وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: معرفي داروهاي مورد استفاده (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%8A-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87)
+--- موضوع: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) (/Thread-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7-%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AA%DB%8C%D9%84-%D9%81%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - زهراخانم - 2018/12/11

هزینه هر کپسول زادیوا 15 هزار تومان و هر روز 2 کپسول مصرف میکنم. الان شاید بیشتر هم شده اگه ایرانیه پس چرا این همه هزینه داره

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - helli - 2018/12/14

(2018/12/11, 07:50 PM)زهراخانم نوشته است: هزینه هر کپسول زادیوا 15 هزار تومان و هر روز 2 کپسول مصرف میکنم. الان شاید بیشتر  هم شده اگه ایرانیه پس چرا این همه هزینه داره

طيق پست سميرا جان :

کد php:
زادیوا ۲۴۰ 

بسته ۵۶ تایی 

بیمه تامین اجتماعی

داروخانه دکتر مظلومی

آذر ۹۷ 

۳۵۵۰۰۰هزار تومن 
حتما بيمه هاتون باهم فرق داره ! ولي واقعا چقدر دروغ تحويلمون ميدن كه داروي ايراني رايگانه ! البته فعلا تا اين لحظه تزريقي هاش رايگانه ! گويا دلشون نمياد خوراكيا رو رايگان كنن كه درد و رنج ما كمتر بشه شايدم مي ترسند تولييدكنندگان داروي تزريقي ضرر ببينند آخه اينجوري خيلي ها به سمت داروي خوراكي روي ميارند

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - samiramiss - 2018/12/14

بله من همین قیمتی که گفتم میگیرم از داروخانه دکتر مظلومی روبروی مطب دکترم...
ی داروخانه دیگه پرسیدم اون اوایل دوبرابر میگفت نمیدونم چطوریه!!!  
واز اردیبهشت تا الان حدود ۴۰ تومن به قیمتش اضافه شده من اولین بار حدود ۳۱۰ گرفتم الان ۳۵۰ ست 
همه ی داروهای تزریقی هم رایگان نیست والا من سینووکس نزدیک ۷ سال میگرفتم سال اخر تازه فهمیدم سهمیه داره!! بقیه بتافرونا و گلاتیرامراستات فک نکنم رایگان باشه!!! داروهاب خط دومم که تزریقی و وریدی که اصلا رایگان نیست ولی فینگولیمود  که تازه خط دوم هست و قویتره و قرص خوراکیه رایگان میدن بعضی داروخانه ها... confused2
Laie_70

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - samiramiss - 2018/12/20

اخبار دارویی- کاهش قیمت داروی دیمتیل فومارات

قیمت داروی دیمتیل فومارات کاهش پیدا کرد و بالاخره پوشش بیمه ای دارو افزایش یافت. 
مدتی است که بیماران عزیز در تهیه داروی سینوتک دچار مشکل هستند و علی رغم وجود داروها ی مشابه امکان تهیه انها به علت قیمت بالا مقدور نبود
خوشبختانه از روز گذشته قیمت داروی زادیوا و تکزیفوما از حدود چهار صد هزار تومان در ماه به صدو هشتاد هزار تومان و قیمت داروی دیفوزل که با تخفیف حدود ششصد تا هشتصد هزار تومان  در تهران بود به حدود چهار صد هزارتومان( با تخفیف) کاهش پیدا کرد.  
برگرفته از کانال دکتر عظیمی
  agreement2

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - helli - 2018/12/20

هميشه خوش خبر باشي سميرا جان happy0065.gif
شما قبل از شروع استفاده از اين دارو، آزمايش خاصي انجام دادي (مثلا آزمايش خون)؟ Blush

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - samiramiss - 2018/12/21

ممنونم دوست عزیز،
بله ازمایش خون و تست سل دادم،
ولی من قرار بود فینگو بگیرم که قسمت نبود مثل اینکه، 
کلا قبل تعویض دارو فک کنم آزمایش خون کامل تجویز کنن...

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - زهراخانم - 2018/12/22

خدا رو شکر

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - Zahra.m69 - 2018/12/23

خداروشکر انشالله روزبه روز داروهای بهتر باقیمت و اثربخشی بهتر توایران بیاد.

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - helli - 2019/01/07

سميرا جان چرا داروت عوض شد ؟

RE: معرفی داروی زادیوا (دی متیل فومارات) - مژگان68 - 2019/08/10

با سلام خدمت تمام دوستان گلم.منم امروز به دکترم گفتم که از امپول کوپامر خسته شدم و گفت قرص زادیوا هست و هزینشم رایگان هستش و اگر اذیت میشی واست داروت رو عوض کنم.خداروشکر تا حالا امپول کوپامر جز سوزش جای تزریق و تورفتگی بدنم عوارضی نداشته  smiling اما شک دارم که داروی خوراکی استفاده کنم یا نه؟اخه دکترم میگفت معده درد رو داره Unknown بنظرتون چیکار کنم؟ ریسکش رو بپذیرم evilgrin0039.gif