وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi (/Thread-%DB%8C%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%82%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-ccsvi)

صفحه ها: 1 2

یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - goli61 - 2011/01/11

سلام به همه دوستان خوبم.
دیروز من به سمینار انجمن ام اس رفته بودم.عجیب بود که یکی از متخصصین اعصاب نظرش درباره جراحی ccsvi کاملا مثبت بود.ایشون گفتن که آقای دکتر قربانی در بیمارستان دکتر شریعتی تهران برای انجام این عمل اعلام آمادگی کرده ولی دکتر صحراییان زیاد روی خوش نشون نداده.به هر حال اگر کسی به ایشون دسترسی داره خواهش میکنم پیگیری کنه.این یه روزنه امیده که بالاخره در کشور ما هم یکی پیدا شد که بخواد گام به گام با علم روز دنیا پیش بره.خواهش میکنم پیگیری کنید.ایشون فوق تخصص interventional radiology از فرانسه هستن.

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - Sina - 2011/01/11

خیلی عالیه
این بار دومه که من این و میگم
موضوع اینه که همه دنبال این روش درمان میگردن و وقتی کسی اعلام آمادگی میکنه ...
دیگه کسی نیست و همه منتظرن تا یکی بره جلو و نتیجه رو بگه ...
هیشکی نمیخواد اون کسی باشه که نتیجه رو میگه

این دکتری که میگین دیگه خدای رادیولوژیه ... حتما یه چیزی دیده که این جوری مطمئنه

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - mehdi.abdn - 2011/01/11

سینا خب این طبیعیه.
جراحی ترس داره. خطر داره.
من به شخصه وقتی ام اس زیاد ازارم نمیده حاضر نیستم چنین ریسکی کنم اما اگه پیشرونده بودم و زندگیم فلج میشد اید این ریسک رو میکردم

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - Farnoosh - 2011/01/12

من با بیمارستان شریعتی تماس میگیرم ببینم چی میشه.

شاید نفر اول من باشم؟؟ agreement2

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - montazer - 2011/01/12

سلام دکتر من توی کنفرانسی که تو کانادا چند وقت پیش برگزار شد شرکت کرده،میگفت اونجا روش دکتر زامبونی بطور کامل رد شد.به نظر من کمی صبر کنید و عجله نکنید.

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - maryamm - 2011/01/12

خود دکتر زامبونی و تیمش هم گفتن فعلا قطعی به دنبال این روش نباشن.

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - aztab - 2011/01/13

سلام
خیلی عالی بود آخرش یکی پیدا شد که اعلام آمادگی کند به نظر من که جای ترسی نیست یادم میاد وقتی با آقای دکتر محمدیان که صحبت میکردم میگفت بابا انجام عملش خیلی ساده است نیم ساعت زمان عملش و یک روز هم بستری میشی بعد میری پی کارخودت اصلا هم ترسی نداره که کسی بدون جهت بترسه البته به نظر خودم ما که با این عمل چبزی را از دست نمیدیم جز این که عروقی که مشکل دارند درست میشه .خوب دوستانی که تو تهران هستن برن ازاین فرصت استفاده کنند

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - farda20032020 - 2011/01/13

سلام
در همون کنفرانسی که میگین(نورولوزیست های آمریکا) و فیلمهاش هم هست می تونید ببینید که عملا این روش رد نشد بلکه گفتن نیاز به بررسی های بیشتری داره

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - goli61 - 2011/01/15

(2011/01/12, 02:27 AM)Farnoosh نوشته است: من با بیمارستان شریعتی تماس میگیرم ببینم چی میشه.

شاید نفر اول من باشم؟؟ agreement2

سلام
خوبی؟
با بیمارستان شریعتی تماس گرفتی؟
سلام دوستان
بابا همه دنیا رفتن عمل کردن خوب شدن هنوز ما داریم میزنیم تو سر و مغز خودمونangry3
اونایی که حالشون خوبه خدا رو شکر ایشالله هیچ وقت مریضیشون پیشرفت نکنه.ولی خداییش منم تا چند وقت پیش خیلی حالم خوب بود.حتی یه اسپاسم کوچیک هم نداشتم.اما حالا...

RE: یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi - goli61 - 2011/01/15

(2011/01/11, 07:02 PM)Sina نوشته است: خیلی عالیه
این بار دومه که من این و میگم
موضوع اینه که همه دنبال این روش درمان میگردن و وقتی کسی اعلام آمادگی میکنه ...
دیگه کسی نیست و همه منتظرن تا یکی بره جلو و نتیجه رو بگه ...
هیشکی نمیخواد اون کسی باشه که نتیجه رو میگه

این دکتری که میگین دیگه خدای رادیولوژیه ... حتما یه چیزی دیده که این جوری مطمئنه

شما این آقای دکتر رو میشناسید؟
(2011/01/13, 06:24 PM)aztab نوشته است: سلام
خیلی عالی بود آخرش یکی پیدا شد که اعلام آمادگی کند به نظر من که جای ترسی نیست یادم میاد وقتی با آقای دکتر محمدیان که صحبت میکردم میگفت بابا انجام عملش خیلی ساده است نیم ساعت زمان عملش و یک روز هم بستری میشی بعد میری پی کارخودت اصلا هم ترسی نداره که کسی بدون جهت بترسه البته به نظر خودم ما که با این عمل چبزی را از دست نمیدیم جز این که عروقی که مشکل دارند درست میشه .خوب دوستانی که تو تهران هستن برن ازاین فرصت استفاده کنند

سلام
راستی آقای دکتر محمدیان این جراحی رو انجام میده؟