وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/07

(2011/08/07, 04:37 PM)yas نوشته است: آخر هفتست فک نکنم من بتونم ببینم angry3angry3angry3angry3

آخر هفته ها ساعت 6:30 -7 داداشم و زنش میان پیشمون و منیکه اینهمه انتظار کشیدم حالا باید توی حسرتش باشم یا اینکه بعدا بشینم تنهایی توی اون سایته ببینمش :38:rolleyesrolleyes:38:angry3

هیشکی منو دوست نداره :38: چقد لحظه شماری کردم حتی پارسال icon_cry ولی میخواستن ویولت رو بیارن که غیبت نمیکنیم ولی اگه میاوردن دیگه هیچی چون مردم همه ام اسیها رو اونطور میبینن ولی حالا که این بچه ها میخوان بیان و اجرا کنن من باید نبینم rolleyes

عزیز دلم خب تو مثه همشه داری یه برنامه ی معمولی رو نگاه میکنی مثلا
کی میدونه حالا اتفاقا مهمونای این برنامه دوستای تو هستن؟
تازه میتونی به زن داداشتم بگی "امروز برنامه اشون خیلی باحاله"

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - fireboud - 2011/08/07

confusedconfusedconfusedconfused
ما هر روز این برنامه رو نگاه میکنیم اصلا به مهمان هاش کاری نداریم و اینکه مهمون داشته باشیم یا نه
حالا شما که انقدر منتظر بودی میخوای نبینی
یاس جان گاهی حرفهای متناقص میزنی تعجب میکنم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parvaneh - 2011/08/07

وای بچه ها من 10 روز بود که خبری از سایت نداشتم و حالا که برگشتم ، می بینم که همچین حرکت های بزرگی اتفاق افتاده ! agreement2
این اتفاق ، یک حرکت بزرگ و خاصه که هرکسی قادر به انجامش نبود و نیست ... با این برنامه یک قدم اساسی به دنیای تلویزیون برمی داریم و تلویزیون یعنی تبلیغات وسیع و گسترده .icon_biggrin
واااااااااااااای خیلی عالیه ... ممنون بچه ها ... ممنون نازنین ... ممنووووووووووووووووووووووون ...icon_biggrinicon_biggrin

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - TootFarangi - 2011/08/07

سلام
من میلو نیستم یک آشنا هستم ولی از طرفش آمدم بگم دست شما درد نکنه واسه خاطر این کار بزرگ icon_question
فقط خواهشا بفرمایید تاریخ دقیفش کی هست ؟
آخر همین هفته ؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - fireboud - 2011/08/07

همین هفته 5شنبه یا جمعه میشه ساعت 7

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - yas - 2011/08/07

(2011/08/07, 05:52 PM)fireboud نوشته است: confusedconfusedconfusedconfused
ما هر روز این برنامه رو نگاه میکنیم اصلا به مهمان هاش کاری نداریم و اینکه مهمون داشته باشیم یا نه
حالا شما که انقدر منتظر بودی میخوای نبینی
یاس جان گاهی حرفهای متناقص میزنی تعجب میکنم

نه چرا حرفهای متناقش دوست ندارم بدونه میدونی نظراتش رو تا حالا صد بار شنیدم میگه ام اسیها خیلی بیماری بده یکی از همسایه هاشون گرفته بود بعد دو سال قطع کرده بود خودش و مامانش میگن حتما ام اس نبوده وگرنه ام اس از سرطان هم بدتره دوست ندارم کسی که نظراتش اینطوره بشینم برنامه هاشون رو گوش بدم در کنارش بعدش بله من خیلی انتظارش رو کشیدم ولی چه کنم rolleyes
دوست دارم با دقت نگاه کنم نه اینکه هر دو دقیقه بشنوم نه بابا اینا الکی میگن ام اس ندارن angry3
سوسن جون قرار نیست بچه ها این همه زحمت میکشن بازم من برم همه جا جار بزنم من ام اس دارم نه ربطی نداره این به این علته اونایی که اطلاع ندارن یا اطلاع کافی ندارن که هیچ کس نداره مطلع بشه البته اگه بشینن برنامه رو ببینن وگرنه من نظرم عوض نمیشه میدونی اگه میدونستم به کسی میگم که نظرش عوض میشه و دلش برام نمیسوزه میگفتما ولی نمیتونم بگم واقعا نمیتونم confused2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/07

(2011/08/07, 01:57 PM)hamid نوشته است: من تا برنامه تموم نشه اروم نمیشم smiling
به جرات میگم که استرسم 2 برابره . البته من و بقیه بچه های هیئت مدیره .
اینم بگم که تک تک بچه ها خیلی زحمت کشیدن حالا شاید پشت پرده بودن ولی بعد از برنامه متوجه میشید که تک تک بچه های هیئت مدیره واقعا زحمت کشیدن

آقا حمید نه تنها شما و بچه های هیئت مدیره استرس دارن بلکه ماها هم استرس داریم البته بگم این استرس از روی ترس نیست بلکه شبیه استرس لحظاتی هست که منتظر مثلا عزیزی هستیم یا منتظر خبر خوبی هستم، خلاصه که استرس قشنگی هست و دوست داشتنیicon_question

پر واضحه که تک تک بچه ها زحمت کشیدن و میشه گفت از جون و احساس مایه گذاشتن، شک نداریم که کار بزرگی انجام دادید و به زودی شاهد انقلابی در آگاهی مردم با این برنامه خواهیم بود، و مطمئنا این برنامه نظر مسئولان رو هم جلب خواهد کرد که بسیار مهم و اساسی هست، به شخصه بسیار خوش بین هستم به این حرکت مدبرانه شما و بچه ها، دوستی گفته بود با این برنامه پامون به تلویزیون باز میشه، می خوام بگم صد در صد موافقم به زودی شاهد مصاحبه ها و دعوت های زیادی از سمت کانالها و برنامه های مختلف تلویزیون خواهیم بود، و این یعنی زدن به خال، خود هدف، نمیدونم چه جوری میشه از شماها تشکر کرد، هر چی بگم کمه و ناتوانم از تشکری که لایقتون هستicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(2011/08/07, 12:14 PM)nazaninn نوشته است: agreement2agreement2agreement2agreement2
عزیزایی که قبول زحمت کردید واسه برنامه منتظرتونیم که کل یه ساعت و دست بگیرید و شاهکار کنید و به هدفمون از این برنامه نزدیکمون کنید
اصلن هم استرس نداشته باشید خیلی هم از اینکه این حرکت بزرگ رو کردید که برید جلو دوربین ازتون ممنونیم خودش خیلی حرفه مطمئنم که شماها از پسش برمیایید فقط کافیه خودتون باشید حالا درسته که همه ما هیجان داریم واسه بیان درد و دلامون اما میدونم وقتی پاتون و گذاشتین اونجا وضعیت فرق میکنه پس آروم باشید و هر چی میدونید بهتره همون رو انجام بدید همه ما پشت شما ییم در هر صورت agreement2

با حرفهای نازنین کاملا موافقم و می خوام بگم به قول نازنین همین که قبول کردید برید جلو دوربین خودش کلیه، اصلا نگران نباشید، اصلا نگران اینکه می خواهید چی بگید نباشید شماها حتی اگه یک کلمه هم حرف نزنید و فقط به عنوان اشخاصی که مبتلا به ام اس هستن اونجا باشید خودش کلی پیام داره، حتی اگه کل زمان رو مجری برنامه صحبت کنه و به شماها مجال صحبت کردن نده بازم شماها به هدف زدید و موفق شدید، چرا؟ چونکه علیخانی که قرار نیست تو برنامه شما از کس دیگه ای حرف بزنه و مورد دیگه ای رو بیان کنه، بلکه قراره از ماها بگه از ام اس بگه و بگه که این بچه ها که امروز مهمون ما هستن مبتلا به ام اس هستن، مطمئن باشید همین کافیه، هر وقت هم که مجال صحبت پیدا کردید هر چی که احساس میکنید خوب هست و دوست دارید بگید رو بیان کنید، خلاصه که تو اون لحظات برای آرامشتون دعا و آیت الکرسی میخونیم تا با آرامش لحظات خوبی رو برای همگیمون بسازید، همگی ما پشتتون هستیم و ازتون خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونیم برای شجاعتتونicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - farshid - 2011/08/07

سلام به همه
من این تاپیک رو دیدم ممنون از همه کسانی که زحمت کشیدن
اما
یه سوال برام پیش اومده که چی میخوایین اونجا بگین
میترسم از این که حرفهایی زده بشه که همه زیر سوال برن یا شرایط بدتر از اونی بشه که فکرشو میکنین
یا ..............
نمیدونم
خواهش میکنم موضوع بحث را با ما هم در میان بزارین
نظر دیگر بچه ها رو هم بپرسین
چون از طرف ما میخوایین صحبت کنین

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - mani - 2011/08/08

سلام به همه دوستای خوبه من
دستیتون درد نکنه مرسی مرسی مرسی منم خیلی اس دادم به برنامه ماه عسل تا از بچه های ام اس دعوت کنن خیلی دوست داشتم خودمم تو این برنامه شرکت کنم
فقط خواهشن در مورد مشکلات ما بیماران ام اس در زمینه کار هم صحبت کنید به عنوان مثال من مجبورم داروی خارجی استفاده کنم چون داروی ایرانی جوابگوی بدنم نیست ؟؟ آخه یه جون بیکار از کجا بیاره ماهانه نزدیک 250 تومن هزینه کنه واقعا دیگه خونواده ام ندارن برام هزینه کنن ،اگه دارواستفاده نکنم نمی تونم خوب راه برم ،دو بینی پیدا می کنم و .....
من واقعا دیگه خسته شدم !!!می دونم خیلی از بچه ها هم مثل منن
راستی عضو بهزیستی گیلان هم هستم ولی تو گیلان اصلا بچه های ام اسو تحویل نمی گیرن یعنی تا حالا هیچ کمکی به من و امثال من نکردن چون ما رو جزء آدما حساب نمی یارن
من نمی دونم چرا آدما این طوری شدن تا زنده ایم به داد هم نمی رسیم وقتی که مردیم همه دور هم جمع می شیم می گیم آخه .....
تا بودیم کسی کشت ما را زغم همنفسی حال که مرده ایم همگان یار شدن
خفته ایمو همه بیدار شدن قدر آن شیشه بدانین که هست
نه در آن موقع که افتادو شکست

به امید سلامتی برای همه بچه های امی جون دنیا منم برم فضانوردی
امی جون = ام اس
فضانوردی = شبای که می رم آمپول بزنم به جای تزریق می گم فضانوردی تا تو روحیم کلمه آمپول تاثیر نذاره من امتحان کردم شما هم امتحان کنید خوبه!!!!!!!
همه تونو دوست دارم بای بای
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - fireboud - 2011/08/08

یاس جان این شمایی که باید خودت رو ثابت کنی نه نظرات مردم