وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/11

بچه هایی که میرن هوای هم رو داشته باشن اساسی

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - BanOoOo - 2011/08/11

امیدوارم بچه هایی که این جرات رو کردن و می خوان امروز برن ، تا شروع برنامه نیان تو سایت و این تاپیک رو نخونن ، من که این وسط هیچ کارم بد جوری دلشوره گرفتم ، چه برسه به اونا

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parivash - 2011/08/11

حداقل اگه الان اسم بچه ها یا نام کاربریشونو نمی گید بعد از برمامه بگید که کیا بودن که از ام اس سنتر رفتن(منظورم نام کاربریشونه)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسیم - 2011/08/11

وای منم دلشوره گرفتم خداکمکتون کنه پشت وپناهتون باشهagreement2
آرزوی موفقیت میکنم براتونWink

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/11

agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
عاشق دلداریم الان icon_question

(2011/08/11, 10:19 AM)zahra.hv نوشته است: امیدوارم بچه هایی که این جرات رو کردن و می خوان امروز برن ، تا شروع برنامه نیان تو سایت و این تاپیک رو نخونن ، من که این وسط هیچ کارم بد جوری دلشوره گرفتم ، چه برسه به اونا

زهرا جان متاسفانه یا خوشبختانه میان و حتما هم میخونن، مگر اینکه از شهرستان بخوان بیان که دیگه الان باید تو راه باشن، برای همین بهتره همگیمون بهشون آرامش بدیم و بگیم که:

دوستان عزیز اصلا نگران چیزی نباشید، نگران خواسته های ما هم نباشید، با آرامش قلب برید تو برنامه و به سوالات مجری اونطور که صلاح میدونید جواب بدید، هر چی که بگید بهترین خواهد بود، نگران حوادث و رخدادهای دیگه ای هم که ممکنه تو برنامه رخ بده نباشید، همون طور که دیشب تو اون تایم بندی نوشتم شاید این احساس علیخانی مهمانهای دیگه ای هم داشته باشه که شما ازش بیخبرید، معمولا اینطور که تا حالا برنامه هاش رو دیدم دو جور مهمون داشته و اونها هم از وجود هم بی خبر بودن، بنابراین شاید کمی بخوره تو ذوقتون و یا وقت کم بیارید، اصلا مهم نیست، همین که میرید اونجا حداقلش یه 5 دقیقه هم وقت بده بهتون بازم کافیه به هیچ وجه خودتون رو درگیر حواشی نکنید، ذهنتون رو هم درگیر نوشته ها و خواسته های ماها نکنید، الان وقتشه که به ذهن و جسمتون استراحت بدید، هر کاری که بهش علاقه دارید انجام بدید و خوش بگذرونید.wink2

هر اتفاقی بیوفته و هر چی بگید ما پشتتون هستیم، به خدا توکل کنید و برید جلو، برای آرامش قلبتون و موفقیتتون دعا میکنیمagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/11

sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

می خواستم بخندم ولی گریه به خنده پیروز شدsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نازلی - 2011/08/11

(2011/08/11, 10:19 AM)zahra.hv نوشته است: امیدوارم بچه هایی که این جرات رو کردن و می خوان امروز برن ، تا شروع برنامه نیان تو سایت و این تاپیک رو نخونن ، من که این وسط هیچ کارم بد جوری دلشوره گرفتم ، چه برسه به اونا

عزیزم چرا دلشوره icon_biggrin
در برنامه ی ماه عسل که آقای علیخانی با میهمانان مثل خواهر و برادر خودش صحبت می کنه و مهمانان خیلی راحت وریلکس هستند کاک علی رو دیدید چقدر راحت بود در برنامه ورزش هم کرد یا بی بی عصمت همه ی حرف هاش را زد به مجری مهلت هم نداد علیخانی برای صحبت اجازه می گرفت خیلی خندیدم شما هم از همون اول گربه را دم حجله بکشید البته شوخی کردم سلام همه ی ما رو به او برسانید من بشخصه خیلی ایشان را دوست دارم و همیشه حس می کنم برادر خودم برنامه را اجرا می کند icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

بچه هایی که برای برنامه میرید برای آرامشتون دعا میکنیم، به خدا توکل کنید.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - i3aran - 2011/08/11

من كه الان اينطوريم :

agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile

icon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprisedicon_surprised

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

شما چطور ؟