وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
کتاب چطور ام.اس را شکست دادم - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار اختصاصی ام اس سنتر (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1)
+--- موضوع: کتاب چطور ام.اس را شکست دادم (/Thread-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%85)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - سمیرا67 - 2015/11/30

آخه چرا اینطوره که درمان های جانبی رو اجازه نمیدن!!!!!!!!!!!من تو دانشگاه تبریز با استاد ...از نزدیک ملاقات کردم ایشون 13سال ms دارن یه دوره ای شدیدترین حالت بیماری رو تجربه کردن.ایشون دکترای تغذیه دارن.واحتمالا شما هم درمورد اون روغنی که خانمی تو تبریز کشف کرده بودن برای درمان بیماری شنیدین دکتر یه دوره این روغن رو استفاده کردن وتوان از دست رفتشون رو تاحدود زیادی به دست آوردن.ایشون گفتن قرار بوده این دارو انبوه سازی بشه ودراختیار بیمارا قرار بگیره حتی خیرین هم اومده بودن وسط برای حمایت ولی یدفعه با واکنش بد متخصصای مغزواعصاب همه چی بهم میخوره واین موضوع کنار گذاشته میشه.واینکه این خانم دانشجوی استاد بودن واستاد همه جوره معتقدن که این دارو میتونست به خیلی از بیمارایی که حالت شدید ms رو دارن تجربه میکنن کمک کنه که نذاشتنconfused2confused2

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - nahid - 2015/11/30

(2015/11/30, 08:24 PM)سمیرا67 نوشته است: آخه چرا اینطوره که درمان های جانبی رو اجازه نمیدن!!!!!!!!!!!من تو دانشگاه تبریز با استاد ...از نزدیک ملاقات کردم ایشون 13سال ms دارن یه دوره ای شدیدترین حالت بیماری رو تجربه کردن.ایشون دکترای تغذیه دارن.واحتمالا شما هم درمورد اون روغنی که خانمی تو تبریز کشف کرده بودن برای درمان بیماری شنیدین دکتر یه دوره این روغن رو استفاده کردن وتوان از دست رفتشون رو تاحدود زیادی به دست آوردن.ایشون گفتن قرار بوده این دارو انبوه سازی بشه ودراختیار بیمارا قرار بگیره حتی خیرین هم اومده بودن وسط برای حمایت ولی یدفعه با واکنش بد متخصصای مغزواعصاب همه چی بهم میخوره واین موضوع کنار گذاشته میشه.واینکه این خانم دانشجوی استاد بودن واستاد همه جوره معتقدن که این دارو میتونست به خیلی از بیمارایی که حالت شدید ms رو دارن تجربه میکنن کمک کنه که نذاشتنconfused2confused2
یعنی جلوشونو گرفتن نذاشتن بده به داوطلبانش ؟! پس چطور جلوی مدعیان درمان قطعی ام اس رو نتونستن بگیرن ولی جلوی شربت تهیه شده توسط اون خانم رو گرفتن ؟
اون خانم میخواست از طریق دانشگاه تایید بگیره ، دانشگاه تایید نکرد. چون روشش علمی و تعمیم پذیر نبوده . روی تعداد کافی هم آزمایش نشده و مراحل تحقیق علمی رو نگذرونده.با این حال اسم درمان ام اس روش گذاشت و انتظار تایید مجامع علمی رو داشت.
ولی مسلما از طریق دیگه ای داره اون دارو رو عرضه میکنه و بعضیا امتحان کردن. اول باید قبول کنن که ام اس یه بیماری چند علتیه و همه مبتلایانش هم مثل هم نیستن.

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - niloofary - 2015/12/01

دکتر من هم نه به طب سنتی اعتقاد داره نه تغذیه و نه به درمان
اما بنظر من این اشتباهه
طب سنتی استفاده از مواد غذایی گرم رو برای بیماران ام اس توصیه میکنه و ما میدونیم که مواد غذایی گرم رو کبد تاثیر میذاره
همونطور که داروهای مورد استفاده ما روی کبد تاثیر میذاره و باعث میشه آنزیم های کبد بالا بره
من فکر میکنم اینا بی ربط به هم نیست
این دارو ها هم که بعنوان درمان ام اس میاد بنظر من همین حالت رو داره و من فکر میکنم بعنوان درمان مکمل در کنار استفاده از دارو های شیمیایی خالی از لطف نیست

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - neghar - 2015/12/03

امید اینکه بزودی در دسترس امان قرار گیرد! icon_question

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - hamdam - 2015/12/05

بوراچ: ژن‌هایی که به ارث برده‌اید، نقاط ضعف و قوت شما را تعیین می‌کنند. با این حال، عقیده من بر این است که فنوتیپ هر فرد (خصوصیات قابل مشاهده یا صفت یک ارگانیسم است.مانند خصوصیات بیوشیمیایی یا فیزیولوژیکی. فنوتیپ از بیان ژن‌های یک ارگانیزم و همچنین تاثیر عوامل زیست محیطی و تعامل بین این دو نتیجه می‌شود) در تعیین اینکه چه عدم‌ تعادلی ظاهر می‌شود، نقش بسیار مهم‌تری از ژنتیک تنها، بازی می‌کند. برای مثال، تاریخچة خانوادگی ام.اس ضرورتاً منتج به ابتلای فرد به این بیماری نمی‌شود، چنانچه وی از رژیم غذایی و سبک زندگی سالم برخوردار باشد.

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - منصور91 - 2015/12/07

من هم 4 ساله حمله ای نداشته ام
من به دکترهای مغز واعصاب اعتماد ندارم الخصوص صخراییانangry

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - mohamad2214 - 2015/12/07

این کتاب کجا داره؟

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - mahdi1004 - 2015/12/08

مافیای دارو و درمان خیلی فعاله و سعی هم میکنه جلوی هر نوع پیشرفت پزشکی برای مهار بیماریهای پولساز بگیره احتمالا درباره ام اس هم همینطوره

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - aztab - 2015/12/10

(2015/12/08, 03:07 PM)mahdi1004 نوشته است: مافیای دارو و درمان خیلی فعاله و سعی هم میکنه جلوی هر نوع پیشرفت پزشکی برای مهار بیماریهای پولساز بگیره احتمالا درباره ام اس هم همینطوره
مرسی اینو خوب اومدی مافیا دارو اصلا شک نکنید صد در صد اونطوریه، خوب صد در صد خانم سمیرا از نزدیک میتونه پیگیر شرب ام اس باشه تا اونجا که قبلا پیگیرش بودم متوجه شدم از چند تا کشور اروپایی براش نامه اومده بود که بره اونجا البته خودم تاثیر شربت را روی چندتا از دوستان دیده بودم بیماریشان کاملا متوقف شده بود ام ار ای هم چیزی دال بر بیماری ام اس را نشان نمیداد الان حرفی در این زمینه ندارم بزنم ولی یه چیزی که میتونم براتون بگم دوستان اینه که درمان شدیدا نزدیکه به شرط اینکه مافیا اجازه بدن خوب بگیم این خانم دروغ میگفت روش آقای دکتر زامبونی چی شد چی شده که داروهای با اثر گذاری بالا وارد بازار میشه و و برو بالا

RE: "اَن بوراچ" زنی که بیماری خود را بطور کامل درمان کرد - kohedard - 2015/12/10

(2015/12/10, 02:01 PM)aztab نوشته است:
(2015/12/08, 03:07 PM)mahdi1004 نوشته است: مافیای دارو و درمان خیلی فعاله و سعی هم میکنه جلوی هر نوع پیشرفت پزشکی برای مهار بیماریهای پولساز بگیره احتمالا درباره ام اس هم همینطوره
مرسی اینو خوب اومدی مافیا دارو اصلا شک نکنید صد در صد اونطوریه، خوب صد در صد خانم سمیرا از نزدیک میتونه پیگیر شرب ام اس باشه تا اونجا که قبلا پیگیرش بودم متوجه شدم از چند تا کشور اروپایی براش نامه اومده بود که بره اونجا البته خودم تاثیر شربت را روی چندتا از دوستان دیده بودم بیماریشان کاملا متوقف شده بود ام ار ای هم چیزی دال بر بیماری ام اس را نشان نمیداد الان حرفی در این زمینه ندارم بزنم ولی یه چیزی که میتونم براتون بگم دوستان اینه که درمان شدیدا نزدیکه به شرط اینکه مافیا اجازه بدن خوب بگیم این خانم دروغ میگفت روش آقای دکتر زامبونی چی شد چی شده که داروهای با اثر گذاری بالا وارد بازار میشه و و برو بالا
بله متاسفانه این مافیاها بیشتر هم در مملکت ایران هستن و برای درآمد خودشونم که شده از سپری به اسم اسلام استفاده میکنن و نمیزارن داروهای که در کشورهای مثل اسراعیل ساخته شده کسی استفاده کنه و...!!!