وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - warrior - 2011/08/12

واقعا برنامه دیروز رو جذب کاربر تاثیر داشته... ..
و این واقعا خیلی خوبه....
و امیدوارم که همیشه از این کارها بشه........
و به همه کاربرهای جدید خوش امد میگم..........agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - kami - 2011/08/12

(2011/08/12, 08:01 PM)mohammadtala نوشته است: منم دقیقا مثل کینگ رضا از ماه عسل دیدم و ام اس ندارم...:55:حسین انجمن ام اس سنتر از دهنش نمیوفتاد smilingagreement2دیگه ما هم اومدیم
امیدوارم همیشه شاد و سرحال باشید

دمه آقا حسین و سوسن خانم و همسرشون و فربود عزیز و حمید و
مهدی و همه ی برو بچهای سایت ام اس سنتر گرم و باقلواییی

باعث افتخار مایین .... love28love28love28love28love28love28

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - TootFarangi - 2011/08/12

پشت صحنه اش بدی نشد یکمی از حرفایی رو که دیروز نزاشتن بگن امشب گفتن بد نبود .
بازم تنکیو وری ماچ فور اوری تینگ دوودز icon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - kami - 2011/08/12

(2011/08/12, 08:27 PM)Milo نوشته است: پشت صحنه اش بدی نشد یکمی از حرفایی رو که دیروز نزاشتن بگن امشب گفتن بد نبود .
بازم تنکیو وری ماچ فور اوری تینگ دوودز icon_question

دستتون درد نکنه !!!!!

خداییش این حرکت بچها حرفی توش نیست .

عالی بود ... بد نبود نه . عالی بود .

اگه شما میتونین بهتر ترتیب برنامه ای رو بدین با
این مضمون بسم الله .

agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - mohammadtala - 2011/08/12

agreement2خوبه ما هم یه چیزی در مورد ام اس فهمیدیم که اونجوری که میگن هم نیست...من رشتم تجربی هست امسال میرم چهارم(پیش)agreement2

کلا اطلاعات خوبی بود...به قول گفتنی خیلیا هنوز نمیتونن اسشو بگن و به قل اقای علیخوانی میگن اس ام اسagreement2smiling

و افکار خیلی بدی نسبت به این عارضه دارند
agreement2smiling کلا دمتون گرم بچه ها

ما فعلا بریم ...امیدوارم اینجور برنامه ها تداوم داشته باشه...خیلی از بیماریهای دیگه هم هستند که باید شناسونده بشه به مردم

به امید باخت استقلال..بایsmiling:55:

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Matilat - 2011/08/12

من نديدم پشت صحنه رو
تو رو خداااااااااااااااااااااا ميشه بزارينش؟؟؟؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - havaars - 2011/08/13

سلام بچه‌ها.
الآن چند دقیقه‌ای هست که نشستم و دارم ابراز محبت‌هاتون رو می‌خونم. خیلی خوشحالم که راضی بودین. قبل برنامه اینجا را که می‌خوندم کلی دلشوره می‌گرفتم که مبادا نتوانم از عهده‌اش بربیاییم.
ولی همین‌طور که حمید هم گفت، شبِ قبل یک شوک عجیبی به من وارد شد چون من اولین کسی بودم که فهمیدم قراره فربود نباشه و واقعاً وقتی خبر را به حمید می‌دادم تمام وجودم داشت می‌لرزید چون به حمید هم گفتم فربود باید باید باید می‌رفت برنامه!
تا صبح نتوانستم (در واقع نتوانسیتم) بخوابیم. تا بوق ساعت هم که فقط رو هوا بودم تا وقتی که حمید گفت فربود هم هست و خیالم راحت شد و بعد هم فیلمبرداری و اینها و به قدری فشار و استرس و حرص روی ما بود که واقعاً کنترلش سخت بود به شخصه برای من!
فشار و استرس به قدری زیاد بود برای من که موقعی که گفتند برویم روی سن من پام گرفت و به سختی توانستم برسم آنجا، هر طوری بود رفتیم. خیلی سعی کردم بغض نکنم، خیلی سعی کردم محکم باشم ولی با اتفاقی که شب قبل افتاده بود واقعاً از عهده‌ام خارج بود.
تمام دلواپسی‌م این بود که شماها راضی نباشید. وقتی علیرضا اس‌ام‌اس داد که عالی بودین و حمید گفت خوب بودیم کلی خیالم راحت شد.

بعد اینکه روی سن وقتی علیخانی به فربود اشاره کرد که بیاد بالا و فربود مثل یوزپلنگ جهید روی سن می‌خواستم بلند شم و بغلش کنم! یعنی اون لحظه یکی از قشنگ‌ترین لحظه‌های زندگی‌م بود. وقتی فربود شروع کرد تند تند حرف زدن دعا می‌کردم براش و (در گوشی به فربود: حرص می‌خوردم بابت بعضی مسائل!)

به هر تقدیر گذشت و تمام شد. وقتی علیخانی گفت یک دقیقه وقت داریم باورم نمی‌شد. وقت‌کشی زیاد بود توی برنامه، اصلاً تنظیم نشده بود انگار. تازه با اینکه کارگردان برنامه یک دقیقه از تایم تبلیغات را کم کرد به نفع ما و عوامل پشت صحنه شاکی بودند از تایم تبلیغ، نشد که خیلی از حرف‌هایی که قرار بود بگیم رو بگیم. من دوست داشتم در مورد اون دوستی که نوشته بودند برای تأیید دارو 4 ساعت توی راه هستند تا مرکز استان حرف بزنم. نشد ولی، متأسفانه نشد.

امیدوارم کاستی‌هامون رو با لطف و بزرگواری‌هاتون ببخشید.

تشکر ویژه و جانانه از نازنینننننننننننننننن و حمید و حامد و مهدی و سینا و علی‌رضا.
همه‌تون رو دوست دارم بچه‌ها Shy

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - بی تـــا - 2011/08/13

واااااااااااااااااااای سوسن جونم دوست دارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررمlove51love51love51love51love51love51love51love51icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionدعا میکنم هرروز بهتر از دیروزت بشیicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionlove28love28

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nahid - 2011/08/13

دسته گلی سوسن جونicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ممنون عزیزمlove51love51love51love51
کار بزرگی کردین icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نازلی - 2011/08/13

سوسن جون عزیزم دوباره میگم خیلی خوب بودی آفرین خوب کنترل کردی که بغض نکنی امیر آقا هم خوب بود تشکر کنicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ممنون از همتون آقا فربود و آقای کاکاوند هم همینطور عالی بودید
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

سخته در برنامه ای که مجریش علیخانی حاضر بشی شما از پسش بر آمدید آفرین icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin