وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفر ام اس سنتر به کویر مصر - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: سفر ام اس سنتر به کویر مصر (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B5%D8%B1)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - م.ه - 2015/11/23

اولین سفر ام اس سنتری هست که نمیام sad کلی بهتون خوش بگذره کلی جای من رو خالی کنین یادتون نره هااااااا

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - Mitra gharibi - 2015/12/04

انشالله که بهتون خوش بگذره

و عللی باشه تا کمی از فضای بیماری دور شیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - ابراهیم - 2015/12/04

خوش بگذرهicon_biggrin
ظاهرا امروز آخرین روزهagreement2

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - neghar - 2015/12/04

خوش باشیدicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - kaveh_plus - 2015/12/04

هوراicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
جای غایبین خالی یه سفر کم نظیر بود
واقعا خیلی خوب بود
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - hadisss - 2015/12/05

کویر مصر
سفری بی نظیر
در کنار دوستانی بی نظیر
من که خیلیییییییییی لذت بردم از سفر
سفری پرخاطره
سفری که لبخند رو به لبامون آورد
بسیار از دیدن دوستانم خوشحال شدم
دست گلتون درد نکنه
دمتون گرم

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - majid1 - 2015/12/05

دوستان واقعا هرچی تعریف کنیم و بگم خوش گذشت شاید کم باشه واقعا خیلی لذت بخش بود این سفر دست حمید و بقیه دوستانی که تدارک این سفر و دیده بودن همچنین دوستانی که تو این سفر بودن درد نکنه آقا خیلی عالی بودagreement2

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - neghar - 2015/12/05

icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - hamid - 2015/12/05

منم اومدمممممممممممممممممممممممممممممممم
اول تشکر از همه اونایی که اومدن
دوم جای اونایی که نتونستن بیان خیلی خالی

واقعا فوق العاده بود . در کنار اینکه مطمئن بودم با بچه های ام اس سنتر اگه جهنم هم برم بهم خوش میگذره ولی حتی ۱٪ هم نمیتونستم درک کنم کویر مصر انقدرررررررررررررررررر خوش بگذره

یه قسمتشم بگم که خیلییییییییییییی فوق العاده بود smiling
مهدی (یکی از بچه های گروه کوهنوردی) میخواست منو اذیت کنه و بلاهایی که سرش اوردم رو جبران کنه Smile (16)
تو تپه های شنی بالای یه تپه که ارتفاع 20 30 متر با شیب 40 50 درجه داشت گفت حمید بیا بریم پرتت کنم پایین Smile (16)
منم جو گیر شدم گفتم پایم :60:
خودشم جو گیر شد گفت بیا رو تپه قلت یا قلط بخوریم (سرچ کردم غلت درسته laughing3confusedconfused) بریم پایین منم میام confusedsmiling
هیچی دیگه این غلت زدن ها به حدی رسید که ۷ - ۸ نفری (بقیه بچه ها هم هیجان زده شدن smiling) دراز میکشیدیم غلت میخوردیم ملت هم وایمیسدن یه نگاه عاقل اندر چی چی smiling بهمون مینداختن laughing3laughing3laughing3

قسمت بدشم اونجا بود که با اولین غلت یه چیزی حدود ۲ کیلو شن خوردم laughing3laughing3laughing3laughing3

آها شتر ها هم خیلیییییییییییییییییییییییییییییی خوب بودننننننننننننننننننننننننننن
غول بیابونی 2000 کیلو وزنش بود ۱۰ متر قدش ، بعد میگفتن این ۳ ماهشه aloofandboredaloofandboredaloofandbored

RE: سفر ام اس سنتر به کویر مصر - afsaneh - 2015/12/06

کویر مصر فوق العاده بودlove28love28love28
یجای بکر و بی نظیر angel
با بهترین دوستانlove28
جای غائبین واقعا خالی icon_question
خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم از ملاقات دوستان قدیم love28و اشنایی با دوستان جدید love28

سفر بینهایت خوبی بود هرچند که باعث شد من به یکی دیگه از ترسام پی ببرمSmile (16)
آقا من از شتر سواری میترسمconfusedقدشون دو متر بود خوicon_cryتازه یهو وسط حرکت هوس میکردن خار بخورن Undecided

یه تشکر دیگه هم کنم بخاطر الهام smiling
خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی زیاد بهش خوش گزشت
سپرده کلی ازتون تشکر کنمicon_question
کلی بعد سفر بهش فخر فروشی کردم که با دوستای من هرجا بری بهت خوش میگزره smiling

ممنون رحیمیicon_question و همه دوستانی که برای این سفر زحمت کشیدیدicon_question