وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
دیدار 23 اردیبهشت ماه - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: دیدار 23 اردیبهشت ماه (/Thread-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-23-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - leili - 2011/05/04

سلام منم ميخوام بيامicon_biggrin.اولين بارمهsmiling.از بحثايي كه پيش اومده راستش يه كم گيج شدمHuh. اميدوارم اتفاقي كه افتاده و نميدونم چي بوده ديگه پيش نياد.قراره به همه خوش بگذره مگه نه؟فكر ميكنم حرفاي آقا فرشيد كاملا از روي دلسوزيه و اميدوارم بهش عمل بشه.

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - sama - 2011/05/04

(2011/05/03, 09:08 AM)farshid نوشته است: حامد جان عزيزم سلام
من هم تو جامعه زندگي ميكنم و با مردم مشكلي ندارم
اما بدونين شما براي يك جمع ام اسي با عنوان اونها دارين برنامه ريزي ميكنين
پس اين برنامه ها متعلق به اونها و خونواده هاشون و نزديكانشونه
نه افراد غير ام اسي
كه فردا ببيني اين جمع ها شده زنگ تفريح بعضي ها
هر اتفاقي تو اين جمع بيوفته اعم از قضاياي منكراتي ، سياسي ، اجتماعي،‌جزايي و حقوقي مسئولش شما و بچه هاي ام اسي هستن پس من نبايد تاوان كار افراد ديگه رو بدم اينو من ديدم و ايمان دارم كه بچه هاي ام اسي كه يجا جمع ميشن خيلي مراعات شرايط اجتماعي رو ميكنن تو حرف زدنها منشها و برخوردها و........... اگه رعايت نشه تبعاتش بيشتر دامن ما رو خواهد گرفت فردا هيچ خونواده اي اجازه نميده دختر يا پسرش تو اين جمع شركت كنه.
نميخوام اسم ببرم كه سينا هم در جريانش هست
افرادي تو جمع ها هستن كه حرمتها را نگه نميدارن و.....................
من با همسر و نزديكان بچه هاي ام اسي مشكلي ندارم
عاشق جلالم و باهاش هم خيلي حال ميكنم
هانيه خانومه خانوم چقدر باهاش شوخي ميكنم
بهار همين بهار عليرضا نميدونين برام چقدر محترمه
يا پريا جان عزيز كه برام خيلي عزيزه .
من با اين افراد مشكلي ندارم اما نبايد تو جمعي كه به اسم ام اس سنتر برگزار ميشه افراد غير ام اسي باشند
اگه دوست دارين تبليغات يا هرچيز ديگه براي معرفي ام اس داشته باشين تو گرد همايي ها عنوان رو مشخص كنين شايد كسايي امثال من نخوان شركت كنند .

حتي من منبعد پيشنهاد خواهم كرد تو دور همي هاي كوچيك خودمون هم غير ام اسي نباشه
حامد جان از شما به عنوان يه مدير لايق كه واقعا قبولت دارم انتظارم بيشتر از اين حرفهاست
چون به نظرم حرفهاي شما پاسخ حرفهاي من نيست و يه ذره هم نميخوره به موضوع بحثش
منم خيلي از حرفهاي بالا رو در كل قبول دارم
اما ربطي به اين مراسم ها نداره .

سلام

آقا حامد

من شما و بقیه همه و همه با افراده غیره ام اسی در تماسیم یا همکاریم یا فامیل یا همکلاس یا ........
ولی الان ما چرا اینجا تو این سایت با هم صحبت میکنیم قرار میزاریم رای میگیریم چرا ما الان تو این سایت عضو شدیم به خاطر یک وجه مشترک که با هم داریم ام اس

چرا من نمیرم تو یک سایته دیگه و قراره ملاقات بزارم چون کسانی که اینجا هستند همه با مسئله یکسان و مشترک برخورد کردیم .

من قرار نسیت از غیر از ام اس ها فرار کنم یا دوره خودم حصار بکشم نه
ولی این دیداره من با دیداری که با دوستام و همکارانم میزارم فرق داره و این که غیر از ام اسی ها در دیدار ما نباشن فرار از اونها نیست .

در ضمن بحث خواهر و برادر و همسر فرق میکنه چون اونها همدرد ما هستن و کنار ما هستند .

من اگر به این قرار میام چون میخوام با افرادی مثل خودم باشم وگرنه صبح تا شب با غیر از ام اسی حرف میزنم کار میکنم .........

منظور من و یا فرشید ترس یا محدود کردن خودمون نیست منطور ما اینه که ما به خاطره مسئله ای مشترک میخواهیم دوره هم باشیم

کسی که با همسرش میاد حتما اون همسر شریک مشکلات شریک زندگیش هست اون جزوی از گروه ماست ولی من بردارم 4 تا همکار یا دوستمو بیارم برام قابل قبول نیست خوب با همونا میرم بیرون .

قصد جسارت نبود امیدوارم منطوره منو درک کرده باشید .

agreement2[/color][/size]

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - Sina - 2011/05/04

(2011/05/04, 06:47 PM)ليلي نوشته است: سلام منم ميخوام بيامicon_biggrin.اولين بارمهsmiling.از بحثايي كه پيش اومده راستش يه كم گيج شدمHuh. اميدوارم اتفاقي كه افتاده و نميدونم چي بوده ديگه پيش نياد.قراره به همه خوش بگذره مگه نه؟فكر ميكنم حرفاي آقا فرشيد كاملا از روي دلسوزيه و اميدوارم بهش عمل بشه.

لیلی جان مطمئنا بهت خوش میگذره

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - farshid - 2011/05/05

(2011/05/04, 09:13 PM)sama نوشته است: سلام

آقا حامد

من شما و بقیه همه و همه با افراده غیره ام اسی در تماسیم یا همکاریم یا فامیل یا همکلاس یا ........
ولی الان ما چرا اینجا تو این سایت با هم صحبت میکنیم قرار میزاریم رای میگیریم چرا ما الان تو این سایت عضو شدیم به خاطر یک وجه مشترک که با هم داریم ام اس

چرا من نمیرم تو یک سایته دیگه و قراره ملاقات بزارم چون کسانی که اینجا هستند همه با مسئله یکسان و مشترک برخورد کردیم .

من قرار نسیت از غیر از ام اس ها فرار کنم یا دوره خودم حصار بکشم نه
ولی این دیداره من با دیداری که با دوستام و همکارانم میزارم فرق داره و این که غیر از ام اسی ها در دیدار ما نباشن فرار از اونها نیست .

در ضمن بحث خواهر و برادر و همسر فرق میکنه چون اونها همدرد ما هستن و کنار ما هستند .

من اگر به این قرار میام چون میخوام با افرادی مثل خودم باشم وگرنه صبح تا شب با غیر از ام اسی حرف میزنم کار میکنم .........

منظور من و یا فرشید ترس یا محدود کردن خودمون نیست منطور ما اینه که ما به خاطره مسئله ای مشترک میخواهیم دوره هم باشیم

کسی که با همسرش میاد حتما اون همسر شریک مشکلات شریک زندگیش هست اون جزوی از گروه ماست ولی من بردارم 4 تا همکار یا دوستمو بیارم برام قابل قبول نیست خوب با همونا میرم بیرون .

قصد جسارت نبود امیدوارم منطوره منو درک کرده باشید .

agreement2[/color][/size]

سما جان ممنونم از اینکه مسئله رو خوب و واضح فهمیدی و بیان کردی خیلی خوشحالم من با نظز شما 1000 % موافقم منم دورو ورم دوست و همکار زیاد دارم حتی خونوادم اما وقتی تو این جمعها قراری گذاشته میشه تنها میام و به همه قرارهام ترجیح میدم .
من صرفا نگرانم هیچ نیتی ندارم نگرانم چون تعداد اعضاء ماشالاسریعا داره بالا میره میترسم کنترل نشه جمع به انحراف کشیده بشه و روزی به خودمون بیام ببینیم کجا هستیم چی شده و اون موقع دیگه ترمیم کردن بدنه کار هر کسی نیست و نهایتا این جمع بچه های ام اسی هستند که آسیب میبینن من از این مسایل میترسم
از سوء استفاده ها
از نگاههای .....
از همه چی واسه اینه که از هیات مدیره محترم میخوام یه فکر اساسی برای این منظور بکنن .
من با تمام وجودم به همه بچه ها ارادت دارم
دوستشون دارم و واقعا بهشون عشق میورزم
با یکی از بچه ها دیروز صحبت میکردم اون هم پیشنهاد خوبی داد که قبول کردم اگه من نتونم از حرفهام نتیجه بگیرم دوست ندارم حاشیه برا دوستام درست کنم دوست ندارم کلافه شون کنم دوست ندارم جمع رو دچار سردرگمی و گیجی کنم من اینجا همه حرفهامو پس میگیرم از همه عذر خواهی میکنم و از حامد عزیز هم میخوام تاپیک هامو در این خصوص حذف کنه و من هم به راهی که قبلا در پیش گرفته بودم رو ادامه میدم اما تورو خدا اگه ناراحتتون کردم حلالم کنین منظورم شماها نبودید .

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - hamed - 2011/05/05

فرشید عزیز ، دوست خوب من
اول باید گله کنم ازت که این همه وقت ما رو تنها گذاشته بودی و موحبت داشتن دوست خوبی مثل خودت رو از ما دریغ کرده بودی ، پس دیگه حرف از ترک خانواده خودت نزن .
دوم ، حرف تو حرف همه ما هست ، بدون شک هیچ یک از اعضای این سایت که حالا دیگه جزو یک خانواده هستیم و صادقانه و عاشقانه همدیگه رو دوست داریم غیر از این نمی خواد .
تک تک ما باید با تمام توان برای حفظ این آرامش تلاش کنیم و اجازه ندیم خدشه ای به اون وارد بشه .

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - farshid - 2011/05/05

سلام حامدم
از دور می بوسمت و برای داشتن دوستی مثل تو افتخار میکنم
بعضی موقع ها حرف هایی میزنی که من هیچ حرفی برا گفتن ندارم
و واقعا نمیتونم جوابی بدم

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - hamed - 2011/05/06

سلام
برای این دیدار بفکر جایی متفاوت بودیم و در نهایت به سه گزینه رسیدیم . افرادی که در دیدار جمعه 23 اردیبهشت شرکت می کنند با شرکت در نظر سنجی از بین پارکهای جمشیدیه ، ملت و قیطریه به جایی که مدنظرشون هست رای بدهند .

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - mirali - 2011/05/06

سلام بچه ها.خوبید.منم ایشالله اگه جور بشه میام.ولی واسم فرق نمیکنه کدوم پارک بشه.فقط خلوت باشه خواهشا.دوستون دارم.

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - A.Mohsen - 2011/05/06

سلام
خیلی مشتاقم که برای اولین بار درجمع دوستان عزیز باشم. امیدوارن در انتخاب محل مسایل جانبی و رفاهی را هم درنظر بگیرید.
خیلی عالی میشه اگر زمان دیدار صبح باشه. خلوت تره

RE: دیدار 23 اردیبهشت ماه - مـه ســـا - 2011/05/08

بالا آمدن تاپیک و نظرسنجی پر شور مردم همیشه در صحنه حاضر