وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بهبود ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بهبود ام اس (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: بهبود ام اس - ثریا - 2012/04/23

اولش نه.ولی وقتی دیدم علائمم داره بهتر میشه آره.همش و هم آمپول اکستاویا رو هم قرص هام و.الان واقعا خوبم

RE: بهبود ام اس - khojaste - 2012/04/23

پس میشه هر دو درمان رو به صورت موازی داشت؟

RE: بهبود ام اس - Prime - 2012/04/23

(2012/04/23, 03:32 PM)khojaste نوشته است: پس میشه هر دو درمان رو به صورت موازی داشت؟

بجز ادعای واهی طب سنتی هنوز هیچ کس در دنیا مدعی درمان بیماری ام اس نشده.

و متاسفانه بسیاری افراد عامی که بخاطر سود جویی نام استاد علم پزشکی سنتی روی خودشون گذاشته اند. بدون اینکه بدونن این دارو ها چه ترکیباتی دارند و چه تاثیری بر بدن میگذارند توصیه به قطع دارو هنگام استفاده از مواد غذایی خودشون می کنند.

در اینکه انسان نیاز به تغذیه ی سالم داره هیچ شکی نیست. و اغلب توصیه های بزرگان پزشکی سنتی مفید و مناسب هستند. اما درمان ام اس نیستند.

شما می تونید در کنار مصرف دارتون، هر گونه تغذیه نرمالی رو داشته باشید.

(2012/04/23, 03:28 PM)Prime نوشته است: قطع کردن داروهاتون اشتباه بزرگیه که فقط کسانی مرتکب اش میشن که کم طاقت هستند و ارزش سلامتی شون رو نمیدونن
امیدوارم بعدا مانند بسیاری از دوستان خوش باور، مسیر بدون بازگشت رو نروید. این از اون راه هاست که امتحانش مجانی نیست.

استفاده از داروی گیاهی (با علم به دونستن اونچه می خورید و با مشورت پزشک تون) درکنار دارو های خودتون مشکلی رو ایجاد نمی کنه.

توصیه ی دیگران به قطع دارو در سایت اکیدا ممنوعه و من فکر میکنم مسئولین سایت به شدت با این افراد برخورد میکنن.
آقای محترم توهین به شعور آدم ها اصلا کار جالبی نیست.اگه فکر می کنید علامه دهرید پس بفرمائید تا من حرف نزنم و شما هرچی خواستید بگید

RE: بهبود ام اس - MAHDI - 2012/04/23

(2012/04/23, 03:28 PM)Prime نوشته است: قطع کردن داروهاتون اشتباه بزرگیه که فقط کسانی مرتکب اش میشن که کم طاقت هستند و ارزش سلامتی شون رو نمیدونن
امیدوارم مانند بسیاری از دوستان خوش باور، مسیر بدون بازگشت رو نروید. این از اون راه هاست که امتحانش مجانی نیست.

استفاده از داروی گیاهی (با علم به دونستن اونچه می خورید و با مشورت پزشک تون) درکنار دارو های خودتون مشکلی رو ایجاد نمی کنه.

توصیه ی دیگران به قطع دارو در سایت اکیدا ممنوعه و من فکر میکنم مسئولین سایت به شدت با این افراد برخورد میکنن.
همونطوري كه عليرضا گفت توصيه ديگران به قطع دارو در سايت ممنوع است. جدا از اينكه اين كار اشتباهي بزرگه كه نتيجه اش ماهها يا سالهاي آينده مشخص مي شه.
اين صحبت هم به شعور كسي توهين نمي كنه بلكه برعكس يه راهنمايي دوستانه است.
كساني كه از درمانهاي تكميلي مثل داروهاي گياهي استفاده مي كنند بايد به اين نكته توجه كنند كه هنوز در دنيا درمان ام اس به طور قطع مشخص نشده و تضميني نيست اين داروهاي گياهي بتونه در كاهش حملات نقشي داشته باشه چون نمونه آماري براي اونها اخذ نشده. لااقل براي داروهاي معمول ام اس نمونه هاي آماري نشون داده به طرز مشهودي شدت و تعداد حملات را كاهش ميده.
استفاده از درمان هاي تكميلي و معرفي اون در سايت ايرادي نداره به شرطي كه به قطع داروهاي معمول تشويق نشه.
با صحبتي كه من با 2 تا از پزشكان برتر در زمينه ام اس داشتم عنوان كردن كه قطع خودسرانه دارو در دراز مدت باعث حملات به مراتب شديدتر از حملات اوليه خواهد بود گرچه ممكنه در كوتاه مدت مشكلي پيش نياره.

(2012/04/23, 04:06 PM)MAHDI نوشته است: همونطوري كه عليرضا گفت توصيه ديگران به قطع دارو در سايت ممنوع است. جدا از اينكه اين كار اشتباهي بزرگه كه نتيجه اش ماهها يا سالهاي آينده مشخص مي شه.
اين صحبت هم به شعور كسي توهين نمي كنه بلكه برعكس يه راهنمايي دوستانه است.
كساني كه از درمانهاي تكميلي مثل داروهاي گياهي استفاده مي كنند بايد به اين نكته توجه كنند كه هنوز در دنيا درمان ام اس به طور قطع مشخص نشده و تضميني نيست اين داروهاي گياهي بتونه در كاهش حملات نقشي داشته باشه چون نمونه آماري براي اونها اخذ نشده. لااقل براي داروهاي معمول ام اس نمونه هاي آماري نشون داده به طرز مشهودي شدت و تعداد حملات را كاهش ميده.
استفاده از درمان هاي تكميلي و معرفي اون در سايت ايرادي نداره به شرطي كه به قطع داروهاي معمول تشويق نشه.
با صحبتي كه من با 2 تا از پزشكان برتر در زمينه ام اس داشتم عنوان كردن كه قطع خودسرانه دارو در دراز مدت باعث حملات به مراتب شديدتر از حملات اوليه خواهد بود گرچه ممكنه در كوتاه مدت مشكلي پيش نياره.
من هم به کسی توصیه نکردم داروهاش و قطع کنه.از من سوال شد داروهاتون و قطع کردید منم جواب دادم.دروغ میگفتم راضی می شدید؟؟؟؟؟؟؟
این به طرز مشهود چرا روی اکثر بچه ها جواب نداده؟؟/؟/
نمونش خود من.از سینووکس با 5 تا پلاک،رسیدم به اکستاویا با 10 تا پلاک که دوتاش رو نخاع بود.
پس به حرف همه گوش بدید بعد توهین کنید.

RE: بهبود ام اس - Prime - 2012/04/23

(2012/04/23, 05:30 PM)ثریا نوشته است: من هم به کسی توصیه نکردم داروهاش و قطع کنه.از من سوال شد داروهاتون و قطع کردید منم جواب دادم.دروغ میگفتم راضی می شدید؟؟؟؟؟؟؟
این به طرز مشهود چرا روی اکثر بچه ها جواب نداده؟؟/؟/
نمونش خود من.از سینووکس با 5 تا پلاک،رسیدم به اکستاویا با 10 تا پلاک که دوتاش رو نخاع بود.
پس به حرف همه گوش بدید بعد توهین کنید.

در هر حال ثریا جان بفرمایید کجا توهین شده بهتون که عذر خواهی بشه.

RE: بهبود ام اس - arezooo82 - 2012/04/23

من فکر میکنم بعضی از میوه ها و خوراکیا رو اعصاب تاثیر داره،مثلا از زود عصبانی شدن جلوگیری میکنه..یه حالت آرام بخش داره.خدادادی هم دقیقا دست گذاشته رو همون خوراکیا..با آقا حمید موافقم.ام اس فقط و فقط به عصبی بودن برمیگرده.اون حل شه ام اس هم حل شده

RE: بهبود ام اس - jane - 2012/04/23

(2012/04/23, 09:04 PM)arezooo82 نوشته است: من فکر میکنم بعضی از میوه ها و خوراکیا رو اعصاب تاثیر داره،مثلا از زود عصبانی شدن جلوگیری میکنه..یه حالت آرام بخش داره.خدادادی هم دقیقا دست گذاشته رو همون خوراکیا..با آقا حمید موافقم.ام اس فقط و فقط به عصبی بودن برمیگرده.اون حل شه ام اس هم حل شده

ولی کسی رو که من میشناسم اصلا عصبی نیست خیلی هم ریلکس و خونسرده...اما ام اس داره...آدم بی خیال که حرص نمیخوره آرزو جون... من که از ام اس در عجبم...عجیبه خیلی عجیبه...

RE: یهه نفر ام اسش خوب شد!!! - ثریا - 2012/04/24

(2010/02/23, 12:40 AM)kami نوشته است: دوسته عزيز يه نفر ام اسش خوب شد يعني چي ؟
منظورت اينه كه فقط يه نفر خوب شدش ؟ عزيز چرا شايعه پراكني ميكني ؟
بيا چندين نفر نشونت بدم كه تحت نظر پزشك خوب شدن و الان مشكلي ندارند شكر خدا.
اين آقاي خدادادي كه ميگي بنده ي خدا اصلان گيرم كه حرفاش درسته . چرا از يه انسان
معمولي ميخواين يه فرشته يا يه چميدونم استاد بسازيد ؟
اين رژپمي كه ميگه اگه واقعان اثري داره چرا نميره به نام خودش ثبتش كنه يه جاي
معتبر ؟ اصلان اين همه تحقيقات دارن ميكنن راجه به ام اس چرا همچين چيزايي نميگن ؟
به جاي اينهمه خرافاتي بودن يه كم واقع بين باشيد.
دوست عزیز اگه تونستی کسی و بیاری که با این آمپول ها یا با این داروها خوب شده پیش من یه جایزه تپل داریlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خود سازنده این آمپول ها میگن از پیشرفت بیماری جلوگیری میکنه بعد شما میگید درمان میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا جالبهangry2angry2angry2angry2angry2angry2

(2010/02/23, 10:13 AM)Sina نوشته است: دکتر منم گفت هر چی میخوای در حد نرمال بخور
خدادادی تا حالا یه دونه دیپلم افتخار در مورد درمان بيماري آندومتريوز داشته
ولی خیلی ها باهاش مخالفا ... به خصوص دکترا و دولت و همه کسایی که دارن عادی زندگی میکنن
چون خدادادی میگه اگه میخوای سلامت بمونی هر چیزی که تلویزیون تبلیغ میخوره ... تو نخور
..... این یعنی بدبختی واسه کلی آدم و سرمایه گذاری و کلا پول....
مثلا از چهار پنج سال قبل خدادادی تاکید داشته رو گوشت بوقلمون .... خودتون دیدین که همین امسال دانشمندا به این نتیجه رسیدن که بوقلوم واسه ام اس و چند تا بیماری دیگه خوبه
دکترها هم باید باهاش مخالف باشن چون هیچ مدرک پزشکی نداره .... یعنی واسه دکترها خیلی عاره که یه فوق تخصص موتور جت بیاد رژیم غذایی بده

یه افتخار حاج سینا بزن کف قشنگه روhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
(2010/02/23, 09:23 PM)reza نوشته است: ببخشید ولی!
البته اگه به کسی بر نمیخوره
ولی من این مطلب و عینا پرینت کردم به دکتر کلانی نشون دادم ( کسی که مطمئنم برای منفعت خودش یه چوب کبریت هم نمیخواد )
خندید و گفت پسر جون رعایت کن ولی دل نبند . چون حرفایی که این تو هست یک سری مطلب علمیه به همراه یک سری نظرات شخصی و مقدار کمی هم تجربه !
بیشتر نمینویسم چون باز سوتفاهم پیش میاد !
فقط با این چیزا امید به خودتون ندید که بعدا اگه نشد آنچنان لطمه ای به خودتون بزنید که بیماریتون 10 برابر بشه .
منبع اگه سایت معتبر بود قابل بحثه اما وبلاگ یه بنده خدا هیچوفت از نظر من وجهه نداره .

دوست عزیز تحقیق و واسه سما گذاشتنا!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خب برید تحقیق کنید ببینید درسته یا غلط؟؟؟؟
موقعی که میرید 400 هزار تومان پول آمپول میدید و هیچ تاثیری نمی بینید هیچی نمیگید چرا؟چون دکتر گفته.دکتر مدرک دانشگاهی داره دیگه.بله.هی هی هی