وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس (/Thread-%D8%A7%D8%AB%D8%B1%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D9%88%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%88%D9%88%DA%A9%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: عوارض تزریق سینووکس - الهام ج - 2013/08/14

(2013/08/11, 09:58 PM)nahid نوشته است: شاید نخوردن مسکن و تحمل درد اثر بدتری داشته باشه ، از کجا میدونین ؟
درد ی که تمام مدت فکرتو مشغول کنه و بدونی مربوط به آمپولته ، اثر روحی و روانی بدی هم حتما داره !

همون جور که زیاد خوردن مسکن برای کلیه ها ضرر داره نباید تو اصلا نخوردنش هم قد بازی درآورد درد رو تا اندازه ای میشه تحمل کرد بعد از این آستانه، تحمل درد اثر منفی روی روان آدم میزاره
فکر میکنم کمتر کسی از بین ما هست که شبه آنفولانزا رو تجربه نکرده باشه البته این عوارض برای آدمای مختتلف متفاوته و نباید خودمونو با هم مقایسه کنیم

RE: عوارض تزریق سینووکس - باران66 - 2013/09/17

(2011/06/19, 12:50 PM)SSA نوشته است: 5 روز ازتزریق اولین دوز سینووکس میگذره.
اما به واقع میبینم تعادل روحی روانی ندارم.
یک دفعه عصبانی میشم و همه چیزو به هم میریزم و بعدش گریه میکنم و بخاطر کارایی که کردم غصه میخورم!
مشکل از منه یا از سینووکس؟
البته هیچ عارضه ای نداشتم چون قبلش به سفارش شما مسکن خوردم(مفنامیک اسید)
محل تزریقم هم معلوم نیست کجا بود!

وای دقیقا منم اینطورم پرخاشگر شدم واقعا بعضی وقتها خودم هم از دست خودم خسته میشم

RE: عوارض تزریق سینووکس - y.saeedi - 2013/09/18

من شنیدم که افسردگی از عوراض دارو هستش اما اینکه پزخاشگری و عصبی شدن شاملش میشه یا نه رو نمیدونم. من پیشنهاد می کنم که با دکترت مطرح کنی اگه نکته ای باشه حتما میگه. بعد به ما هم بگو love51

RE: عوارض تزریق سینووکس - SSA - 2013/09/18

حدود دو ماهه که سینوکس روقطع کردم.
چی سرم میاد نمیدونم.
اما میدونم از وقتی سینوکس رو شروع کرده بودم بارها و بارها شاید بشه گفت روزی چند بار به خودم میگفتم:
باید از بالکن خودمو بندازم پایین!
و با احتساب پارکینگ خونمون طبقه پنجمه.
تا ناراحت میشدم، مریض میشدم، خوشحال میشدم اصلا با هر اتفاقی اولین چیزی که به ذهنم میرسید این بود که
خودمو از بالکن بندازم پایین!

ولی الآن دوسه هفته ای میشه که دیگه حتی توی بالکن هم نمیرم.
گمانم این از عوارض سینوکس بود. توی راهنماشم نوشته که افزایش میل به خودکشی میاره!

RE: عوارض تزریق سینووکس - باران66 - 2013/09/18

(2013/09/18, 05:42 PM)SSA نوشته است: حدود دو ماهه که سینوکس روقطع کردم.
چی سرم میاد نمیدونم.
اما میدونم از وقتی سینوکس رو شروع کرده بودم بارها و بارها شاید بشه گفت روزی چند بار به خودم میگفتم:
باید از بالکن خودمو بندازم پایین!
و با احتساب پارکینگ خونمون طبقه پنجمه.
تا ناراحت میشدم، مریض میشدم، خوشحال میشدم اصلا با هر اتفاقی اولین چیزی که به ذهنم میرسید این بود که
خودمو از بالکن بندازم پایین!

ولی الآن دوسه هفته ای میشه که دیگه حتی توی بالکن هم نمیرم.
گمانم این از عوارض سینوکس بود. توی راهنماشم نوشته که افزایش میل به خودکشی میاره!

وای گل گفتی منم اینجوریم اول فکر میکردم فقط من اینجوریم.ممنون که گفتی.happy0065.gifagreement2

RE: عوارض تزریق سینووکس - پویش - 2013/09/18

دوستان گلم چرا هرچیزی رو به بیماری ودارو ربطش میدینconfused2confused2confused2ما هممون انسانیم با روحیات واحساسات.به طور معمول بیماری در زندگی ما محدودیت هایی را به وجود آورده(مشکل حرکتی،بینایی و...)حتی دوستانی هم که خداروشکر فعلا مشکل خاصی را ندارنداما اسم این بیماری را با خود به یدک میکشندوترس از آینده در دلشان وجود دارد که تمام اینها موجب حساسیت انسان وکمی دلهره می شود.اما باید امیدوار باشید و بذر امید را دردلهایتان بکارید و با توکل به خداوند وائمه اطهار آبیاریش کنید.این چه حرفیه که به خودتان تلقین می کنیددر بروشورش نوشته از عوارض سینووکس خودکشی است.نبینم این قدر ناامیدباشیدwink2wink2wink2هر وقت دلتون گرفت این ذکر را بگید آروم می شوید."یا فارس الحجاز یا ابالغیث یا ابا صالح المهدی ادرکنی ولا تهلکنی"
ببخشید ارسال من اسپم نبود/جاش همین جابود

RE: عوارض تزریق سینووکس - nahid - 2013/09/18

دوستان ، اگه عوارض این چنینی داشتید باید حتما به دکتر مراجعه کنید تا داروتون رو تغییر بده و تو پروندتون هم بنویسه. ولی نه این که بدون مراجعه به دکتر بعد از قطع دارو هیچ داروی دیگه ای جایگزین نکنید.

پویش جان ، این که گفتن جزء فهرست عوارضش نوشته شده ، مگه دروغه ؟ ولی معنیش این نیست که همه 10-20 عارضه ی ذکر شده برای تک تک مصرف کنندگان پیش میاد ! لزوما برای همه پیش نمیاد ولی ممکنه برای تعدادی پیش بیاد. و یا هرکس یکی از عوارض رو داشته باشه .مهم اینه که عوارض رو تشخیص بدیم و با دکتر درمیون بذاریم.
همه چیز رو هم نباید گفت تلقینه و سرسری ازش گذشت.

RE: عوارض تزریق سینووکس - پویش - 2013/09/18

ناهید جان حرف شما درست ومنطقی/اولین مطلبی که قرار بود در ارسالم بنویسم عینا مطالب شما بود اما وقتی ارسالهای قبلی را دیدم وحرفهای دوستان را خیلی ناراحتم کرد.پی گیری عوارض وآگاهی از آنها وتوجه مهمترین کار برای بیماراست اما قبول کن عزیزم که تلقین هم بی تاثیر نیست.ببخشید

RE: عوارض تزریق سینووکس - فرناز - 2013/09/18

من که خودم وکلی باختم!!!!!!!!!!!!!من تازه اولین دوره سینووکس هم تموم شده وفردا تازه ماهه دوم که تزریق وشروع میکنم.اما فقط کمی دپرس تروعصبانی تر شدم همین.اما باور کنید وقتی این نوشته ها روخوندم .کلی ترسیدم!!!!!!!!!!!خودکشی!!!!!!!!!!!!!تروخدا تروخدا من نمیگم اینها رونگید اما صحنه سازی های خودکشی درون ذهن خودتون ودیگه عنوان نکید.بنظر من که تمام اینها باعث شده حداقل من بیشتر بترسم تمام مدت فکرم مشغول باشه.میتونیم همیشه همدیگر ودر جریان بزاریم.اما سربسته.

RE: عوارض تزریق سینووکس - yummy - 2013/09/18

فرناز جون اصلا به این فک نکن، خود کشی چیه؟
من که اصلا چنین احساسایی نداشتم، کلی هم خوشحال بودم که دارو بهم ساخته و ... حالا هفته ای یکی دو روزش اذیت میشدم ولی در کل خوب بود.
خوب بهش نگاه کن.