وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/13

وای مریم شرمندم نکن قربونت برم عزیزم من فقط کاری و که از عهدش بر میامدم و انجام دادم قدم اصلی رو اونایی که رفتن و جلو دوربین نشستن برداشتن
طفلی حمید هم مثل من این روزا قلبش تا کف پاش رسیده بود از استرس
حمید پارسال یه پیشنهاد داد منم ابراز آمادگی کردم امسال به قولم عمل کردم همین
من برام مهم بود که یه عده از مردم یه چیزایی از ام اس بدونن که نمیدونن درسته که نتونستیم همه حرفامون و بزنمی و اونجوری که باید تو تغییر دید مردم موثر باشیم اما من مطمئنم با همین برنامه کوتاه یه سرفصلهای مهمی از خودمون بیان شد که ایشالله بتونیم در آینده نه چندان دور این سرفصلها رو تو یه فرصت بیشتر بازشون کنیم
علی خدایی باید از تو هم تشکر کنم که با وجود دغدغه های همیشگیت، کنارم بودیwink2
از همه اونایی که در پشت صحنه یه حرکت مفیدی کردن قدردانی میکنم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hedieh - 2011/08/13

کاشکی همه مردا باندازه آقا امیر طبع شون بلند و منششون زیبا و دلشون دریا بود sad2
انشالله همیشه شاد و خوش و سلامت در کنار هم 120 سال عمر کنید و از هم لذت ببریدagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nasim - 2011/08/13

salam bacheha manam ba maryam kamelan movafegham byayd hamamon sms bezanim be barname shayad dobare barname gozashtan faghat sayte mahasal filtere chera?

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parnia mosahebi - 2011/08/13

(2011/08/13, 04:00 AM)Sina نوشته است:
حسین ثابت کرد که ام اس میتونه یه بهونه باشه واسه جدایی
ولی ام اس سنتر .... ثابت کرد که ام اس میتونه یه بهونه باشه واسه دوستی هزار ها فرشته ناز ام اسی

آقا سینا درسته که ما نه نازیم نه ام اسی ولی دوست که میتونیم باشیم؟!!!wink2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/13

من از پریشب تا حالا 4 بار اس ام اس زده ام بهشون
ولی تحویلم نمیگیرن confused
شماره ی اس ام اس هم اینه
20000340

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parnia mosahebi - 2011/08/13

(2011/08/12, 08:40 PM)mohammadtala نوشته است: agreement2خوبه ما هم یه چیزی در مورد ام اس فهمیدیم که اونجوری که میگن هم نیست...من رشتم تجربی هست امسال میرم چهارم(پیش)agreement2

کلا اطلاعات خوبی بود...به قول گفتنی خیلیا هنوز نمیتونن اسشو بگن و به قل اقای علیخوانی میگن اس ام اسagreement2smiling

و افکار خیلی بدی نسبت به این عارضه دارند
agreement2smiling کلا دمتون گرم بچه ها

ما فعلا بریم ...امیدوارم اینجور برنامه ها تداوم داشته باشه...خیلی از بیماریهای دیگه هم هستند که باید شناسونده بشه به مردم

به امید باخت استقلال..بایsmiling:55:

آقا محمد حالا چون برنامه مربوط به ام اس بوده اشکال نداره ولی مگه شما امسال کنکور نداری؟!بشینید درس بخونید لطفا،اگه میخوای یه رشته ی خوب قبول شی آخه قبولی تو رشته های خوب و دانشگاههای خوب تو رشته تجربی سخته هاااا.حداقل فوتبالو بیخیال پسرم!!!!!!!!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/13

(2011/08/13, 10:40 AM)anaram نوشته است: من از پریشب تا حالا 4 بار اس ام اس زده ام بهشون
ولی تحویلم نمیگیرن confused
شماره ی اس ام اس هم اینه
20000340

انی می خواستی چیکار کنن که تحویلت بگیرن، جواب اس ام اس رو که نمیدن دخترم، منم دوبار اس ام اس زدم، اگه همه بچه ها اس ام اس بدن بهشون امیدوارم اتفاق خوبی بیوفته و دوباره از بچه ها دعوت کنن

بچه ها همگیمون اس ام اس بدیم باشه؟ 20000340 اس ام اس برنامه ماه عسل

بابا من شب اول کلی ایراد گرفتم که وقت ما 16 دقیقه کمتر بود
عدالت اینه که حداقل فرداش بیشتر وقت بهمون اختصاص بدین
فرداشم که دیدم عینه خیالشون نیست بهشون گفتم حداقل میذاشتید فربد بیچاره که همه اشش 3 دقیقه بیشتر حرف نزده توی پشت صحنه حرف میزد
فقط یه کلمه ازش پخش کردید
بعد دوباره گفتم حداقل خودتون یکم درباره ی ام اس چیزای خوب خوب بگید
بعد دیدم جواب نمیدن ، منم بد و بیراه گفتم confused
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
نه این قسمت آخرو دروغ گفتم
واسشون کلی اس ام اس خالی فرستادم confused
خودم ضرر کردم laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - سحــــــــر - 2011/08/13

خیلی خیلی خسته نباشید میگم به بچه ها دستتون درد نکنه
همه چی عالی بود
از خوشحالیه تک تکتون خوشحال شدم
از سوسن عزیزم و همسرشون، فربد،آقایه کاکاوند تشکر میکنم
از هیئت مدیره محترم هم کمال تشکر رو دارم همچنین نازنین عزیزمlove51
و در آخر از حمید عزیزم تشکر میکنم.....

باز خورد این برنامه توی خونه ی ما
صبح خواب میمونم نمیرم ورزش
مامان :" خجالت بکش . از فربد یاد بگیر. سهند و سبلان و دماوند و آلپ و اورست و ... رو فتح کرده" confused
ساعت 5 بعد از ظهر در حالیکه از گرسنگی ضعف کرده ام و نای تکون خوردن ندارم مامان بم میگه بیا مبلا رو جابجا کنیم smiling . بهش میگم حوصله ندارم . بذار بد از افطار
میگه " پس اینهمه هر روز میری توی سایت چرخ میزنی چه فایده داره ؟ یکم یاد بگیر از بقیه . فربد رو نگاه کنننننننن. اولش که اینطور نبود . بعد با تلاش و پشتکار به اینجا رسید . انقدرم تنبل نیست"
icon_cry
کلا الان فربد تبدیل شده به سمبل استقامت برای مامانم . جرات دارین بیاید از گل کمتر بهش بگید ببینید مامانم چیکار میکنهconfused
هی سرکوفتشو به من میزنه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
برنامه ام این بود ایندفعه که اومدیم تهران ، مامانمو هم بیارم شما رو ببینه
به این نتیجه رسیدم الان یکی رو دیده اینطوریه . بقیه رو ببینه کلا من بیچاره ام . confused
[/quote]