وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اشتغال و ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: اشتغال و ام اس (/Thread-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: اشتغال و ام اس - yas - 2012/02/25

بنده کارشناسی شیمی دارم بلا نسبت angry3

RE: اشتغال و ام اس - لیندا - 2012/04/23

من حسابداری خوندم.تهزه درسم تموم شده.اما از نظر جسمانی خیلی زود خسته میشم
دلم میخواد کار کنم اما همه کارا تمام وقتن و من نمیتونم
این منو خیلی اذیت میکنه.

RE: اشتغال و ام اس - ارزو - 2012/04/23

وای خدا جون بیکاری کلافه کنندستangry

RE: اشتغال و ام اس - مینا ح - 2012/04/24

بیکاری خیلی بده. من وقتی درسم تموم شد تا پیدا کردن کار فقط سه ماه طول کشید ولی بعد از این مدت عملکرد پاهام به طور محسوسی کم شد. الانم کارم نسبتا کم استرس و بدون فعالیت خاصیه. ساعت کاریم هم 8 تا 13. خیلی راضیم. یه عید که تعطیل بودم کلی طول کشید که بعدش راه رفتنم عادی شه. حتی اگه سر کار نمیرین یه جوری خودتون رو سر گرم کنین.

RE: اشتغال و ام اس - pinkrose - 2012/04/24

من هم متاهلم هم سر کار میرم هم کلاس زبان میرم بعدم که میرم خونه میرم توی آشپزخونه تا دلتون بخواد میشورم و میسابم اما خدا را شکر میکنم که توانایی این کارارو دارم . گرچه همیشه هم جسمم باهام یاری نمیکنه و پاهام شنگین و بی حسه اما توی بدترین شرایط هم نشده که بمونم خونه و استراحت کنم . حتی شده آژانس گرفتم و رفتم سر کار و کلاس چون اینا باعث میشه فراموش کنم ام اس وجود داره ! من که ندارمش اون فقط وجود داره !!! کیه که بهش توجه کنه.توی محیط کار هم به کسی نگفتم. آخه برم چی بگم ؟! وقتی هیچیم نیست ؟؟؟؟ agreement2
تو رو خدا روحیتون را نبازین بچه ها . بخدا شما هیچیتون نیست . یه کم خسته میشیم.به سختی راه میریم اما تواناییهامون از بقیه بیشتره . اینو باور داشته باشین . به ام اس کم محلی کنین خودش دمشو میزاره روی کولشو میره اما هر چی بهش توجه کنین اونم لوس تر میشه و براتون ناز میکنه .

RE: اشتغال و ام اس - yas - 2012/05/01

من از زمانیکه بیمار شدم دکتر گفت تو خونه نمون و هزار بار دنبال کار بودم تا همین پارسال بعد 6 سال دوندگی و دیدن رفتارها و پارتیها از همه چیز زده شدم و الان توی خونه موندم برخلاف نظر دکتر و انگیزه ای هیچیو ندارم فقط همیشه بیخودی شادم و هیچ مشکلی هم ندارم
ارزوی قلبیم این بود با تحصیلاتم برم سرکار ولی زهی خیال باطل angry3

RE: اشتغال و ام اس - rose abi - 2012/05/01

بچه ها من خوشبختانه کار دارم هرچند مشکلات خاص خودشو داره، امامیدونم بیکاری خیلی سخت تره از صمیم قلبم آرزو میکنم همه شما عزیزان هم که دوست دارین کار کنین به زودی کار مورد علاقتونو پیدا کنین .

RE: اشتغال و ام اس - farnoosh_cisco - 2012/05/07

منم با كلي تحصيلات وپارتي هنوز دنبال كارم اما كو كار

RE: اشتغال و ام اس - مرتضی - 2012/05/07

(2012/05/07, 08:12 AM)farnoosh_cisco نوشته است: منم با كلي تحصيلات وپارتي هنوز دنبال كارم اما كو كار

با عرض پوزش

شما احتمالا CCNA یا CCNP ندارین اونوقت؟Angel

RE: اشتغال و ام اس - farnoosh_cisco - 2012/05/07

من فوق ليسانس كامپيوترم +