وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - earth - 2011/08/13

علیرضا ممنون که حوصله کردی و ارسالم رو خوندی. سپاسگزارم. خودتون می دونید که من بابت این برنامه چقدر هیجان داشتم. باورکنید مدتهای مدیدی بود دهنم آفت نمی زد ولی باور کنید از برنامه شب جمعه یه آفت دهنم زده که کلافه ام کرده بنابراین می دونم چه فشاری رو بچه ها بوده. راستش رو بخواهید من به هیچ کدوم از اقوامم نگفتم برنامه رو ببینند به غیر مامانم که به خاطر من راه دیگه ای نداشت جز دیدن برنامه و یکی دیگه از اقوامم که پریا و زینب می شناسنش. که اگه نمی اومد اینجا و قبلن با شماها آشنایی نداشت اونم درجریان قرار نمی گرفت. همش نگران بودم نکنه برنامه با آنچه که می خواستم خیلی فاصله داشته باشه الان هم که می گم به خاطر اینکه اون فشار و استرس خیلی کمتر شده. به هرحال اگه حرفی هم زدم فقط به خاطر و در سمت ارتقا بود. بازم از تلاشهاتون سپاسگزارم.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - آرمین - 2011/08/13

منم به نوبه خودم از ابتکار بچه های ام اس سنتر تشکر می کنم به خصوص از کسایی که با جسارت در این برنامه حضور پیدا کردند...

کم و کاستی هاهمیشه هست ولی مهم استمرار این نوع حرکت هاست ...

ولی این رسانه ای شدن وحضور در رسانه ها باید ادامه داشته باشه تا بتونه تاثیرش رو داشته باشه...

البته من تا لحظه نوشتن این مطلب هنوز موفق به دیدن اون نشدم ...الان در حال دانلود این برنامه هستم....

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamed - 2011/08/14

سلام
بالاخره تونستم بیام و در مورد این برنامه نظرم رو بگم .
سوسن ، امیر ، حسین و فربد دوستون دارم ، برنامه رو خیلی عالی اجرا کردید ، با اینکه خیلی جاها مجری می خواست برنامه رو مدیریت کنه ولی شما اهدافمون رو فراموش نکردید و اونها رومتذکر شدید . خیلی لذت بردم وقتی می دیدم برای هدف مشترکمون اجازه دادید تا پابه زندگی شخصیتون بذاریم .
حسین از صحبت کردنت و تسلطت رو احسان لذت بردم ، سوسن خانوم خیلی عالی بودی ، مسلط و منطقی ، همونطور که انتظار داشتم .
فربد ، فربد ، با اومدنت به برنامه جان تازه ای دادی ، واقعا اعتقاد دارم برای تو ده دقیقه و یک ساعت کمه و باید ساعتها به تو و تواناییهات پرداخته بشه . امیدوارم همیشه همینطور مقتدر و توانمند باشی .
کاش می شد یه برنامه دیگه تو ماه عسل داشتیم و باز هم اقتدار بچه های ام اس رو به رخ بیننده ها می کشیدیم .
همیشه موفق باشید .

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/14

آره خدایی ه برنامه کم بود
ما داریم درباره ی یه جامعه حرف میزنیم
جامعه مبتلایان به عارضه ی ام اس agreement2
خب یه جامعه ، 20 ، 30 دقیقه زمان خیلی کمه واسش confused

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Sina - 2011/08/14

(2011/08/13, 06:34 PM)havaars نوشته است: هاهاها
سینا کوشی بیا ترجمه کن!

از رفتار اون یکی‌ها دلخور نباشید، گاهی واکنش رقیب نشانگر خوب و دقیقی برای میزان موفقیت ماست laughing3icon_biggrinicon_biggrin

سوسن جان کدوم رقیب؟؟؟؟ ما رقیب نداریم ... اگه اون چند نفر رو میگی که از ما ها بودن و الان واسه خودشون دارن حال میکنن ... بیشتر به چشم یه تبری میبینم که تو امضام نوشتم ...
..................................
اصلا خوب نیست هی بیای بگی که فلانی بده فلانی خوبه ... هر کسی عقل داره
اصلا خوب نیست با ۵ تا ip به عنوان ۲۰ تا کاربر صحبت کنی
اصلا خوب نیست این همه تلاش و حیف و میل کنی و ....
.........
به قول خودت : «ایت هورَر، کروان گئچه‌ر» icon_biggrin

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/14

آخ زورم میگیره توی جمع به زبونی که من نمیفهمم حرف زده بشه confused

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - kami - 2011/08/14

(2011/08/14, 01:57 AM)anaram نوشته است: آخ زورم میگیره توی جمع به زبونی که من نمیفهمم حرف زده بشه confused

گوربان سنه بالامسان

حالن یاخچیده ؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/14

من دیروز چند جا تو سایت ماه عسل درخواست دادم که یه برنامه ی دیگه داشته باشن و مجددا از فربود دعوت کنن چون اصلا وقتی بهش داده نشد

فربود خیلی حرف ها برای گفتن داشت

کلی هم اس ام اس زدم

قبل از برنامه هم تو سایتشون درخواست زده بودم

بچه ها خیلی زحمت کشیدن فقط مشکل اساسی چیدمان برنامه بود

سری اول خیلی خیلی وقت کشی شد

من نمی دونم اینا که انقدر زحمت کشیدن و رفتن از فربود کلیپ ساختن چرا پخشش نکردن پس اصلا بی خود چرا مزاحم فربود و خانوادش شدن

انگار دیگه همه جا و همه ی آدم ها رو سیاست های پشت پرده درگیر کرده

ولی بچه ها ما اگه بخوایم می تونیم که یه برنامه دیگه ترتیب بدیم

یاری کنیم نشده ها می شود

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - havaars - 2011/08/14

آنارام فقط یه جمله ترکی داشت که!
اونم ترجمه‌اش می‌شود اینکه موقع عبور کاروان سگ پارس می‌کند ولی کاروان به راه خودش ادامه می‌دهد confusedconfused [این زبانه دارین شما؟ به جای یه جمله باید قصه بگم icon_cry والله!]

این ضرب‌المثل ترکیه دیگه! یعنی ما کاروانیم و اینا دیگه Smile (52)smilingagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - mohammad.ali - 2011/08/14

من فقط تونستم قسمتی از برنامه شما رو ببینم واقعا عالی بود حدس می زدم که از بچه های ام اس سنتر باشن چون پیشرفتی که ام اس سنتر کرده شایسته برنامه های بهتر از این بود اما خب به قول بچه ها واسه شروع عالی بود ان شاء الله اگه دوستان بتونند یه فیلم مستندی از خودشون، برنامه هاشون، دیدارهاشون تهیه کنند و توزیع کنند و یا حتی به صدا وسیما بدن نقش موثری در شناخت جامعه نسبت به ام اس و تغییر افکار مردم داره.