وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hedieh - 2011/08/16

بچه ها میدونید تو خونه ما مامان من لحظه دیدن کدوم لحظه اشک شوق میریخت؟
لحظه ای که از همه کمتر و برای خونه ی ما از همه تاثیر گذارتر بود، صحنه ی که از حمید پرسید و حمید گفت ام اسم رو دوست دارم.
همه چیز باندازه و عالی بود میدونید چرا؟! چون همه چیز دست خدا بود وقت برنامه نفرات و همه و همه پس بهش اعتماد کنید چون اون بهترین ها برام در نظر میگیره و برامون میخواد agreement2agreement2agreement2agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/16

تو رو خدا بس کنید
من از بحث متنفرم
متنفر
از اینکه یکی از یکی خرده بگیره و کلی آدم بیان زیرش تشکر کنن و بعد اون طرف جواب بده و دوباره کلی بیان تشکر کنن
الان اصلا مهم نیست که کی رفته تو برنامه و کی نرفته
چرا یکی انتخاب شده و چرا یکی نشده
کی حرفای خوب زده و کی حرفاش خوب نبوده
مهم اینه که یه تلاش گروهی صورت گرفته و یه عده ی کثیری توی این تلاش سهیم بودن
همیشه یه کم و کاستهایی وجود داره . همیشه
همیشه یه عده راضین یه عده ناراضی
خوبه که بیایم ریشه یابی کنیم نواقص رو و بعدش اصلاحشون کنیم
ولی چرا با دعوا؟
چرا اصن توی این تاپیک
چرا وقتی یکیمون از یکی دیگه بابت چیزی خرده میگیره یهو هممون حمله میکنیم بهش و 20 نفر جوابشو میدیم؟
خب همین طرف مقابل رو توی فاز دفاعی و هجومی میبره
تو رو خدا دیگه بسه
اصن ارسالاتونو پاک کنین
بچه های ام اس سنتر و اینهمه فاز منفی توی تاپیکی که همه اش موج مثبته؟
حرفاتونو توی یه تاپیک جداگانه بزنید
یه تاپیکی که مربوط باشه یه مشکلات و نواقص برنامه
نه اینجا
confused
(2011/08/16, 05:41 PM)hedieh نوشته است: بچه ها میدونید تو خونه ما مامان من لحظه دیدن کدوم لحظه اشک شوق میریخت؟
لحظه ای که از همه کمتر و برای خونه ی ما از همه تاثیر گذارتر بود، صحنه ی که از حمید پرسید و حمید گفت ام اسم رو دوست دارم.
همه چیز باندازه و عالی بود میدونید چرا؟! چون همه چیز دست خدا بود وقت برنامه نفرات و همه و همه پس بهش اعتماد کنید چون اون بهترین ها برام در نظر میگیره و برامون میخواد agreement2agreement2agreement2agreement2

منم مامانم با اون لحظه کلی حال کرد
بعد خندید و گفت " همتون دیوانه این laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3"
smiling

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/16

برای بار هزارم به برنامه اس ام اس زدم

خدایی کسی یادش هست که باید اصرار های ما برای برنامه های آتی ادامه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟angryangryangryangryangry

حالا این برنامه نشد برنامه های دیگه

باید از خودمون شروع کنیم و کار کنیم

به قول معروف با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه

بچه ها به خدا اگه خودمون مصرانه پیگیر بشیم میشه

به خدا میشه

نشینیم سر جامون و بگیم فرهنگ ها غلطه

دیروز تو ابهر افسر من رو گرفت به خاطر کمربند!!!!!!! تازه نشسته بودم تو ماشین راه بیوفتم و دو قدم اون طرف تر برم سراغ یه بقالیه دیگه

خلاصه کلی اصرار کردم که جریمه نکنه دوستم هم باهام بود

یهویی یه جرقه ای تو مغزم زد

من از دکترم یه نامه گرفتم که واسه خلافی ماشینم ببرم شورای حل اختلاف تا خلافی ورود به طرح رو شاید کم کنن که البته دیگه استفاده نشد برای این مورد

خلاصه یه دفعه گفتم بزار این رو بهش نشون بدم ( تا حالا تو هیچ مورد مشابهی استفاده نکرده بودم ) فقط هم قصدم این بود که ببینم برخورزدش چه جوریه

اون رو که خوند گفت واسه فلان ماهه ( الان خودم هم یادم نیست که کی گرفتمlaughing3laughing3 ) گفتم اقا چه فرقی می کنه

گفت خوب بهتر که میشه

گفتم اقا شما اصلا می دونی ام اس چیه؟؟؟؟پ

گفت اره می دونم یه بیماریه عصبیه که رو نخاع هم تا ثیر داره

واااااااااااااااای انقدر ذوق داشتم که می خواستم بگم اقا هزار تا هم جریمم کنی بازم جریمه کن laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

بعد یهویی گفت که به مرور فلج می شنangryangryangryangryangryangryangryangry

حالا خودتون قیافه ی من رو فرض کنید که چه تغییر چهره ای در صورتم مشاهده میشهangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry

فکر کنم بدونید می خواستم چه بلایی سرش بیارم

فقط بهش گفتم اقا کلی عقبی که آخهangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

گفتم یه لطفی کن حتما مطالعاتت رو در مورد این بیماری به شدت ببر بالا تا دوباره یه روزی به کسی از این حرف ها نزنی که خدایی نکرده بهت بخندن

آهاآهاآهاآهاآها

اولش بهم گفت شما که از من سالم تری

بازم ازش خوشم اومد به شدت

خلاصه اینکه بهش گفتم حیف که الان باید برم دانشگاه و گرنه در عرض 5 دقیقه اطلاعات نصفه و چیزایی که شنیدی رو برات روشن می کردم

برگ جریمه رو که داد دستم بهش گفتم باید قول بدین که بیشتر مطالعه داشته باشین چون همه مثل من نیستن که تو چشاشون نگاه کنی و بگی فلج میشی و هیچ نگن هاangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry

گفت چشم حتما مغذرت می خوامlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamid - 2011/08/16

عجب تاپیکی شد . این تاپیک smilingsmilingsmiling
دوباره میریم سمت برنامه :55:

منه بیچاره پشت صحنه رو دیروز دیدم تازه . راستش رو بگم فربد فایل رو داد بهم اول نشستم قشنگ نگاه کردم حل و فصل کردم بعد اپلود کردم :55:
جالب ترین جای برنامه سوتی امیر بود که گفت اس ام اس . جان من چقدر بهت پول دادن که الکی بگی اس ام اس ؟؟؟؟
حرف اول سوسن خیلی قشنگ بود که هیولا رو هم میشه از پا در اورد البته هیولا نیست ما هیولاش کردیم .
بازم هم حسین خیلی ماهرانه سایت رو معرفی کرد و جملش خیلی قشنگ بود که بیاید تو سایت و زندگیتون تغییر میکنه.
بازهم حرف فربد نصفه نیمه موند .

آخر سر و البته اول از همه باید اینو میگفتم . از احسان علیخانی تشکر میکنم . واقعا حرف های احسان در قسمت دوم یا همون پشت صحنه فوق العاده بود .

بچه ها هممون میدونیم که برنامه در کنار تمام خوبی هاش نقطه ضعف های زیادی هم داشت . من واقعا به بچه ها خرده نمیگیرم . کار بزرگی انجام دادن . خودتون دیدید که زمان برنامه خیلی کم بود . سمت و سو برنامه رو دیدید که فقط به زندگی شخصی ربط داشت . ( بقیه قسمت های ماه عسل رو هم دیده باشید فقط و فقط زندگی شخصی هست )
قدم اول بود . نمیگم عالی بود ولی میگم خوب بود .
تجربه های زیادی تو این برنامه کسب کردیم . من به شخصه ( البته قبلا هم به این نتیجه رسیده بودم ) فهمیدم که راحت میشه نظر ها رو تغییر داد . و هنوز معتقدم که جامعه مقصر نیست این خودمونیم که مقصر اصلی هستیم . ما باید جرات اینکه بگیم ام اس داریم رو داشته باشیم .
قدم بعدیمون خیلی فراتر از اینها خواهد بود .
دوست دارم مثل گذشته یارمون باشید . غیر قابل توصیفه وصف تلاشی که برای بچه های ام اس میکنیم . خوشحالیتون خیلی واسمون ارزشمنده و کار واسه شما حتی از دغدغه های زندگی شخصیمون هم فراتره .

دوست دارم فربد و سوسن و حسین بیان و حرف هایی که قرار بود تو برنامه بزنن رو اینجا بنویسن و ازشون خواهش میکنم این کارو انجام بدن .
اونوقت میتونید قضاوت کنید که حرف های بچه ها به سود کی بود و به ضرر کی .

امیدوارم از نقطه ضعف هامون تو این برنامه بگذرید و منم این قو ل رو میدم که برنامه بعدی به مراتب بهتر از این برنامه خواهد بود

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/16

بچه ها شبکه یک همین الان برنامه این شب ها رو ببینید درباره طلا و مس هست و کارگردان و تهیه کنندش اومدن

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - yasna - 2011/08/17

سلااااااااام[تصویر:  smoke.gif]
بازم مث همیشه من دیر رسیدم برای تشکر[تصویر:  (732).gif]
مهسا66 [تصویر:  (1070).gif]بهم گفته بود ماه عسل مهمونید[تصویر:  (1191).gif]
برنامه رو کامل دیدم و همش ذوق میکردم از اینکه خیلی خوب مسلط بودین وهروقتی که یکیتون میومد روو سن جیغ میکشیدم...[تصویر:  (1377).gif]
خیـــــــــــلی خوب بود کارتون خیــــــــلی قشنگ بود[تصویر:  (1704).gif]
دست همتون درد نکنه[تصویر:  (1703).gif]
آقای کاکاوند ، خانم سوسن و آقاش ، آقای فربود
[تصویر:  (678).gif]
و همه مهربونایی که زحمت کشیدن تا دوستامون توو ماه عسل حرفای خوب خوب بزنن[تصویر:  (86).gif]
این چند روزه نت نداشتم [تصویر:  1236083uyc79li0zi.gif] همین امشب نتم وصل شد و پریدم اومدم این تاپیک و 74صفحه رو با لذت ورق زدم[تصویر:  (1505).gif]
خیلی عاشــــــــــــــــــــقتونم[تصویر:  (2326).gif]

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/17

ما هیچ ما نگاه...

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/17

خیلی دلم می خواد یه چیزی بگم ولی....................

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/17

مریم جون یه چیزت رو بگو چرا دل کوچولوت رو اذیت می کنی بگو چی می خوای بگی
عزیزم که هنوز داری اس ام اس می دی به ماه عسل واسه یه برنامه دیگه:55: دستت درد نکنه

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/17

راستش اومدم بگم بعد صحبت های دیروز رو که خوندم یه خورده پشیمون شدم

راستش ترسیدم اگه بگم دعوام کنن یا بگن چرا گفتی یا جبهه گیری بشه

من به خیلی از دوستام گفته بودم که این برنامه رو ببینن هم ام اس و هم غیر ام اسی می خواستم بازخورد این برنامه رو در نظر اون ها بگم ولی راستش تن و بدنم می لرزه که حرف بزنم فقط یه موردش رو می گم

دوستام می گفتن این ام اس سنتر چیه یعنی مرکز ام اس که همون انجمنه ام اسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

می گفتن اصلا جالب نبود که نصف لاتین گفتن نصفه فارسی خوب درست می گفتن به انجمن ام اس مراجعه کنن دوستان

من کلی اینجوری شدمangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

با اینکه به چنتاشون این سایت رو گفته بودم باز متوجه نشده بودن که ام اس سنتر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد که بهشون گفتم سایته کلی تعجب کردن و گفتن پس چرا حتی یه بار از کلمه ی سایت استفاده نشد که مشخص بشه

بچه ها چون ما می دونیم ام اس سنتر چیه می فهمیم یعنی چی

ولی به نظر خود من اصلا نباید سایت برامون مهم باشه منظورم عنوانش حالا تو برنامه ای که وقت کمه و حرف ها و صحبت های مهم تری هم هست

ما مشکلمون این نیست که دوستای بیشتری از ام اسی ها به این جا مراجعه کنن چون همین جوری این سایت معروف شده و مراجعه کنندگان هم زیاد

ما هدفمون اینه که غیر ام اسی ها ام اس رو بشناسن

خیلی دلم می خواد حرف بزنم ولی میب ترسم دیگه راستش

خلاصه این یه چیزی بود که چند وقت بود می خواستم بگم