وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamdam - 2011/08/16

سلام
آقای کاکاوند من فقط می خوام به سوالی کردید پاسخ بدم:

پرسیدید:یک سوال دوست دارم از شما بپرسم :
اگر یکی از شما ها این تماس باهاش گرفته می شد و قرار بود فردا در یکی از روزهای پر بیننده یک برنامه پر مخاطب نماینده 50000 نفر باشه چه می کرد ....؟
افرادی که همه اونها انتظارات بحقی داشتن و شما باید در یک زمان کوتاه از سوالات شخصی مجری فرار می کردی و بخواسته های دوستات می رسیدی ...؟
و خیلی سوالات دیگه ....

دوست عزیزم نمی دونم چطور روشما حساب شده و شما را از کجا می شناختند که اونطور بر رو شما تاکید شده آخه ظاهرا عضو شاخصی هم نبودین و من شما را اولین بار اون برنامه دیدم اما جوابتان:
اگر از من چنین درخواستی می شد همه چیز را می سنجیدم زحمات و اهدافی که بجه ها تو این مدت بر آن متمرکز بودند و انتظارات طولانی مدت بچه ها را در نظر می گرفتم و بعد خودم را و توانایی ام را برا این کار می سنجیدم و وقتی برنامه را قبول می کردم که لااقل درصدهایی از این انتظارات را بر آورده سازم. شما بهتر بود تو یه برنامه مشاوره خانوادگی حضور می یافتین
شما این بیماری را بدجوری انعکاس دادین و زحمات بچه ها را خراب کردید
طوری ترحم برانگیز گفتین که به ما ترحم نشه که می خواستم داد بزنم که برنامه را قظع کنید
من با این که تو سخترین فازهای بیماری قرار گرفته ام اما هیچگاه و هیچگاه در استراحت مطلق نبوده و اتفاقا بیشتر و بهتر از افراد سالم همیشه کارهامو انجام داده ام و هر کاری کرده ام به بهترین نحو بوده اما شما چنان از استراحت های مدید گفتید که انگار....................
بگذریم اما این را دوستانه و روانشناسانه بهتان توصیه کنم هرگز کاری را نپذیر که می دانی از عهده اش برنخواهی آمد.همین!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Prime - 2011/08/16

(2011/08/16, 12:24 PM)hamdam نوشته است: سلام
آقای کاکاوند من فقط می خوام به سوالی کردید پاسخ بدم:

پرسیدید:یک سوال دوست دارم از شما بپرسم :
اگر یکی از شما ها این تماس باهاش گرفته می شد و قرار بود فردا در یکی از روزهای پر بیننده یک برنامه پر مخاطب نماینده 50000 نفر باشه چه می کرد ....؟
افرادی که همه اونها انتظارات بحقی داشتن و شما باید در یک زمان کوتاه از سوالات شخصی مجری فرار می کردی و بخواسته های دوستات می رسیدی ...؟
و خیلی سوالات دیگه ....

دوست عزیزم نمی دونم چطور روشما حساب شده و شما را از کجا می شناختند که اونطور بر رو شما تاکید شده آخه ظاهرا عضو شاخصی هم نبودین و من شما را اولین بار اون برنامه دیدم اما جوابتان:
اگر از من چنین درخواستی می شد همه چیز را می سنجیدم زحمات و اهدافی که بجه ها تو این مدت بر آن متمرکز بودند و انتظارات طولانی مدت بچه ها را در نظر می گرفتم و بعد خودم را و توانایی ام را برا این کار می سنجیدم و وقتی برنامه را قبول می کردم که لااقل درصدهایی از این انتظارات را بر آورده سازم. شما بهتر بود تو یه برنامه مشاوره خانوادگی حضور می یافتین
شما این بیماری را بدجوری انعکاس دادین و زحمات بچه ها را خراب کردید
طوری ترحم برانگیز گفتین که به ما ترحم نشه که می خواستم داد بزنم که برنامه را قظع کنید
من با این که تو سخترین فازهای بیماری قرار گرفته ام اما هیچگاه و هیچگاه در استراحت مطلق نبوده و اتفاقا بیشتر و بهتر از افراد سالم همیشه کارهامو انجام داده ام و هر کاری کرده ام به بهترین نحو بوده اما شما چنان از استراحت های مدید گفتید که انگار....................
بگذریم اما این را دوستانه و روانشناسانه بهتان توصیه کنم هرگز کاری را نپذیر که می دانی از عهده اش برنخواهی آمد.همین!

همدم عزیز نظرت خیلی محترمه اما ما بازخورد های دیگه ای داشتیم.

جالبه بدونی همه از من در مورد ترحم می پرسن! همه میگن آقا مگه نگاه ما ترحم آمیزه؟
ما چندین و چند واکنش داریم که بابا چرا گفتید ترحم بده؟!
ما ام اسی ها ترحم میخوایم.

مشکل اینجا بود که ما در برنامه ای رفتیم که قرار نبود به ام اس پرداخته بشه قرار بود به زندگی های شخصی آدم ها سرک بکشه!

شما برنامه ی شبکه 1 رو ندیدید! شما برخورد سیرک گونه ی تلویزیون رو ندیدید.
شما احتمالا برنامه های دیگه ی ماه عسل رو ندیدید که ببنید چطور مهمان
تحقیر میشه بخاطر مشکلش
اما ما سر بلند بودیم اگر حسین نمی رفت به اون برنامه سوسنی هم نمی رفت و فربودی هم نمی رفت.

فربودی که ماه ها زحمت کشید با کوهنوردیش جذابیتی نداشت برای اونا!
اینا اشک و گریه مردم و میخوان که ما بهشون ندادیم.

من پیشنهاد میکنم تو هفته ی آینده یه برنامه بذاریم رسمی و رو در رو صحبت کنیم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hanie - 2011/08/16

چه انجمن ام اس چه ام اس سنتر...برنامه ای بود که بچه ها مخصوصا حسین آقا با وجود عضویت در انجمن 4 بار اسم ام اس سنتر رو آووردند...بهتره به جای پشت پرده نشستن خودمون وارد عمل بشیم بعد در مورد بقیه قضاوت کنیم...آقای کاکاوند نقطه منفی برنامه بودند بنابراین مطمئنا در زندگی شخصیشون با مشکلاتی مواجه شدند...انتقاد با بهانه گیری و وارد کردن حاشیه به اصل فرق میکنه...

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/16

(2011/08/16, 12:16 PM)shokolat نوشته است: ارام عزیزم اسمت معنی قشنگو پراز دلیلی داره چرا انقدر اشفته ای؟
عشقم الان واقعا این سوالات جوابش جز رسیدن به خورد کردن یه دوست یه دوستی که نیتش فقط بهتر شدن اوضاع برای هممونه چیزه دیگه ای نداره
تو هم مثل خیلی های دیگه انتظارات دیگه ای داشتی اما بیا یه ذره مثبت تر نگاه کنیم و اینکه این برنامه برنامه ای برای مطرح کردن مشکلات و خواسته ها نبود فقط قصدش نشون دادن زندگی 3فرد مجزا و زندگیاشون بود و باقیش و نتیجه گیریش به عهده درک و شعور هر بیبنده اندازه خودش بود
بیا تلاش کنیم منو تو جور دیگه ترتیب یه برنامه رو بدیم که انتظاراتت محقق بشه

عزیزم فقط خدا، فقط خدا از نیات انسانها آگاه هست و بس، حتی گاهی خودمون هم از نیات خودمون بی خبریم!!

من هیچ انتظاری از بچه ها نداشتم هیچ انتظاری، این رو میتونید تو همه ارسالهای من تو همین تاپیک قبل و بعد از پخش برنامه بخونید، من یه سوال از این شخص کردم، اون هم چون خودش اومده و شیوه رفتنش به برنامه رو گفته برام سوال شد، به نظرت اشکالی داره که سوالم رو بپرسم؟ چونکه توضیحات ایشون توضیحات قانع کننده ای نبود برای رفتنش به برنامه، هر کسی با روند دعوت کردن افراد به برنامه های صدا و سیما کمی آشنا باشه میدونه که فقط سوژه های بسیار خاص و ویژه رو که تازه همون شب از وجودش خبردار شدن این شکلی دعوت میکنن تو برنامه نه این شخص رو که سوژه خاصی نبود، (دقت بفرمائید با شخص کاری ندارم با چگونگی دعوت کار دارم) دوم اینکه چه کسی ایشون رو به برنامه دعوت کرد؟ اگر از طرف بچه ها معرفی نشده بود، چطور تو این برنامه دعوت شده؟ اینها حاشیه نیستن اینها اصل مطلبن، اگه به اینها نپردازیم دو روز دیگه اتفاقات عجیب تری سرمون میاد که دیگه نمیتونیم جلوش رو بگیریم، همیشه شیوه مماشات و مدارا جواب نمیده، بعضی وقتها هم باید چراها و چگونه ها پرسیده بشه و جواب داده بشه!! اگه خوب دقت کنیم میفهمیم این سوالها در جهت بهتر شدن برنامه های آتی هست، ضرب المثلی ترکی هست که میگه با پوشوندن گندی اون رو از بین نمیبریم بلکه یه روزی از یه جایی بوی گندش بالا میاد که دیگه نمیشه کاریش کرد!!

در آخر اینکه تو برنامه چی گفته رو هنوز نقد نکردم!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - shokolat - 2011/08/16

وای وای میگن خانومها گیر میدن به یه موضوع ول نمیکنن اما..............confusedconfusedconfusedconfused
بابا کوتاه بیایید
به احتمال360درصد دوستمون متوجه شد این برنامه فقط گوشه ای از زندگی متفاوت 3 ام اسی رو میخواست نشون بده و بر حسب واندازه درک و شعور هر کس از این 3مورد برداشت بشه دیگه تموم شد ولش کنییییییییییییییدwink2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - MAHDI - 2011/08/16

(2011/08/16, 12:04 PM)Aram نوشته است: ببخشید شما چه سوژه خاصی بودید که شب قبل از برنامه و اون هم ساعت 12:30 دقیقه شب! ازتون خواهش کردن تو برنامه باشید؟ چرا به شعور ما توهین میکنید، هیچ برنامه تلویزیونی از کسی شب قبل برنامه دعوت نمیکنه (مگر از عوامل خودشون، یا اینکه باید چه ویژگی خاصی داشته باشه) و همچین برنامه ای اصلا اینکار رو نمیکنه، فقط شب قبل هماهنگیهای آخر رو انجام میده! شما سوژه ویژه رو از کجا میشناختن؟ کی شما رو معرفی کرده بود؟ فکر میکنید فقط خودتون تو انجمن ام اس رفت و آمد دارید و از ماجراها باخبرید؟ شما رو انجمن ام اس ایران به برنامه تحمیل نکرد؟ اون هم با اصرار خودتون؟ شما به همکاری خانم محسنی وارد برنامه نشدید؟ شما با خودتون چی فکر کردید، فکر میکنید همه اینهایی که اینجا میان از همه جا بی خبر هستن و دامنه اطلاعاتشون منتهی میشه فقط و فقط به اینجا و حرفهای شما؟

اولا خانم محسني نه آقاي محسني. دوست نداشتيم اين بحث باز بشه منم توضيح نميدم كامل.اما خوشحالم لااقل حرف دلتون رو گفتين. اون شب ماهم شوكه شديم.
اما مسئله اي كه وجود داشت يه برنامه هايي قبل از اون روز بوده.
من به سياست توطئه اعتقاد ندارم كه همه دنيا دارن عليه ما توطئه مي كنن.
اعضاي انجمن رو مي شناسم و با وجودي كه انتقاداتي دارم اما ادمهاي شريفي هستن. الان دارم از جانب خودم مي گم نه هيئت مديره چون يه عده ممكنه نظر منو نداشته باشن.
تا اونجا كه دكتر كرمانپور اقاي محسني و بقيه دوستان رو مي شناسم نيت همه خير و خوبه و حتي طرز فكرشون تا 90 درصد به ما نزديكه و اين تغيير رفتار از 1 سال گذشته شروع شده. 3 روز قبل از برنامه من با مديران انجمن جلسه داشتم. اونا از جزئيات برنامه خبر نداشتن. اقاي محسني مرد بسيار بسيار شريفي هست. فشاري از طرف انجمن به برنامه نبوده. پيشنهاداتي دادن كه البته خود مسئولين برنامه خواستن اما اينكه كي بره كي نره اصلا.
اونشب يه كش و قوسي بود. حسين از چند وقته پيش به دليل داستان زندگيش مورد توجه بود. چون نقطه مقابل سوسن بود. اونا مي خواستن سناريو داشته باشن. اصلا بحث زندگي شخصي بيشتر ملاك بود. يه الارم هايي هم شنيديم اما جدي نگرفتيم.
وقتي خبر كنسل شدن فربود رو شنيديم من خشكم زد. گريه ام گرفت. بچه ها از شدت ناراحتي روي پاي خودشون نبودن. همه به شدت ناراحت. اكثريت شبيه شما فكر مي كرديم. من حسين رو ميشناسم. وقتي تو چشماش نگاه كردم گفتم امام حسيني در جريان بودي به من گفت نه با قلبم باورش كردم.
به من گفت من نميرم شما نخواين. و اينو نه تعارف مي كرد نه شوخي. اما شرايط طوري بود كه اگه حسين نمي رفت ممكن بود سوژه كاملا عوض شه و ام اس حذف. چون سناريو رو بر اين اساس چيده بودن.
با نگراني رفتيم خونه. همفكري كرديم. عليرضا پيشنهاد كرد كه به مسئول برنامه بگيم كه فربود هم باشه. حسين زنگ زد گوشي رو اسپيكر بود. گفت من بهتون التماس مي كنم كه بخاطر 45000 ام اسي فربود هم باشه. كنار من حتي اگه شده براي 5 دقيقه. انقدر اصرار كرد كه مسئول برنامه قبول كرد. همه روي اسپيكر هيچ بازي در پيش نبود. توي اون شرايط اين بهترين حالتي بود كه ميشد باشه. وقتي يه برنامه سناريو از پيش تعيين شده داره چكار ميشه كرد آخه؟؟؟
چرا انقدر بي انصافي مي كنين؟ بعضي اوقات بعضي حرفا دل آدم رو سياه مي كنه.
ما بيشتر از شما حساس بوديم روي قضيه. منم نمي خواستم اين مسائل رو عنوان كنم اما الان حرفاي شما طوري بود كه بايد گفته مي شد.
نازنين حميد عليرضا حسين بي نهايت زحمت كشيده براي برنامه.
شما يه حرفي از يكي شنيدي اما ما با چشم و پوستمون تو صحنه بوديم دركش كرديم.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamdam - 2011/08/16

(2011/08/16, 12:36 PM)Prime نوشته است: همدم عزیز نظرت خیلی محترمه اما ما بازخورد های دیگه ای داشتیم.

جالبه بدونی همه از من در مورد ترحم می پرسن! همه میگن آقا مگه نگاه ما ترحم آمیزه؟
ما چندین و چند واکنش داریم که بابا چرا گفتید ترحم بده؟!
ما ام اسی ها ترحم میخوایم.

مشکل اینجا بود که ما در برنامه ای رفتیم که قرار نبود به ام اس پرداخته بشه قرار بود به زندگی های شخصی آدم ها سرک بکشه!

شما برنامه ی شبکه 1 رو ندیدید! شما برخورد سیرک گونه ی تلویزیون رو ندیدید.
شما احتمالا برنامه های دیگه ی ماه عسل رو ندیدید که ببنید چطور مهمان
تحقیر میشه بخاطر مشکلش
اما ما سر بلند بودیم اگر حسین نمی رفت به اون برنامه سوسنی هم نمی رفت و فربودی هم نمی رفت.

فربودی که ماه ها زحمت کشید با کوهنوردیش جذابیتی نداشت برای اونا!
اینا اشک و گریه مردم و میخوان که ما بهشون ندادیم.

من پیشنهاد میکنم تو هفته ی آینده یه برنامه بذاریم رسمی و رو در رو صحبت کنیم
بهرحال علیرضای عزیز من فقط به سوال حسین پاسخ دادم بهرحال شاید اینم یه تجربه ای بشه برا برنامه های بعد و از بچه ها تقاضا دارم برای حفظ آرامش این موضوع را زیاد کش ندند.
از شما هم ممنونم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - warrior - 2011/08/16

واقعا.....واقعا ها .........خیلی خیلی تو حاشیه هستید......

مگه ام اس فوتبال یا سیاست.............
اصلا هیچ به کلیات فکر میکنید به جای حاشیه ها......

بابا این بحث های مزخرف وعتیقه رو ول کنید دیگه.....

اه اه اه اه.......AngryAngryAngry

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - shokolat - 2011/08/16

(2011/08/16, 12:38 PM)Aram نوشته است: عزیزم فقط خدا، فقط خدا از نیات انسانها آگاه هست و بس، حتی گاهی خودمون هم از نیات خودمون بی خبریم!!

من هیچ انتظاری از بچه ها نداشتم هیچ انتظاری، این رو میتونید تو همه ارسالهای من تو همین تاپیک قبل و بعد از پخش برنامه بخونید، من یه سوال از این شخص کردم، اون هم چون خودش اومده و شیوه رفتنش به برنامه رو گفته برام سوال شد، به نظرت اشکالی داره که سوالم رو بپرسم؟ چونکه توضیحات ایشون توضیحات قانع کننده ای نبود برای رفتنش به برنامه، هر کسی با روند دعوت کردن افراد به برنامه های صدا و سیما کمی آشنا باشه میدونه که فقط سوژه های بسیار خاص و ویژه رو که تازه همون شب از وجودش خبردار شدن این شکلی دعوت میکنن تو برنامه نه این شخص رو که سوژه خاصی نبود، (دقت بفرمائید با شخص کاری ندارم با چگونگی دعوت کار دارم) دوم اینکه چه کسی ایشون رو به برنامه دعوت کرد؟ اگر از طرف بچه ها معرفی نشده بود، چطور تو این برنامه دعوت شده؟ اینها حاشیه نیستن اینها اصل مطلبن، اگه به اینها نپردازیم دو روز دیگه اتفاقات عجیب تری سرمون میاد که دیگه نمیتونیم جلوش رو بگیریم، همیشه شیوه مماشات و مدارا جواب نمیده، بعضی وقتها هم باید چراها و چگونه ها پرسیده بشه و جواب داده بشه!! اگه خوب دقت کنیم میفهمیم این سوالها در جهت بهتر شدن برنامه های آتی هست، ضرب المثلی ترکی هست که میگه با پوشوندن گندی اون رو از بین نمیبریم بلکه یه روزی از یه جایی بوی گندش بالا میاد که دیگه نمیشه کاریش کرد!!

در آخر اینکه تو برنامه چی گفته رو هنوز نقد نکردم!
ارامم میگم اها توقعاتمون چیزه دیگه ای هست نمیشه کتمان کرد اما یه علامت سوال بزرگ وجود داره چرا یه ذره دقت نمیکنیم موضوع برنامه نشون دادن زندگی 3 ادم مختلفف بود خودمو میگم اگر ازدواج موفقی نداشتم حاضر شاید نمیشدم برم توی یه برنامه تلویزیونی
حسین اومد به نمایندگی از همه کسایی که خیلی راحت به خاطر ام اس از زندگی مشترک محروم شدن اومد تا نشون بده تا شقایق هست...........
حالا کلاهتو قاضی کن اینکه چرا چطوری با کی ایشون انتخاب شده دردی از خواسته هات دوا میشه جز اینکه شاید این وسط دل خیلی ها شکسته و رنجیده بشه
عشقم میدونم سوال داری با یه دیدار یا شاید پیغام خصوصی بهشون برسی خودتو اشفته نکن مهمه ارامش تو و من و همه دوستامونهlove51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - عمومهربان - 2011/08/16

با سلام به دوستاي مهربان
نميدانم چرا؟
شما كه از نظر من فرشته ايد چرا اينگونه ناراحت هستيد ؟
لطفآ اين را يك تجربه تلقي كنيد!
دنيا به آخر نرسيده هنوز زمان باقي است تدارك برنامه هاي جديدي را دنبال نماييد قدر دوستي هاتان را بيشتر بدانيد
در ارسال 687 همين تابيك موضوع را بيان نموده بودم
ممنونم