وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سردی جات و ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: سردی جات و ام اس (/Thread-%D8%B3%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: سردی جات و ام اس - زهرا59 - 2012/02/11

امروز من توی یه سوپر ماست با طعم فلفل دیدم دوستام که گرفتند وخوردند گفتندکه ٰیه کمی از نظرتندی از آجیل هندی بهتره فکر کنم برای اوندسته از دوستانی که ماست هوس میکنند خوب باشهsmiling

RE: سردی جات و ام اس - somaye_602000 - 2012/02/12

(2012/02/11, 08:09 PM)زهرا59 نوشته است: امروز من توی یه سوپر ماست با طعم فلفل دیدم دوستام که گرفتند وخوردند گفتندکه ٰیه کمی از نظرتندی از آجیل هندی بهتره فکر کنم برای اوندسته از دوستانی که ماست هوس میکنند خوب باشهsmiling

منکه عاششششششق ماستم شدییییییداlove28love28

RE: سردی جات و ام اس - # پریسا # - 2012/02/20

من از وقتی خوراکیهای گرم میخورم خیلی حالم خوبه agreement2

RE: سردی جات و ام اس - صمد - 2012/02/20

منم هندوانه زیاد میخوردمو میخورم

RE: سردی جات و ام اس - نازلی - 2012/02/20

من ماست خیلی دوست دارم فقط چون سردیه من با دارچین می خورم به خاطر همین اذیتم نمی کنه دارچین گرمیه من در مطلبی خوندم که (هر روز داخل ماست دارچین بریزید تا چربی بسوزانید. دارچین یک ماده بی‌نظیر در افزایش متابولیسم است. خوردن روزانه نصف قاشق چای خوری دارچین کافی است تا در عرض یک ماه یک کیلو وزن کم کنید.)

RE: سردی جات و ام اس - nanaz - 2012/04/14

من کلا" کم پیش میاد چیزی بخورم سردی و گرمی فرق ندارهbadtaste
به قول مامانم مرضم واسه نخوردنمهtongue0011.gif

RE: سردی جات و ام اس - sooorooosh - 2012/04/15

من فقط پبتزا دوست دارم شیرم دوست دارم....البته دکتر گفته انزیم کبدت بالان نباید پیتزا بخولیangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3.
اگر خود کشی کردم ملت همه بدونین بخاطر این بوده که پیتزا نخوردم و فقط بهم ماهی بخار پزو مرغ بخار پز دادنundecided2undecided2undecided2undecided2undecided2undecided2
البته نمیدونم پیتزا سرده یا گرم؟یعنی بخاطر مصرف زیاده پیتزا بوده؟نه بابا...فکر نکنم......اخر این سرد و گرم واقعیه یا نه؟به من گفتن اب زرشک بخور تا درست بشه کبدت....البته تو سایتای اون بر اصلا چیزی نگفته بودن....فقط نوشته بود چربی اشباع مصرف نکنین....دکترمم هیچی نگفت...گفت فقط چربی نخور...البته بهم گفت لبنبات کم بخور...یا نخور قرص کلسیم جاش بخور...نمیدونم چرا؟

RE: سردی جات و ام اس - somaye_602000 - 2012/04/16

(2012/04/15, 02:26 PM)sooorooosh نوشته است: من فقط پبتزا دوست دارم شیرم دوست دارم....البته دکتر گفته انزیم کبدت بالان نباید پیتزا بخولیangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3.
اگر خود کشی کردم ملت همه بدونین بخاطر این بوده که پیتزا نخوردم و فقط بهم ماهی بخار پزو مرغ بخار پز دادنundecided2undecided2undecided2undecided2undecided2undecided2
البته نمیدونم پیتزا سرده یا گرم؟یعنی بخاطر مصرف زیاده پیتزا بوده؟نه بابا...فکر نکنم......اخر این سرد و گرم واقعیه یا نه؟به من گفتن اب زرشک بخور تا درست بشه کبدت....البته تو سایتای اون بر اصلا چیزی نگفته بودن....فقط نوشته بود چربی اشباع مصرف نکنین....دکترمم هیچی نگفت...گفت فقط چربی نخور...البته بهم گفت لبنبات کم بخور...یا نخور قرص کلسیم جاش بخور...نمیدونم چرا؟

لبنيات خيلي سرده

RE: سردی جات و ام اس - yummy - 2012/04/16

من یه سوال دارم
من شنیدم که سردی جات خوب نیست برا ماها
ولی چجوری میشیم اگه بخوریم؟! آخه من هیچی از سردی و گرمی ها ندیدن نه بدی نه خوبی...خواستم بدونم تو ماها فرق داره یا نه برا بعدا میگن بده و برا همه همینطوره؟

RE: سردی جات و ام اس - somaye_602000 - 2012/04/16

(2012/04/16, 11:14 AM)yummy نوشته است: من یه سوال دارم
من شنیدم که سردی جات خوب نیست برا ماها
ولی چجوری میشیم اگه بخوریم؟! آخه من هیچی از سردی و گرمی ها ندیدن نه بدی نه خوبی...خواستم بدونم تو ماها فرق داره یا نه برا بعدا میگن بده و برا همه همینطوره؟

منم خودم بعد از آخرين حمله ام با اين موضوع آشنا شدم هميشه سردي ميخوردم و 6 سال حمله نداشتم اما اين دفعه آخر حمله عوارضش نميرفت از وقتي گرمي خوردم روز به روز بهتر شدم چند روزي رعايت نكردم و الان چشمم درد گرفته اما دردش ربطي به حركتش نداره همينطوري كلا درد دارهbadtaste