وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: ریتوکسی مب (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%88%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%A8)
+---- موضوع: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب (/Thread-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%88%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%A8)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - glassheart - 2017/11/27

همه بیمارستان ها انجام نمیدن
بستگی داره شما چه بیمارستانی بری، من بیمارستان کاشانی اصفهان میرم تقریبا 100 هزینه تزریقم میشه
بیمارستان گاندی تهران انجام میدن اگه اشتباه نکنم 400 هزینه تزریق میشه
بیمارستان سینا تهران هم رایگان انجام میدن تا جایی که من میدونم

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - farhad omidvar - 2017/11/27

يه سئوال ديگه هم دارم
آيا همه كسايي كه ريتوكسي استقاده ميكنند نوع ام اسشون پيشرفته يا همون پيش ررنده اس يا نه ؟
مدت بستري براي تزريق هم نگفتيد ،

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - glassheart - 2017/11/28

نه پیشرونده نیست الزاما به خصوص جدیدا. قبلا توی خط درمان ۳ بکار میرفت ولی الان ظاهرا زودتر هم تجویز میکنن
۶ ساعت زمان تزریق هست

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - الی کوچولو - 2017/11/28

(2017/11/27, 09:38 PM)farhad omidvar نوشته است: دوستان سئوالي دارم
هزينه خريد دارو به كنار ، كسي ميدونه هزينه تزريق دارو در بيمارستان معمولا هزينه اش چقدر ميشه ؟ و چقدر بايد در بيملرستان بستري يشي ؟ آيا همه بيمارستانها انجام ميدن ؟ ممنونم اطلاع بديد
بعضی از بیمارستانها رایگان انجام میدن. تهران بیمارستان سینا و شریعتی رایگانه. البته اگه دکترتون این بیمارستانها باشه

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - hourieh - 2017/11/28

سلام دكتر من تو اين بيمارستنها نيست تزريق نميكنن؟confused2

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - 1361hr87 - 2017/11/29

من اباجیم استفاده میکنه بیمارستان تامین اجتماعی تزریق کردمجانی بود بار اول که تزریق کرد رؤز اولش یه سری ازمایش ازش گرفتن فردا امپولو تزریق کردن بعد از اینکه سرم تموم شد بیست وچهار ساعت دیگه بستری بود ،بعد دوردوم بعد دوهفته تکرار شد به همین نحو ،تاشش ماه دیگه ولی بعدشش ماه فقط یبار تزریق میشه

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - SSA - 2017/12/03

دکتر به من گفته هر 6 ماه یکبار باید تزریق کنی.
آیا دوز دارو در بیمارای مختلف فرق میکنه؟
چون بعضی از بچه ها گفتن دو هفته بعد از تزریق اول دوباره تزریق داشتن.
ظاهرا بیمارستانهای خصوصی برای تزریق فقط چند ساعت برای تزریق نگه میدارن و حدود 600 هزار تومن هزینه داره.

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - alireza1111 - 2017/12/03

(2017/12/03, 01:01 AM)SSA نوشته است: دکتر به من گفته هر 6 ماه یکبار باید تزریق کنی.
ظاهرا بیمارستانهای خصوصی برای تزریق فقط چند ساعت برای تزریق نگه میدارن و حدود 600 هزار تومن هزینه داره.

بله. دوز دارو برای بیمارای مختلف متفاوته.
سرعت تزریق هم با توجه به واکنش بدن بیمار متفاوت است. برای همین بعضی ۲ ۳ ساعت یک دوز ۵۰۰ میلی گرمی یا یک گرمی رومیگیرن در حالیکه عده دیگری ۶ ۷ ساعت طول میکشه.
تا حالا نشنیدم بیشتر از این مقدار برای تجویز نگه دارند.

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - glassheart - 2017/12/03

(2017/12/03, 01:01 AM)SSA نوشته است: دکتر به من گفته هر 6 ماه یکبار باید تزریق کنی.
دوز دارو متفاوته من دیدم بچه هایی که 500میلی گرم،1 گرم و یا حتی 2 گرم بودن
حتی ممکنه از نوبت یک تزریق تا تزریق بعدی هم متفاوت بشه دوز دریافتی. مثلا من خودم دوز اولی که گرفتم 2 گرم بوده ولی دکترم گفت شاید دوز بعدی 1 گرم بشه(با توجه به نتایج آزمایشات)

RE: چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب - الی کوچولو - 2017/12/03

بله فرق داره. من دوره اول ۴ تا ۵۰۰ میلی گرم طی ۴ هفته زدم. دوره دو همون ۴ تا ولی ۱گرم هفته اول و دو هفته بعد ۱ گرم دیگه ولی چون عوارض شدیدی داشتم دکتر گفت از این به بعد ۱گرمی نباید بزنی. از اون به بعد هر بار دو تا ۵۰۰میلی گرم طی دو هفته زدم.
معمولا ۶ساعت طول میکشه ولی اگه عوارض شدیدی بروز کنه تا ۱۲ ساعت ممکنه ادامه داشته باشه