وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - احمدرضا - 2011/08/12

وظیفم میدونم که به همه ی دوستان یه خداقوّت بگم و آرزو کنم که پاینده باشن
و از صمیم قلبم با تمام وجود فریاد بزنم و بگم دستتون درد نکنه دوستتون دارم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - arezooo82 - 2011/08/12

من برنامه رو ضبط کردم ولی نمیدونم چطوری بذارم اینجاUndecided

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Abu Reyhan - 2011/08/12

تشکر ویژه از همه دست اندرکاران، دمتون گرم
دوستان برای من الگوی پایداری در برابر ناملایمات زندگی بودند

من نیمه اول برنامه رو دیدم، آقای کاکاوند خیلی مسلط صحبت کردند،
احتمالا در سایت تبیان آپلود بشه در اولین فرصت کل برنامه رو دانلود خواهم کرد

یک سؤال:
برای پیش تشخیص زودهنگام بیماری در تهران مراجعه به چه اماکنی را توصیه می کنید؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - warrior - 2011/08/12

(2011/08/12, 02:16 PM)nilo0 نوشته است: سلام بچه ها..icon_biggrin

من مثل شما ام اسی(بهتره بگم فرشته) نیستم ولی بخدا از دیشب که چندین ساعت توی انجمنتون چرخیدم و صحبتهاتونو خوندم شدم مثل شما!.. باهاتون میخندم،باهاتون خوشحال میشم،ذوق زده میشم و......
باور نمیکنید چقدر با ذوق و هیجان صحبتهاتونو میخونم و خیلی جاها از خوشحالی شما توی چشام اشک میفته و میگم آفرین به همتون...sad2

توی شرایط شما نیستم ولی از دیشب که عضو شدم خیلی احساس نزدیکی میکنم بهتون،شاید باور نکنین ولی بخدا بعضی وقتا میگم کاش منم مثلشون بودم تا باهاشون کلی حرفها واسه زدن داشتم و تو جمع صمیمیشون بودم(جالبه نه؟؟) Rolleyes

چون واقعا بمب روحیه اید همتون...دم همتون گرم...agreement2

آقا فربد،آقا حسین و سوسن جون احسنت به شماها که توی همون فرصت کم قشنگترین حرفها و موثرترین حرفها رو زدین..

از الانم دارم واسه دیدن پشت صحنه ماه عسل لحظه شماری میکنم..icon_cry

ام اس یه بهونه است واسه دوستی مثل همه بهونه های دی.گه
ورود تو به جمعمون خوش امد میگم......

ما با فامیلامون نشسته بودیم میدیدیم.البته اونا عارضه منو نمیدونن.ولی وقتی احسان علیخانی گفت ام اس یعنی ویلچر یعنی عصا یعنی...ولی فربود چطوری رفتی دماوند یه لحظه همه ساکت شدن.تازه بابا بزرگم یه عموی پیر داشت که بیماریش ام اس نبود و چند سال پیش فوت کرده بود ولی همه میگفتم ام اس داره.وقتی اینو دید گفت اااااا پس ام اس که اینه ربطی به اون نداشت که!!!!!! ذوق مرگ شدم وقتی این جمله رو شنیدم.واقعا دستتون درد نکنه بچه هاlove51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - earth - 2011/08/12

دوست خوب خوش آمدی در تاپیک پرسش و پاسخ کسانی که به روز و درست تر راجع به این موضوع می دونند کمکت می کنند. اونجا مطرح کن جوابهای خوبی بهت می دن. فکر کنم اینجا لینکشه روش اگه کلیک کنی و اونجا پرسشت رو ارسال کنی جوابهای درستتر و خوبی می گیری
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=598&pid=28796#pid28796

آقا فربود منم پایم واسه رفتن به سبلان.به خدا راست میگم.برنامه ای داشتید بگید اگه کسایی که دوست داشتن بیان.مرسیBlush

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parisa2087 - 2011/08/12

بچه ها پشت صحنه برنامه ماه عسل رو كي ميذاره؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - MAHDI - 2011/08/12

سلام
صدای منو از اصفهان می شنوید. خدا پدر این اینترنت وایرلس هتل رو بیامرزه
تو یه جای دیگه یه سری حرفا خوندم که نشون میده ادمیزاد حب و بغضش نه فقط تو زندگی شخصی و مباحث مالی حتی تو زمینه های جانبی هم هست.
این 4 نفر تو اون وقت کم با اجرای زنده جرات کردند رفتن روی سن حرف زدن. با افتخار گفتن ما ام اس داریم.
اون اقایونی که میدونم میان می خونن این پست منو و مخاطب من هم همونان اگه ادعای کمک به ام اسی ها رو دارین کلاتون رو قاضی کنین
اینکه پرمخاطب ترین برنامه مناسبتی ماه رمضان در پرمخاطب ترین روز هفته مارو دعوت کنه همین یه افتخار بزرگه که نشون میده که میخوان حرف مارم بشنون. خارج از گود نشستن و بهونه گیری و زیر سوال بردن همه چیز کار سختی نیست. اگه می تونین بسم الله. شمام قدم بردارین.
مهم اینه که از امروز بازخوردها شروع میشه و هدف اینه: روزی برسه که همه ام اسی ها در بیان اینکه من ام اس دارم به اطرافیانشون شک به خودشون راه ندن.

[attachment=3218]

[attachment=3219]

[attachment=3220]

[attachment=3221]

[attachment=3222]

[attachment=3223]

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - romina60 - 2011/08/12

سلااااااااااااااام
فقط ميشه گفت خييييييييلللليييييييييي توپين . خدا قوت
بچه ها اين اولين قدم بود
پيش بسوي گامهاي بعدي ............

همه جوره باهاتونم