وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اثربخشی و عوارض زیفرون - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: بتافرون - زیفرون (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AA%D8%A7%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%86)
+---- موضوع: اثربخشی و عوارض زیفرون (/Thread-%D8%A7%D8%AB%D8%B1%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D8%B2%DB%8C%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: رضايت شما از زيفرون - sooorooosh - 2013/09/10

(2013/09/10, 11:29 AM)حامدی فر نوشته است: نه سروش عزیز این سینووکس است که در ۵ برند اصلی آمده
چون برخی دوستان کلا در خصوص داروهای ایرانی صحبت کرده بودند من پاسخ دادم
بله خانم دکتر سینوکس تو هند بوک نورولوژی هم اسمش هست. بر منکرش لعنت که بخواد نفی کنه.
اینجا بحث از زیفرون بود. برخی دوستان کلاً همه چیز رو زیر علامت سوال میبرن.
بحث اینجا در مورد زیفرون بود. همه با هم قاطی میکنن confused

RE: رضايت شما از زيفرون - مهدی نصیری - 2013/09/10

سلام سلام.زیفرونم خیلی ها ازش راضین نمونش نرگس.حالا مادر من پیش یه دکتر طب سوزنی میره کا از قضا استاد دانشگاه هست و دستی هم در وزارت بهداشت داره.خیلی رک در مورد این دارو به مادرم گفت که فرمول این دارو دزدی هست و دلیل اینکه عوارض جانبیش مثل حالت سرماخوردگی و تب و لرزش بالاس استفاده از مواد اولیه دوستان هندی هست....

(2013/09/09, 08:10 PM)ز- سادات نوشته است: به نظر من داروهای ایرانی هیچ کدوم بدرد نمیخوره وهیچ کدوم رواستفاده نکنید واین شرکتها فقط فکرجیب خودشونن ودلشون برامانمیسوزه اگرم دارومصرف میکنیدفقط خارجی این ایرانیهاویتامین ب1روهم ازالمان موادشوواردمیکنن چه برسه به داروی مهارام اسسسسسسسسسسlaughing3

عجب کشف بزرگ و ایضا خفنی.البته که این کشف فقط کاره یه ایرانی میتونه باشه

RE: رضايت شما از زيفرون - سها - 2013/09/10

(2013/09/09, 08:10 PM)ز- سادات نوشته است: به نظر من داروهای ایرانی هیچ کدوم بدرد نمیخوره وهیچ کدوم رواستفاده نکنید واین شرکتها فقط فکرجیب خودشونن ودلشون برامانمیسوزه اگرم دارومصرف میکنیدفقط خارجی این ایرانیهاویتامین ب1روهم ازالمان موادشوواردمیکنن چه برسه به داروی مهارام اسسسسسسسسسسlaughing3

این چه صحبتیه دوست خوبHuh
پزشکای خوب ما همه می گن که مثلا سینووکس هیییییییییییییییییییییییییچ فرقی با نمونه خارجیش نداره
من خودم بتافرون می زنم و به اون اعتقاد دارم
ولی یه مدت که نبود دکترم می گفت زیفرون بزن...

RE: رضايت شما از زيفرون - mary909 - 2013/09/27

سلام من تازه تزریق زیفرون شروع کردم الان دارم 0.5 میزنم و هنوز یه کامل زدن نرسیدم اما واقعا با بتا فرق میکنه از کیفیت داغون بسته بندیش که واسه باز کردن پک الکلش باید قیچی داشته باشی بگذریم از این عوارض لعنتی بعدش نمیشه گذشت!!! موقع تزریق اصلا درد نداره یعنی قابل تحمله! ولی ورم و قرمزی و درد بدی که از فرداش شروع میشه واقعا رو اعصابهangry3 امشب باید 0.75 بزنم ولی راستش نگرانم که اینبار چقدر قراره ورم کنه!! واقعا کسی میدونه که این ورم چجوری رفع میشه؟! 100بار گرمش کردم ولی هیچ تاثیری نداره!انگار همه دارو زیر پوستم هست هنوز! عین 1توپ کوچولو بعد 4روز هنوز مونده و درد میکنه!! تا حالا هیچ تب و لرزی نداشتم خداروشکر!!! اگه کسی اطلاعاتی داره که میتونه کمکم کنه لطفا راهنماییم کنه.ممنون

RE: رضايت شما از زيفرون - یه غریبه - 2013/09/27

دوست خوبم! اول از همه در مورد ورم به نظرم بهتره که دکترت نظر بدن که چیز مهمی هست یا نه. اما منم چون مشکل درد بعد از تزریق رو داشتم پیشنهاد میکنم حتما قبل و بعد از تزریق محل تزریق رو سرد کنی.
قبول دارم که کیفیت بسته بندی یکم ضعیفه. ولی به این فکر کن که دارو رو دکترت دادن. پس حتما از نظر کیفیت با بتا یکی بوده به نظرشون. به دکترت اعتماد کنicon_question

RE: رضايت شما از زيفرون - mary909 - 2013/09/27

(2013/09/27, 08:09 PM)یه غریبه نوشته است: دوست خوبم! اول از همه در مورد ورم به نظرم بهتره که دکترت نظر بدن که چیز مهمی هست یا نه. اما منم چون مشکل درد بعد از تزریق رو داشتم پیشنهاد میکنم حتما قبل و بعد از تزریق محل تزریق رو سرد کنی.
قبول دارم که کیفیت بسته بندی یکم ضعیفه. ولی به این فکر کن که دارو رو دکترت دادن. پس حتما از نظر کیفیت با بتا یکی بوده به نظرشون. به دکترت اعتماد کنicon_question

سلام مرسی ولی من این کارو کردم و نتیجه ای نگرفتم! بازم ممنون از راهنماییت

RE: رضايت شما از زيفرون - rezami - 2013/10/04

مگه کسی هم هست از زیفرون راضی باشه ؟

از نظر من زیفرون خودکشیه

RE: رضايت شما از زيفرون - sarani - 2013/10/05

(2012/02/15, 11:12 PM)parisa_69 نوشته است: ولی دکتر من تایید کرد !Huh
نمیدونم ، الان دارم بتافرون میزن اما واسه هزینش می خوام عوضش کنم!!

(2012/12/31, 10:15 PM)parastoo joon نوشته است: امروز بعد از تماس با دکترم و کلی چک و چونه زدن سر ِ اینکه در نبود ِ اکستاویا چکار کنم و اصلا بی خیال دارو و این حرفا،بالاخره دکتر قانعم کرد که این دارو روی همه تاثیر بد نمیذاره و تا وقتی که دوباره اکستاویا بیاد،زیفرون تزریق کن.Confused
خدا بخیر کنه.innocent0001.gif

میان داروهای ایرانی حرف اول را میزنه -دکتر باید به بیمارش بگه که چون داروی جدید وارد بدنت میشه 1 ماه بدن واکنش نشون میده- نیدل هاش هم عوض شده

(2013/06/30, 11:31 AM)امین نوشته است: اصصن زیفرون قابل صحبت کردن نیست angry2

جهت اطلاع داروی ارژانتینی اکتوفرون-ودارووئی که تو خود ارژانتین حق تجویز نداره
خدا لعنت کنه اون شرکت داروئی رو که به فکر جیبش ه. نتیجش را چند سال دیگه دیدین و دعا به حال من میکنید

(2013/01/07, 10:18 PM)parastoo joon نوشته است: راستش من زیاد راضی نبودم.Sad
هم با آماده کردن محلول و تزریقش مشکل داشتم
هم درد بسیار زیادی داره
و هم عصبی و کلافه ام میکنه.
اصلا خوشم نمیاد ازش!!!Confused
و تصمیم گرفتم تا وقتی که اکستاویا بیاد،به خودم استراحت دارویی بدم!smiling
(البته میدونم که اگه دکتر بفهمه سر از تنم جدا میکنه ولی خب چاره ای نیست)

داروی جدید وارد بدن بشه -1-2 ماه طول میکشه بدن عادت کنه. اما بعدش خیلی خوب میشه زیفرون خیلی خوبه ....

شما اول راجع به این دارو تحقیق میکردین واگه بدونین این داروی ارژانتینی حق تجویز تو خود ارژانتین را نداره .الان متوجه نمیشی چند سال بعد که EES تون رفت بالا دعا به جون من میکنین

باشه اون شرکت داروئی خارجی خیلی غصه جیبت تو رو میخورهconfusedconfused

(2012/02/03, 10:17 PM)sama نوشته است: دکتره من هم گفت اصلا تایید نمیکنم به هیچ وجه برات تجویز نمیکنم

خدا از سره سازنده بی مخش نگذره که باعثه گرونی داروهای ما شد

angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

پس بدون دکترت PERCASE میگیره ازشرکت داروئی

RE: رضايت شما از زيفرون - hessam - 2013/10/05

(2013/10/05, 09:29 PM)sarani نوشته است:
(2012/02/15, 11:12 PM)parisa_69 نوشته است: ولی دکتر من تایید کرد !Huh
نمیدونم ، الان دارم بتافرون میزن اما واسه هزینش می خوام عوضش کنم!!

(2012/12/31, 10:15 PM)parastoo joon نوشته است: امروز بعد از تماس با دکترم و کلی چک و چونه زدن سر ِ اینکه در نبود ِ اکستاویا چکار کنم و اصلا بی خیال دارو و این حرفا،بالاخره دکتر قانعم کرد که این دارو روی همه تاثیر بد نمیذاره و تا وقتی که دوباره اکستاویا بیاد،زیفرون تزریق کن.Confused
خدا بخیر کنه.innocent0001.gif

میان داروهای ایرانی حرف اول را میزنه -دکتر باید به بیمارش بگه که چون داروی جدید وارد بدنت میشه 1 ماه بدن واکنش نشون میده- نیدل هاش هم عوض شده

جهت اطلاع داروی ارژانتینی اکتوفرون-ودارووئی که تو خود ارژانتین حق تجویز نداره
خدا لعنت کنه اون شرکت داروئی رو که به فکر جیبش ه. نتیجش را چند سال دیگه دیدین و دعا به حال من میکنید

(2013/01/07, 10:18 PM)parastoo joon نوشته است: راستش من زیاد راضی نبودم.Sad
هم با آماده کردن محلول و تزریقش مشکل داشتم
هم درد بسیار زیادی داره
و هم عصبی و کلافه ام میکنه.
اصلا خوشم نمیاد ازش!!!Confused
و تصمیم گرفتم تا وقتی که اکستاویا بیاد،به خودم استراحت دارویی بدم!smiling
(البته میدونم که اگه دکتر بفهمه سر از تنم جدا میکنه ولی خب چاره ای نیست)

داروی جدید وارد بدن بشه -1-2 ماه طول میکشه بدن عادت کنه. اما بعدش خیلی خوب میشه زیفرون خیلی خوبه ....

شما اول راجع به این دارو تحقیق میکردین واگه بدونین این داروی ارژانتینی حق تجویز تو خود ارژانتین را نداره .الان متوجه نمیشی چند سال بعد که EES تون رفت بالا دعا به جون من میکنین

باشه اون شرکت داروئی خارجی خیلی غصه جیبت تو رو میخورهconfusedconfused

(2012/02/03, 10:17 PM)sama نوشته است: دکتره من هم گفت اصلا تایید نمیکنم به هیچ وجه برات تجویز نمیکنم

خدا از سره سازنده بی مخش نگذره که باعثه گرونی داروهای ما شد

angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

پس بدون دکترت PERCASE میگیره ازشرکت داروئی

آفای محترم
یعنی معاونت غذا و دارو بیمه سلامت از شما پرکیس (زیر میزی ) نگرفته که داروهای اصلی را که تائیدیه FDA هم داشتند را از لیست بیمه خارج کرده badtaste
ولی داروی شما که در برابر آن داروها که برنته را نگهداشته و پوشش 100% هم داده بودDodgy

RE: رضايت شما از زيفرون - rezami - 2013/10/06

یه دوران که بتافرون نبود من با دکترم مشورت کردم گفت نزن تا بیاد البته بیشتر از یه هفته نشه . خلاصه گشتیم پیدا کردیم ولی زیفرون بی زیفرون

آخه مملکتی که نمیتونه سوزن معمولی بسازه میتونه اینترفرون بسازه :60: