وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - khatoon25 - 2011/08/10

هنوز صد در صد نشده؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - mar_janjan - 2011/08/10

سلام دوستان من خيلي خوشحال شدم مي خواين برين ماه عسل خيلي خيلي خوشحال شدم خبر قطعي شو كي ميدين

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - MFhealth - 2011/08/10

امروز چهارشنبه است و فردا پنج شنبه.هنوز مشخص نشده چه روزیه! راستشو بخواید حالا که یه ذره فکر می کنم می بینم دوست دارم این برنامه رو تنهایی ببینم ولی متاسفانه مامانم هر روز این برنامه رو می بینه! می دونم حرفم غلطه ولی این یه احساس و نمی شه باهاش کاری کرد!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamid - 2011/08/10

دوستان میدونم خیلی مشتاقید که روزش رو بدونید ماهم از شما مشتاق تریم ولی متاسفانه هنوز بهمون نگفتن .
مطمئن باشید به محض اطلاع اولین کاری که انجام میدیم اعلام اون تو سایت هست .
جا داره از دوستانی که تو وبلاگشون یا ... اطلاع رسانی کردن یه تشکر خیلی ویژه داشته باشم
این روزها خیلی استرس دارم ولی با خوندن پست هاتون ارامش میاد سراغم .
امیدوارم این روز خاطره انگیز هر چه سریع تر بیاد و انقدر مارو جون به لب نکنه

از همگی ممنونم
خیلی ماهید icon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nahid - 2011/08/10

دوستای خوبم ، شما قبلا هم مهمونی رفتین ، اینم یه مهمونیه !
ما میبینمتون که قبلا هم دیده بودیمتون ،
دیگران هم میبیننتون که اونم اگه آشنا باشن احتمالا قبلا هم دیدن ، اگه نمیشناسن که هیچی !
خوب دلداری دادم ؟!confused2confused2laughing3laughing3laughing3

مشتاق دیدار شما در تلویزیونم. موفق باشید، البته مسابقه که نیست...سرافراز باشید.agreement2
من فقط خوشحالم که میتونم ببینمتون.برای آرامش و استرس نداشتنتون دعا میکنم و شما هم گل گاوزبان بخورین و هرچی میدونین خوبه !
دوستتون دارم .icon_questionicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Narges - 2011/08/10

ضربان فلب من تند میزنه
میخواد آروم بزنه
نه دیگه نمینونه ......
( با ریتم خوانده شود )

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Matilat - 2011/08/10

الان داشتم ماه عسل رو نگاه مي كردم.
دلم براي اون تپله و ساده گيش سوخت ...: "مامان بابام حتما زياد بچه داشتن، ديگه نتونستن از من نگهداري كنن واسه همين سر راه گذاشتنم".
و استرس رو مي شد تو چشم و لب و گونه هاي اون وسطي ديد.
نميدونم از بچه هاي ما كدومه كه مي خواد بره اونجا واسه همين نميتونم اسمتو بگم :
دوستم
همه ي ما يه وجه مشترك داريم كه باعث شده كنار هم بمونيم و اون ms ه. شايد وقتايي بود و شده كه به دوستامون ، كل فاميلمون و مردم از بيماريمون بگيم اما هيچ كدوممون به دوربيني كه ما و بيماريمونو به 70 ميليون نفر معرفي ميكنه نگاه هم نكرديم.
به خاطر شجاعتت تحسينت مي كنم ، و افتخار مي كنم كه دوستي مث تو دارم .
شايد اون روز، روز آرمان ما و تو باشه ولي مي شه انتظار داشت كه روز آرماني براي تو نباشه به خاطر استرسي كه بهت دست ميده.
به هيچ چيز فك نكن فقط بدون تحت هر شرايطي ، هر اتفاقي كه بيوفته ، حرفها اونطور كه بايد، زده بشه يا نشه تو بهترين هستي .
استرس نداشته باش و هميشه اين حرفها رو با خودت تكرار كن : "من بهترين اجرا رو دارم و هيچ كدوم از مهموناي دعوت شده به ماه عسل نمي تونستن آرامشي رو كه من دارم داشته باشم. من تو صحبت كردن و اجرا بهترينم " .
برات دعا مي كنيم دوستم.قبلش شكلات كاكائويي تلخ بخوريااااlove51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/10

مریم و بهار حرفهای دل من رو زدن، مرسی بچه ها بابت پست های قشنگتونlove51love51

یه چیزی رو هم اضافه کنم من تایم گرفتم کل برنامه ماه عسل همش یک ساعت هست که نیم ساعتش میره به پشت صحنه روز قبل و آگهی تبلیغاتی و یکی دو تا آیتم و حرفهای احسان علیخانی و سر جمع در بهترین حالتش همش میمونه نیم ساعت برای کل میهمانان برنامه! اگه به جز بچه های ما میهمان دیگه ای نداشته باشن این نیم ساعت برای بچه های ما خواهد بود، حالا اگه از بچه های ما حداقل دو نفر و حداکثر طبق روال برنامه ماه عسل 4 نفر برن، این زمان باید تقسیم بشه، اگه دو نفر برن میشه برای هر کدومشون 15 دقیقه و اگه 4 نفر برن میشه برای هر کدوم حدودا 7 یا 8 دقیقه، خب عزیزان اگه سه نفر برن میشه برای هر کدوم 10 دقیقه، حالا نه اون 8 دقیقه نه اون 15 دقیقه بلکه کمترین تایم هر شخص رو 10 دقیقه در نظر بگیریم، و کلاه خودمون رو قاضی کنیم خدائیش تو ده دقیقه مگه چقدر حرف میشه زد؟ همین که خودش رو معرفی کنه و بگه از کی متوجه بیماریش شده و آیا شاغل هست یا نیست آیا .... ده دقیقه تمام شده رفته بلکه همون 15 دقیقه تمام شده، برای اینکه شرایط دوستانمون رو بهتر درک کنیم پیشنهاد میکنم همین امشب یا فردا صبح یه زمان ده الی 15 دقیقه ای رو خلوت کنیم و شروع کنیم به گفتن هر چی که در مورد ام اس دوست داریم گفته بشه و صدای خودمون رو ضبط کنیم و سر 15 دقیقه قطعش کنیم و بعد گوش بدیم ببینیم چقدر حرف مفید و به درد بخور زدیم، آیا رسیدیم همه مسائلی رو که در نظر داشتیم رو بگیم؟

می خوام بگم که به قول مریم و بهار همین که دوستان شجاعانه داوطلب شدن برن تو برنامه زنده، کاری که من با تمام جسارتم عمرا انجام میدادم! خودش جای تقدیر و تشکر ویژه داره و کافیه، حالا اینکه چی بگن و چه اتفاقی بیوفته دست خداست و همش بستگی به سوالهای مجری داره و زمان برنامه، و البته باید در نظر بگیریم این برنامه معرفی ام اس و بیان مسائل اون نیست بلکه فقط و فقط گام اول در جهت معرفی ام اس هست، ما برای رسیدن به بالا پشت بوم باید از پله اول نرده بون شروع کنیم اما هرگز با گام گذاشتن فقط رو پله اول نمیتونیم به پشت بوم دست رسی داشته باشیم، بلکه باید باقی پله ها رو هم بالا بریم، این برنامه همون پله اول هست و بس!

روده درازی کردم ببخشیدBlush

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - ش.م - 2011/08/10

نمیدونم چرا!! ولی یه خرده دلشوره دارم
شاید بخاطر اینکه دوستای خوبمون بار سنگینی به دوش دارن یا شاید بخاطر اینکه این اولین باره که همچین فرصتی برامون پیش اومده....ولی در هر صورت میخوام بگم همه مون برای تو عزیزی که میخوای بری جلوی دوربین دعا میکنیم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - DavidBili - 2011/08/10

سلام
من فقط دوس دارم بعد برنامه بتونم به دوستام و فاميل خيلي راحت بگم منم MSدارم!
الان از خيلي ها پنهون كردم فقط و فقط بخاطر برخوردشون.
خيلي مثبت به برنامه نگاه ميكنم مطمئنم خيلي خوب اجرا ميشه.
اگه خدا رو باور كني، خدا هم يه نقطه ميزاره زيره باورت و ميشه ياورت.