وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بهبود ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بهبود ام اس (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/04/27

nahid:در ضمن اگه جواب میده ،اون استادان طب سنتی اگه راست میگن لطفا یه فکری برای کاربران عزیزی که کم و بیش ناتوان شدند،بکنن، اونا رو درمان کنن،یا حداقل بتونن راه برن
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب پس قبول دارید که طب جدید نمی تونه برای عزیزانی که ناتوان شدن کاری بکنه .اگه کسی از کاربران خواست به من بگه تا بهشون استادان طب سنتی رو معرفی کنم. راستی خود مریم جون (شفا یافته)هم ناتوان شده بود و از دستورات همین استادان طب سنتی بهبود پیدا کرد مگه غیر اینه؟confused

RE: بهبود ام اس - fireboud - 2012/04/27

(2012/04/27, 02:21 PM)ثریا نوشته است: گمون نمی کنم هفت سال با ام اس بودن کم باشه.من فقط دوساله که دارم رو روش درمان تحقیق میکنم.
راجع به سینووکس هم گفتم که یه مثال بود.چرا فکر میکنید از همه بیشتر میدونید و هیشکی هیچی نمیدونه؟؟؟؟؟
مریم چندین ساله ام اس داره گمون نمیکنم تازه ام اس گرفته باشه،پس شما اطلاعاتت ضعیفه.
هرکسی که از داروها و رژیم استفاده کرده و چیزیش شده خب به ما هم نشون بدید تا ما هم بدونیم.من به هیچ وجه این حرفتونو باور نمی کنم.چون یکی عین حرف شمارو زد بعدا متوجه شدم هم از غذاهای رژیم استفاده میکرده هم از غذاهایی که قبلا میخورده و هم دکتر گیاهیش از این دکترهاییی بوده که فقط گل گاوزبون دست مشتری میدنlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
اگه موردی هست که از رژیم و داروهای مریم و من استفاده کرده و حالش بد شده به من نشونش بدید قول شرف میدم همچین موردی روی کره زمین وجود نداره و نخواهد داشت.
سلام علیرضا
بهتر فعلا در این مورد که چی بهتر چی بدتر بحث نکنیم
تا روز دیدار که من و شما با هم در این مورد خیلی کامل صحبت کنیم و اون مواردی هم که میخواستی ببینی بهت نشون بدم

RE: بهبود ام اس - ثریا - 2012/04/27

(2012/04/27, 06:10 PM)fireboud نوشته است: سلام علیرضا
بهتر فعلا در این مورد که چی بهتر چی بدتر بحث نکنیم
تا روز دیدار که من و شما با هم در این مورد خیلی کامل صحبت کنیم و اون مواردی هم که میخواستی ببینی بهت نشون بدم
سلام حاج فربود.
یا پیغمبر!!!
چشم حاجی هرچی شما بگی.چشم.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: بهبود ام اس - Azad - 2012/04/27

دوستان در مورد دکتر ابوالحبیب چیزی شنیدین؟
سایت اینترنتی داره، با داروهای گیاهی ادعا میکنه این بیماری رو تو کمتر از دو ماه درمان میکنه!!!
من یکشنبه ازش وقت گرفتم. کسی میشناسه ایشون رو؟

RE: بهبود ام اس - reach usa - 2012/04/28

(2012/04/27, 07:33 PM)Azad نوشته است: دوستان در مورد دکتر ابوالحبیب چیزی شنیدین؟
سایت اینترنتی داره، با داروهای گیاهی ادعا میکنه این بیماری رو تو کمتر از دو ماه درمان میکنه!!!
من یکشنبه ازش وقت گرفتم. کسی میشناسه ایشون رو؟

dostan nazarton dar moredesh chieh?

RE: بهبود ام اس - nahid - 2012/04/28

ببخشید اگه تاپیک شده بحث دونفره. ولی چیکار کنم این بچه ها حرف گوش نمیدن.
علیرضا من همچین جسارتی نکردم که من همه چی میدونم و هیشکی نمیدونه ،شما به تنهایی مگه هیشکی هستین ؟ درواقع حرف حسابم اینه که همه از شما بهتر میدونن !
نقل قول: اگه موردی هست که از رژیم و داروهای مریم و من استفاده کرده و حالش بد شده به من نشونش بدید قول شرف میدم همچین موردی روی کره زمین وجود نداره و نخواهد داشت.
شما منتظر باش تا روز دیدار اون اعضا رو فربد و حمید بهت معرفی کنن ، اون وقت ببینم باز سر قولت هستی یا نه.
شفایافته عزیز رو هم اگه شما تازه کشف کردین ، ما خیلی وقته میشناسیم.
رزمینا جان ، اون افرادی که میگین به شما معرفی کنیم ، خودشون مگه تازه عضو سایت شدن ، یا اون خبرایی که شما دارید ندارن ؟ لابد نتیجه ندیدن دیگه.میدونن که ام اس با زنجبیل خوب نمیشه.میدنید کسی که راه نمیتونه بره ، به هر دری میزنه ، پس مطمئن باشید راههای دیگه رو هم امتحان کردن.

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/04/28

(2012/04/28, 02:41 PM)nahid نوشته است: ببخشید اگه تاپیک شده بحث دونفره. ولی چیکار کنم این بچه ها حرف گوش نمیدن.
علیرضا من همچین جسارتی نکردم که من همه چی میدونم و هیشکی نمیدونه ،شما به تنهایی مگه هیشکی هستین ؟ درواقع حرف حسابم اینه که همه از شما بهتر میدونن ! شما منتظر باش تا روز دیدار اون اعضا رو فربد و حمید بهت معرفی کنن ، اون وقت ببینم باز سر قولت هستی یا نه.
شفایافته عزیز رو هم اگه شما تازه کشف کردین ، ما خیلی وقته میشناسیم.
رزمینا جان ، اون افرادی که میگین به شما معرفی کنیم ، خودشون مگه تازه عضو سایت شدن ، یا اون خبرایی که شما دارید ندارن ؟ لابد نتیجه ندیدن دیگه.میدونن که ام اس با زنجبیل خوب نمیشه.میدنید کسی که راه نمیتونه بره ، به هر دری میزنه ، پس مطمئن باشید راههای دیگه رو هم امتحان کردن.
ناهید عزیز از اینکه این قدر مهربون و دلسوزی تحسینت می کنم. اما درمان ام اس با طب سنتی فقط خوردن زنجفیل و این قبیل چیزها نیست هر جند که اونها هم خوبند.اما درمان سنتی مجموعه ای از کارهای مختلف. خود سید ادویه که من استفاده می کنم در کنار چند چیز دیگه داره جواب میده مثل رعایت تغذیه درست ,استفاده از انفیه مرزنجوش و....خوب نمی تونم انکار کنم دارم نتیجه می گیرم حتی قبل از اینکه مشکلات حرکتیم رو به بهبود برن خارش بدنم خوب شد که داشت دیوونم میکرد اینقدر قفسه سینم رو خارونده بودم که استخونم درد گرفته بود .بله منهم حرفت تصدیق میکنم با زنجفیل تنها هیچ کس خوب نمیشه و احتمالا نخواهد شد. خوردن 1یا 2 جوشانده هم رعایت طب سنتی نیست. باز هم از احساس مسوولیت پذیریت تشکر می کنم.

RE: بهبود ام اس - TootFarangi - 2012/04/28

یک عالمه از پست ها رو خوندمشون.
فقط یک چیز میگم اونم این که : چرا وقتی شما که اینهمه دوست می دارید از طب سنتی استفاده کنید وقتی تشریف می برید خرید کنید سعی می کنید اجناس خارجی خریداری کنید ؟
یا فرضا اگر ماشین تولید داخل سوار میشید همیشه دوست می دارید به جای اون ماشین سوار ماشین خارجی بشید ؟
یا مثلا شامپو می خرید واسه چی ؟ صابون چرا می خرید ؟
چرا لباسهاتون را با پدر لباسشویی می شورید ؟
واقعا چرا ؟ confused2
خوب مگر اینها کلاسیک نیست ؟
واقعا چرا وقتی می خواهید مثلا یخچال بخرید نمی رید مارک X تولید داخل رو بخرید مارک تولید ژاپن رو انتخاب می کنید بعد می فرمایید این که تولید داخل هست آشغاله و فلانه و ...
خوب طب سنتی پس چرا آشغال نیست ؟ Huh
اگر احساس می کنید طب سنتی درمانگر اساسی هست پس لطفا باقی مسائل رو هم با دید سنتی نیگاه کنید.

RE: بهبود ام اس - ثریا - 2012/04/29

(2012/04/28, 11:17 PM)TootFarangi نوشته است: یک عالمه از پست ها رو خوندمشون.
فقط یک چیز میگم اونم این که : چرا وقتی شما که اینهمه دوست می دارید از طب سنتی استفاده کنید وقتی تشریف می برید خرید کنید سعی می کنید اجناس خارجی خریداری کنید ؟
یا فرضا اگر ماشین تولید داخل سوار میشید همیشه دوست می دارید به جای اون ماشین سوار ماشین خارجی بشید ؟
یا مثلا شامپو می خرید واسه چی ؟ صابون چرا می خرید ؟
چرا لباسهاتون را با پدر لباسشویی می شورید ؟
واقعا چرا ؟ confused2
خوب مگر اینها کلاسیک نیست ؟
واقعا چرا وقتی می خواهید مثلا یخچال بخرید نمی رید مارک X تولید داخل رو بخرید مارک تولید ژاپن رو انتخاب می کنید بعد می فرمایید این که تولید داخل هست آشغاله و فلانه و ...
خوب طب سنتی پس چرا آشغال نیست ؟ Huh
اگر احساس می کنید طب سنتی درمانگر اساسی هست پس لطفا باقی مسائل رو هم با دید سنتی نیگاه کنید.
مرسی.اولا که گمون نمیکنم ارتباطی با بحث داشته باشه.ما چیزی و انتخاب میکنیم که خوب باشه.
دوما من انقدر فقیرم که ماشین دارم چه برسه به خارجیش.هرچند اگر هم میلیاردر بودم بازم یه پیکان کف خواب که پشتش نوشته باشه بوق نزن سالار خسته اس و میخریدم.من به هیچ وجه شامپو یا صابون نمیزنم.چندین ساله که گل سرشور(شمالی ها میدونن چیه)و استفاده میکنم.یخچال هنوز نخریدم.طب سنتی و هرکسی نمیتونه تجویز کنه.باید اطلاعات و علمش و داشته باشه که خداروشکر کسی که من پیدا کردم دارم.
آخه یخچال خریدن چه ربطی به طب سنتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی منلباس هامو با دستای خودم می شورم چون واسه روحیم خیلی خوبه.

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/04/29

افرین خیلی خوب گفتی توت فرنگی عزیزhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifاما طب سنتی با تکنولوزی سالم وپیشرفته هیچ مخالفتی نداره و از اون استفاده هم میکنه.wink2wink2wink2اخه وقتی حرف طب سنتی میشه بعضیا یاد یک پیرمر 100ساله می افتن که ته یک دالون مخوف نشسته و چیزای عجیب غریب با هم مخلوط میکنه و با هیچ کس حرف هم نمیزنه....طب سنتی ایران 1500سال پیش تو دانشگاه جندی شاپور تدریس میشده اما طب جدیددر دنیا 200ساله ست و در ایران 150 ساله