وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A-%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - hamid - 2009/05/14

طبق گفته اكثر بيماران راجع به عود بيماري ام اس زمان گرم شدن هوا ، اين نظر سنجي رو ايجاد كردم كه براي همگان اين موضوع روشن بشه يا حداقل يا اكثريت اين موضوع رو دريابيم

ضمنا چون نتيجه اين نظر سنجي مهم هست براي هممون لطفا از انتخاب خود اطمينان داشته باشيد و اگر مطمئن نيستيد در نظر سنجي شركت نكنيد
باتشكر

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - shahrzad - 2009/05/16

برای من که این طوریه همیشه تابستون ها حالم بدتر میشههههههههههههه
البته نه زیاد ولی در سرما حالم بهتره

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - salman121 - 2009/05/16

آره گرمی هوا میتونه تاثیر گذار باشه...
واسه من نیز در هوای خنک بهتره..

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - fereshteh - 2009/05/17

واای خدایا! نمیدونم چرا تابستون و زمستونش واسه من فرقی نداره !!! البته من فقط یه تابستون پشت سر گذاشتم Wink

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - kaj - 2009/05/31

امیدوارم فرشته عزیز صدتا تابستون دیگه رو هم پشت سربذاری،اما بدون ام اس Wink
قطعا گرما تشدید کننده اثرات این بیماری است
بهتر است در مواقع گرم کمتر از خونه یا محل کار یا از جای خنک فاصله بگیریم Tongue

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - simorgh - 2009/07/21

اين اولين تابستونه كه من فهميدم ام اس دارم راستش نميدونم علتش تلقينه يا واقعا اينجوريه ولي توي گرما اصلا سرحال نيستم

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - مـه ســـا - 2009/07/21

چه جالب من مي خواستم يك تاپيك بزارم اگه نوع مريضيتون عود شونده هست يعني هيچ نشونه اي نداريد فقط هر از گاهي دچار يك حمله ميشيد اون حمله توي چه فصلي اتفاق مي افته. گفتم شايد چون جديدم تحويلم نگيريد :o
حال من با گرمي هوا بد ميشه :Smile اما ٧٥% حمله هام زمستون بوده. به نظرتون چرا؟( ٣ تا از ٤ تا)

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - hamid - 2009/07/21

(2009/07/21, 09:44 AM)مهسا نوشته است: چه جالب من مي خواستم يك تاپيك بزارم اگه نوع مريضيتون عود شونده هست يعني هيچ نشونه اي نداريد فقط هر از گاهي دچار يك حمله ميشيد اون حمله توي چه فصلي اتفاق مي افته. گفتم شايد چون جديدم تحويلم نگيريد :o
حال من با گرمي هوا بد ميشه :Smile اما ٧٥% حمله هام زمستون بوده. به نظرتون چرا؟( ٣ تا از ٤ تا)

مهسا جان اين چه حرفيه ميزني
اين سايت ماله همه دوستاي ام اس گلمونه حتي كسي كه تاحال اينجا نيومده
ماشالله بچه ها انقدر مهمون وازن كه خودت ميبيني هنوز يه نفر خودش رو معرفي نكرده همه پست هاي بچه ها خوش امد گويي به اون طرف هست
عزيز سوالتم تو تاپيك پرسش و پاسخ مطرح كن
موفق باشي

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - مـه ســـا - 2009/07/22

مرسي حميد جون از لطفت
نه ديگه اين تاپيك تقريباً همين چيزيه كه من منظورم بود.
:-*

پاسخ : نظر سنجي ... تغيير فصل در عود بیماری ام.اس ؟ - voodoo - 2009/07/28

من که تا بحال زمستون با ام رو تجربه نکردم ولی خوب مطالب زیادی که خوندم نشون میده که گرما خیلی تاثیر میذاره روی این بیماری...
ما هم که تو خوزستان 8 ماه گرما داریم.