کنید

RE: آثار دویک - الی کوچولو - 2016/11/24

(2016/10/31, 03:22 PM)مهدیه عرب نوشته است: سلام دوستان . من تقریبا ۱ سال از بیماری ام گذشته و الآن mri و آزمایش جدید دادم و فردا هم وقت دکتر دارم تا شرایط بیماری ام رو بعد از یک سال بررسی کنه. . . . .
برام دعا کنید

برام دعا کنید

سلام
نتیجه چی شد؟

کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 - Amer.khan - 2017/04/09

دوستان عزیز
برادرم مدت دو ماها که تشخیص دویک دادن...یک چندتا قرص بهش دادن بعد مدتی الان دستش تیر میکشه و بی حس میشه لطفا راهنمایی کنید

RE: کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 - الی کوچولو - 2017/04/09

(2017/04/09, 12:00 AM)Amer.khan نوشته است: دوستان عزیز
برادرم مدت دو ماها که تشخیص دویک دادن...یک چندتا قرص بهش دادن بعد مدتی الان دستش تیر میکشه و بی حس میشه لطفا راهنمایی کنید
سلام. از اونجایی که در بیماری دویک پلاک نخاع بوجود میاد این مشکل برادرتون چیز عجیبی نیست. حتما به پزشک مراجعه کنید شاید نیاز به کورتون داشته باشه

RE: کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 - Amer.khan - 2017/04/09

[/quote]
سلام. از اونجایی که در بیماری دویک پلاک نخاع بوجود میاد این مشکل برادرتون چیز عجیبی نیست. حتما به پزشک مراجعه کنید شاید نیاز به کورتون داشته باشه
[/quote]

ممنون از شما...
مراجعه کرده به پزشک قرص کاربامازپین 200
بهش داده...
والا نمیدونیم به این پزشک اعتماد کنیم یا جای دیگه ببریمش....
در مورد دارو اکلو زوماب اطلاعیی ندارین پیدا میشه یا نه...

RE: کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 - الی کوچولو - 2017/04/10

(2017/04/09, 09:16 PM)Amer.khan نوشته است: ممنون از شما...
مراجعه کرده به پزشک قرص کاربامازپین 200
بهش داده...
والا نمیدونیم به این پزشک اعتماد کنیم یا جای دیگه ببریمش....
در مورد دارو اکلو زوماب اطلاعیی ندارین پیدا میشه یا نه...

بد نیست که با یه پزشک دیگه هم مشورت کنید
داروی اکولیزوماب هنوز وارد بازار نشده ولی در هر حال علاوه بر درمانهای علامتی مثل کاربامازپین باید از یه داروی کنترل کننده بیماری مثل پردنیزولون یا آزاتیوپرین یا ریتوکسیماب استفاده بشه که در این مورد پزشک باید تصمیم بگیره

کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 - Amer.khan - 2017/04/19

سلام دوستان...
ببخشید اینجا مطرح میکنم
ایا تعویض پلاسما برای بیماری دویک موثره؟و عوارض اون چی میتونه باشه