وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بهبود ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بهبود ام اس (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: بهبود ام اس - khojaste - 2012/05/13

سلام
من امروز از دکتر نبوی راجع به داروهای گیاهی پرسیدم . گفت روی کبد اثر بد مبزاره . icon_cryconfused2

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/05/13

از تذکر دلسوزانه ای که دادید ممنونم اما این صحبتی که میگید مطالب سایت اصلا علمی نیست رو نمی تونم بپذیرم.یعنی الان یه مدتی دارم به معنی " درمان علمی "فکر میکنم اما بیشتر گیج میشم.خانمی که مبتلا به ام اس بود رو میشناختم که دست و پا شکسته راه میرفت و. زندگی میکرد به توصیه پزشکش تحت عمل جراحی قرار گرفت و الان 5ساله که فقط رو تخت دراز کشیده وتکون هم نمی خوره روش درمانیش هم کاملا علمی بود و جراحی اش هم در یکی از بهترین بیمارستانها اتجام شد.مطمئنم هم شما هم از این نمونه ها سراغ دارید. روشهای علمی که مبتنی بر ازمون و خطاست و هر جند سالی که میگذره کتابهای مرجع پزشکی هم یکسری مطالبی که قبلا روش تاکید زیادی داشتند رو خودشون رد میکنن وکنار میگذارن .یه مضوع هم با عنوان دکتر عبدالله احمدیه ایجادشده بود تو قسمت بحث های تخصصی اعضا و یک نمونه از روش درمانی این پزشک اونجا ذکر شده که البته الان به هر پزشکی نشون بدی احتمالا میگه غیر علمیه.
اما منهم موافقم که به هر شخصی که گفت من طب سنتی می دونم نباید اعتماد کرد.

RE: بهبود ام اس - ostad2000 - 2012/05/13

منم با آقا علیرضا موافقم که میگن به هر کسی اعتماد نکنید ,آخه بعضیا با استفاده از درموندگی مریض حسابی اونو سر کیسه میکنند,اما این بنده ی خدا هیچ پولی از کسی طلب نکرده و هر کی تا حالا از روش ایشون استفاده کرده بد ندیده که هیچ نفع هم برده
ایشون هیچ توصیه ای در مورد قطع داروهای شیمیایی به کسی نمیکنن
اینکه درمان به روش ایشون رو غیر علمی میدونید اول باید ببینیم اصلا تعریف روش علمی از دیدگاه پزشکی چی هست,آیا فقط اون چیزی که در حیطه ی معلومات پزشکی هست علمیه؟اگه مثلا یه پیرمرد با یه سری رفتارها یه نفر رو درمان کرد که در پزشکی هنوز تعریفی براش ندارند باید ازش گذشت و ردش کرد

RE: بهبود ام اس - somaye_602000 - 2012/05/14

من خودم حتي براي بيماري دخترم هم بهشون ايميل زدم بدون اينكه منو بشناسن و يا ديده باشن راهنماييم كردن براي بيماري بچه همكارم ازشون كمك خواستم و خيلي روشهاشون مفيد بود فكر كنم مدير اون وبلاگ ممنوعه هدفش وراي اين حرفهاست و مزدش را هم از كس ديگه اي ميگيره به نظر من همگي يه تحقيق درباره هليله ها بكنيد اگه درمان ام اس هم نباشه خيلي فايده واسه بدن داره. كاش يكي از بچه هاي تهران كه اين دارو را مصرف ميكنه قبل و بعد مصرف يه ام آر آي ميداد و مراحل بهبود را تحت نظر استاد حسيني ثبت ميكرد من اگه تهران بودم حتما اين كارو ميكردم و به ايشون مراجعه ميكردم

RE: بهبود ام اس - nahid - 2012/05/14

هیچ کدام از کسانی که روش های طب سنتی رو دنبال کردن ، در مورد ام آر آی صحبتی نکردن. پزشکان میگن که پلاک از بین نمی ره بلکه کوچک میشه و این که گفته بشه درمان ام اس و بهبودی کامل و... با داروهای گیاهی اصلا صحت نداره.
اختلالاتی که در بیماران ام اس دیده میشه به خاطر اینه که پوشش یا عایق رشته های عصبی مغز و نخاع آسیب دیده و زخم شده ، اگه کاملا ترمیم شدنی بود ،می گفتن درمانش کشف شده ، ولی فعلا نشده .
اما امیدی هست با خبرایی که می شنویم.
به نظر من دارویی که پزشکان تجویز میکنن + داروهای گیاهی مفید با هم خوبه.

RE: بهبود ام اس - midwife66 - 2012/05/14

ناهید منم باهات کاملا موافقمhappy0065.gif...پریسا

RE: بهبود ام اس - ostad2000 - 2012/05/14

برای من که ام آر آی به اندازه یه اپسیلون هم ارزش نداره,فقط علائمم از بین بره برام کافیه

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/05/14

دوستان من از استاد حسینی در این خصوص سوال کردم یعنی برای خانم دوست همسرم که برای درمان ام اسشون خارج از کشور هم رفته بودند و الان 1روز در میان تزریق انجام میدن ایشون گفتند بعد از طی دوره درمانی ام ار ای بدهند و نتیجه رو ببینند و من حتی یک ذره هم از حرفم کوتاه نمیام. حالا اصلا اگه این حرف رو هم ندیده بگیرم و نتیجه درمانم این باشه که علایم کنترل بشه کم چیزیه ؟ تازه میشیم مثل هم اما یک تفاوت هست و اونهم کنترل علائم بدون عوارض کوتاه و بلند مدت داروهای شیمیایی.

RE: بهبود ام اس - hilda - 2012/05/14

salam doostane khoobam omidvaram ke khoobo sare hal bashin man farvardine sale 1390 ba ye hamle ke ba bi hesie dasto pam hamrah bood mobtala be ms shodam marize doctor pakdaman hastam mri dadam ishoon goftan ye pelake vazeh daram bad ye sal rebif tazrigh kardam ye hafteye pish mri dadam va raftam pishe doctoram va behesh neshoon dadam shayad bavaretoon nashe ama pelake nokhaye man kamelan az bein rafte bood khodamam hanooz bavaram nemishe doctoram goft ke in kheily kam pish miad ke pelake nokha az bein bere man dige ampool nemizanam hich vaghtam dar toole darman parhize ghazaee nakardam omidvaram hameye shoma behboodi dashte bashin be omide un rooz

agreement2agreement2agreement2

RE: بهبود ام اس - blue sky - 2012/05/14

رژیم و دارو مکمل هم باشن خوبه