وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سوال راجع به بهبود ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: سوال راجع به بهبود ام اس (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: پرسش - sahar.bano - 2011/05/11

سلام من حدودا چند روزه سر گیجه دارم میخواستم بدونم آیا طبیعی هاست ؟

RE: پرسش - TootFarangi - 2011/05/11

(2011/05/11, 07:30 PM)sahar.bano نوشته است: سلام من حدودا چند روزه سر گیجه دارم میخواستم بدونم آیا طبیعی هاست ؟

داروی خاصی مصرف می کنید ؟
چون بعضی از داروها عوارض بدی داره . منظورم آمپول نیست ها !

RE: پرسش - fireboud - 2011/05/11

البته سرگیجه هم میتونه تا حدودی جز علائم باشه (البته بطور معمول همراه با علائم دیگر هست)
همان طور که میلو جان گفتن بخاطر مصرف دارو هم میتواند باشد

RE: پرسش - TootFarangi - 2011/05/11

یک سوال فنی دارم ( الآن )
من چه نوعی از ام اس هستم ؟ هنوز نتونستم تشخیص بدم چی شد ؟ confused2 توی این تقریبا 1 سال 4 تا حمله داشتم فقط به چشم . 2 تاش اینقدر شدید بود که مجبور شدم کورتون مصرف کنم و اون دوتای دیگه فقط چشام درد زیادی داشت و خودش خوب شد دیگه بعد چند روز .
میشه خفیف ؟ Huh ( اون تاپیک دیگه را دیدم ترسیدم اونجا سوال بپرسم باز جناب حمید بیاد دعوام کنه بیگه تو انجمن پرسش سوال بپرس sad2 )
بعد یک سوال فنی دیگه : چند روزه که انگشت وسطی دست راستم به هر چی فلزی دست میزنم چنان برق میگیرش انگاری دستم رو کردم تو پریز برق confused این دیگه چه صیغه ای هست ؟ confused2 امروز انجمن بودم گفتن برو پیش دکتر ببینه چیت شده ؟
بدیش اینه من راست دستم هستم خوب بیشتر با دست راست کار می کنم تا چپ.
چه کنم ؟

RE: پرسش - بی تـــا - 2011/05/11

منم یه سوالی داشتم
چند وقتی هست که درسای دانشگام به شدت زیاد شدن از این طرفم اصن حوصله ی کارامو ندارم,اصلناااا
ینی هیچ حوصله ی هیچ کاریو ندارمangry3angry3angry3
ترم آخرمم هست تابستونم کنکور دارم دوبارهangry3icon_cry
چیکار کنم؟؟؟؟sad2rolleyesrolleyesrolleyes

RE: پرسش - fireboud - 2011/05/11

میلو خانم طبق همون تاپیک شما نوع عود کننده - فروکش کننده (RRMS) هستید
در مورد انگشت هم من به چنین مطلبی بر نخورده بودم یک سرچ سطحی هم زدم ولی مطلبی پیدا نکردم بهتره که در این مورد با پزشکتون مشورت کنید
بیتا خانوم من فکر میکنم بی حوصلگی شما بخاطر حجم درس است یه مقدار برنامه ریزی کنید که مابین مطالعه و درس استراحت و آرامش داشته باشید در ضمن ویتامین E هم به رفع خستگی کمک میکنه (چون خوردنش عوارض نداره گفتم وگرنه که من پزشک نیستم) من خودم هم زمانی که احساس خستگی بکنم ویتامین E مصرف میکنم

RE: سوال راجع به بهبود ام اس - بی تـــا - 2011/05/11

فربد جان درسام آخه مطالعاتی نیست از این نقشهایی که اینقد تلاش می کنم واسه انجامشون آخرشم استاد میگه بیتا هیچ کار نکردی خسته شدمangry3angry3angry3angry3angry3
icon_cry
ویتامینEداروش یا چیز دیگه ای؟

RE: سوال راجع به بهبود ام اس - fireboud - 2011/05/11

استاد کلا یعنی گیر دادن خودتو ناراحت نکن برای خودت زندگی کن
قرص ویتامین E

RE: سوال راجع به بهبود ام اس - بی تـــا - 2011/05/11

مرسی استاد فربد استفاده کردیم از صحبتاتونicon_questionicon_biggrin

RE: پرسش - A.Mohsen - 2011/05/11

(2011/05/11, 08:16 PM)Milo نوشته است: یک سوال فنی دارم ( الآن )
من چه نوعی از ام اس هستم ؟ هنوز نتونستم تشخیص بدم چی شد ؟ confused2 توی این تقریبا 1 سال 4 تا حمله داشتم فقط به چشم . 2 تاش اینقدر شدید بود که مجبور شدم کورتون مصرف کنم و اون دوتای دیگه فقط چشام درد زیادی داشت و خودش خوب شد دیگه بعد چند روز .
میشه خفیف ؟

میلوجان، تعیین نوع ام اس با توجه به برطرف شدن یا پایدار موندن علایم بعد از کنترل حمله صورت میگیره. نوع حمله مهم نیست. الان وضعیت بیناییت مثل سابقه؟