وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
چاپ كارت - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: انتقادات و پیشنهادات (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- انجمن: انتقادات و پيشنهادات (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D9%8A%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+--- موضوع: چاپ كارت (/Thread-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AA)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - mahmud - 2009/11/21

سلام،
به نظر منم هم قيمت خوبه هم خودش
تازشم خودت از همشون بهتري حميد جون

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - hamid - 2009/11/21

(2009/11/21, 10:16 AM)محمود نوشته است: سلام،
به نظر منم هم قيمت خوبه هم خودش
تازشم خودت از همشون بهتري حميد جون

چرا همتون حرفاتون مشكوك شده ؟
اول كه اسمتو ديدم سكته كردم !
بالاخره محمودي يا امير ؟

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - nahid - 2009/11/21

نقل قول: چرا همتون حرفاتون مشكوك شده ؟
اول كه اسمتو ديدم سكته كردم !
بالاخره محمودي يا امير ؟
منم این اسمو دیدم تعجب کردم تو هم حق داشتی سکته کنی ، عیب نداره ! ;D ;D
محمود چی ؟ ( منظورم فامیلیه !)

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - fereshteh - 2009/11/25

به نظر من هم شماره حساب و هم كارت بايد باشه تا از هر كدوم تونستيم استفاده كنيم.

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - hamid - 2009/12/06

سلام . بالاخره بعد از سال ها كارت سايت آماده شد .
كارت خيلي قشنگ شده يعني اصلا فكر نميكردم انقدر شيك و قشنگ بشه

بازم اگه كسي غير از دوستاني كه اعلام كردند كارت خواستند بگن بهم

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - nahid - 2009/12/08

حمید عزیز با تشکر از زحمتت بقیه پیغام خصوصی رو اینجا مینویسم :
نظر من اینه که کاری به این نداشته باش که کی چقدر میخواد ،و یا اصلا میتونه پخش کنه یانه ، چه فرقی میکنه ؟ کسانی که میخوان تو این کار مفید شریک باشن بگن هزینه رو تقسیم بر تعداد میکنیم .هر چقدر باشه کار شخصی که نیست که خودت بخوای پولشو بدی . به اندازه کافی زحمت کشیدی . برای همین میگم لطفا یه شماره حساب بدین .
در تهران هم بجز انجمن هر کدوم از ما فقط داروخانه ای که میریم رو داریم و مرکزتزریقات.اونم از انجمن میگیریم میبریم.( من هر موقع وقت شد، الان سرم شلوغه!)

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - hamid - 2009/12/08

(2009/12/08, 12:11 AM)behshid نوشته است: حمید عزیز با تشکر از زحمتت بقیه پیغام خصوصی رو اینجا مینویسم :
نظر من اینه که کاری به این نداشته باش که کی چقدر میخواد ،و یا اصلا میتونه پخش کنه یانه ، چه فرقی میکنه ؟ کسانی که میخوان تو این کار مفید شریک باشن بگن هزینه رو تقسیم بر تعداد میکنیم .هر چقدر باشه کار شخصی که نیست که خودت بخوای پولشو بدی . به اندازه کافی زحمت کشیدی . برای همین میگم لطفا یه شماره حساب بدین .
در تهران هم بجز انجمن هر کدوم از ما فقط داروخانه ای که میریم رو داریم و مرکزتزریقات.اونم از انجمن میگیریم میبریم.( من هر موقع وقت شد، الان سرم شلوغه!)

ناهيد جان اخه اين چه حرفيه
كل كارت شد 12000 تومان
مثلا من بگم بري بانك 1000 تومان بريزي به حسابم ؟ خنده دار نيست به نظر خودت ؟� Smile

من امروز رفتم هلال احمر كرج 50 تا كارت دادم
طرفم خيلي استقبال كرد و گفت خودمم الان ميام تو سايت

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - nahid - 2009/12/08

اصلا دوزار !! ??? باید تقسیم بشه !� >Sadچرا باید تو بدی ؟� :-X
شاید از این به بعد هم کارایی از این قبیل داشته باشیم و فقط 12 هزار تومن نباشه.تازه من به فکر تو نیستم که ،موضوع اینه که دلمونو خوش کنیم که ما هم نقش داشتیم ، شریک بودیم تو این کار ،بیشتر به خاطر خودمونه نه تو . Tongue
حالا شماره حساب میدی یا� :-\ :-\ :-\ یا� :-[ :-[ :-[
اگه ندی به بابات میگم رفتی اراک !!!!
راستی چند نفر کارت گرفتن یا میخوان بگیرن یا میخوان تو هزینش شریک باشن ؟

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - hamid - 2009/12/08

(2009/12/08, 04:16 PM)behshid نوشته است: اصلا دوزار !! ??? باید تقسیم بشه !� >Sadچرا باید تو بدی ؟� :-X
شاید از این به بعد هم کارایی از این قبیل داشته باشیم و فقط 12 هزار تومن نباشه.تازه من به فکر تو نیستم که ،موضوع اینه که دلمونو خوش کنیم که ما هم نقش داشتیم ، شریک بودیم تو این کار ،بیشتر به خاطر خودمونه نه تو . Tongue
حالا شماره حساب میدی یا� :-\ :-\ :-\ یا� :-[ :-[ :-[
اگه ندی به بابات میگم رفتی اراک !!!!
راستی چند نفر کارت گرفتن یا میخوان بگیرن یا میخوان تو هزینش شریک باشن ؟

خوب واقعا اگه خجالت نميكشي بري بانك 1000 تومن بريزي به حسابم ميدم ولي به خدا خيلي خنده داره
منم با 1000 تومان نه پولدار ميشم نه گدا !!

پاسخ : نظر سنجي نهايي براي انتخاب كارت - anaram - 2009/12/08

(2009/12/08, 04:35 PM)hamid_xever نوشته است: خوب واقعا اگه خجالت نميكشي بري بانك 1000 تومن بريزي به حسابم ميدم ولي به خدا خيلي خنده داره
منم با 1000 تومان نه پولدار ميشم نه گدا !!
چطور راهنمايي رانندگي از 200 تومن نميگدره اونوقت تو ميخواي از هزار تومن بگذري؟� ??? ??? ??? ??? ???
حميد جان قطره قطره جمع گردد ....� Wink
ببينم اصن سحر كجاس؟
سحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر!!!!!!