وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/17

آهــــــــــــــــــــــــــــــا پس گفته بودن که بهتون اسم سایت رو بگین

ولی این ذکر شدن اینجوری بیشتر به نفع انجمن ام اس تموم شده

چون خیلی از کسانی که من نظرشون رو پرسیدم اینجوری برداشت کردن

و به قول تو با یه تیر دونشان زدن بود که نشان اینجا به هدف نخورد و نشان انجمن ام اس به هدف خورد

عزیزم love51love51love51love51love51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - coffeedot - 2011/08/17

تاحالا درباره افرادی که ام اس دارند مستندی ساخته شده؟؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - farshid - 2011/08/17

سلام به همه
سوسن جان همه حرفهاتو قبول دارم
حرف دلمو داري ميزني

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - mojtaba2iran - 2011/08/17

(2011/08/17, 12:26 PM)coffeedot نوشته است: تاحالا درباره افرادی که ام اس دارند مستندی ساخته شده؟؟

ساخته شده
من یه فیلم بیست دقیقه ای در مورد ام اس دارم که ساخته حوزه هنریه تهران هست ولی توصیه می کنم نبینید rolleyes

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hedieh - 2011/08/17

(2011/08/17, 10:10 AM)amir moqimi نوشته است: حالا زبون ما نچرخيد و گفتيم "اس ام اس". بي‌خيال بشيد خب. اصن يني چي كه اون تيكه رو گذاشتن توي پشت‌صحنه. اونا اين كار رو كردن شما ديگه چرا؟
چرا حذفش نكرديد آخه؟ درسته كه با آبروي يه نفر بازي بشه اين‌جوري؟ واقعاً درسته؟؟؟!!!

آقا امیر سلام
اولا که اصلا مشکلی نیست چون خود احسانم تو برنامه اشاره کرد که به هر کی بگید ام اس فکر میکنه دارید میگید اس ام اس
دوما اتفاقا خیلی هم درست گفتید چون من مطمئنم و علم به یقیین میدونیم که این اس ام اسیه از طرف خدا برای ماها تا بهمون بگه چقدررررررررررررررررر عاشقمونهAngel
البته ما هم عاشقشیممممممممممممم Blush
پس دیگه ناراحت نباشید چون خیلی هم قشنگ بود wink2

هرکه دراین راه مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/17

(2011/08/17, 10:29 AM)havaars نوشته است: در مورد مشکلات تهیه دارو. در پشت صحنه فربود در این خصوص صحبت کرد ولی کامل پخش نشد متأسفانه!
و
.
.
.
اینا دیگه!
فربد خدا وکیلی بیا اینجا اعتراف کن چیکارشون کرده بودی که کلا نمیخواستن نه خودت باشی نه فیلمت نه حرفات و نه ..... confused
خدایی یعنی من مونده ام انگشت به دهن که چرا همچین فاکتوری رو انقدر خصمانه از برنامه زدن کنار؟ confused
توی هیچ برنامه ای به هیچ کدوم از مهمونا به اندازه ی فربد وقت کم ندادن
توی هیچ پشت صحنه ای هیچ کدوم از مهمونا به اندازه ی فربد کم حرف نزدن
توی هیچ برنامه ای هم نقش کسی به اندازه ی نقش فربد کلیدی نبود
confused

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - TootFarangi - 2011/08/17

واااااااااااااااااااااااااااااای به عمرم این همه صفحه رو پشت سر هم نخونده بودم نزدیک 10 صفحه را کامل خوندم ینی حتی نقل قول ها رو هم دوباره خوندم سرم گیج شده الآن laughing3

فقط بگم خیلی باحالید بعضی ها تون بعد بار بعضی های دیگه تون باحال ترید icon_biggrin

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parnia mosahebi - 2011/08/17

(2011/08/17, 10:10 AM)amir moqimi نوشته است: حالا زبون ما نچرخيد و گفتيم "اس ام اس". بي‌خيال بشيد خب. اصن يني چي كه اون تيكه رو گذاشتن توي پشت‌صحنه. اونا اين كار رو كردن شما ديگه چرا؟
چرا حذفش نكرديد آخه؟ درسته كه با آبروي يه نفر بازي بشه اين‌جوري؟ واقعاً درسته؟؟؟!!!

آخی چرا ناراحت شدید؟این که خیلی بامزه بود تازه این که گفتین خیلی نامردین اگه پخشش کنید و اونا در اوج خباثت پخش کردنwink2agreement2agreement2راستی چه خوب شد خودتونم بالاخره اومدید،بخاطر حضورتون در برنامه و بخاطر این همه انسانیت واقعا ازتون ممنونم.امیدوارم به شیرینی و زیبایی زندگیتون هر روز افزوده بشه

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parvaneh - 2011/08/17

خدا رو شکر که اون بحث قبلی توهین به بچه های سایت تموم شد !!!agreement2 واقعاً در شأن مون نبود!!!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/17

آنی جان داری اشتباه می کنی این قسمت رو چون من شاهدم که تا آخرین لحظه همه سعی کردن فربد تو برنامه باشه(همه یعنی بچه های ماه عسل)!
کلا اون چیزی که اونا رو راغب کرد فربد بود نه هیچ چیز دیگه ای و تا شب قبل که بنا به مصلحتهای یه عده دیگه (خارج از صدا و سیما و سسنتریا) فربد حذف شد تا وقت کم نیاد! خودشون هم خیلی ناراحت شدند و به من گفتند همه سعی خودمون رو می کنیم تا فربد رو صحنه حضور پیدا کنه تازه دلشون می خواست فربد به تنهایی تو یه برنامه دیگه حضور داشته باشه چون خود احسان هم می گفت من خودم قبلتر ها از ام اس وحشت داشتم و با وجود یه همچین شخصی شوکه میشم!
بعد از برنامه باید تماسایی که به من می کردند و اظهار شوقی که واسه حضور هرچند کوتاه فربد نشون می دادند رو میدیدیwink2
اونا دو سه ماه واسه خاطر سوسن و فربد برنامکه ریزی می کردند انقدرها هم بیکار نیستند بعضیا

الان هم فک میکنم در نتیجه و کلیت حساب کنی برنامه کیفیتش بد نبود و اون انتظارایی که از بچه ها داشتیم برآورده شد باور کنیم که راحت نیست جلو دوربین و اینهمه بیننده مثل اونا بتونیم حرف بزنیم توی اون وقت کم