وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار مربوط به ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+---- انجمن: ام اس در رسانه (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87)
+---- موضوع: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - paeazan - 2013/12/16

این چه اعلام برنامه ایه آخه؟
مگه ایــــــــــــــــنجا ننوشته شنبه ها پس چرا داره دوشنبه هم نشون میده؟
مگه ننوشته 18/15 پس چرا ساعتش تغییر میکنه؟
مگه ننوشته در 6 قسمت 25 دقیقه ای پس چرا ..
این مورد آخر رو شاید من از بدجایی دانلود کردم.فایلی که دانلود کردم به این اسم از سایت شبکه یک، نیم ساعته امااااا فقط 9 دقیقه اولش برنامه فصل دیگر هستش
DodgyDodgyDodgy

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - SSA - 2013/12/17

آقا بشتابید!
فصلی دیگر شروع شد!
بنازم به این ساعت پخش!!

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - mahdiye1989 - 2013/12/17

خداروشکر امروز تقریبا از اولش برنامه رو دیدم,دوست دارم این برنامه ها در راستای تغییر نگاه مردم به ام اس و ام اسی باشه,ولی فکر میکنم فصلی دیگر بیشتر داره اطلاع رسانی میکنه تا اینکه فرهنگ سازی بکنه و بیشترم جنبه های منفی ام اسو به تصویر میکشه,
درحالی که قشر عظیمی از بیماران ام اس تحصیل کرده و افراد بسیار موفقی هستند,چرا اینارو به تصویر نکشیم,من ازاینکه فریده چندبار گفت زندگی با ام اس واقعا سخته ناراحت شدم,
البته دور از انصافه که نگم صحبتاشون درمورد کار و کار فرما واقعا به جا بود
یا صحبتهای آقای عربشاهی و خانومش خیلی خوب و امید بخش بود

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - neda.n - 2013/12/17

آقای میثم شاه حسینی ، نمیدونم هیچوقت گذرتون به ام اس سنتر میفته یا نه ؟ اما دلم می خواد بگم مررسی از نشون دادن واقعیتها . مرسی از نشون دادن همه چهر ه های ام اس هزار چهره . مرسی از راستگویی و صداقتتون در این کار . سپاس برای این همه زحمتی که برای این کار کشیده شده . کم لطفی سازمان صدا و سیما در پخش این مستند ، هیچی از ارزش اون کم نمی کنه . همیشه دلم خواسته فیلم های مربوط به ام اس راستگو باشن همه چهره های گوناگون این بیماری رو نشون بدن و این البته نمیدونم به چه دلیل ، این خلاف سیاست گذاری بسیاری از ارگانهای ماست ، معلومه که شما در حد توانتون برای منصف بودن در مقابل نمایش انواع و شدت و ضعف بیماری تلاش کردید . سپاس آقای شاه حسینی عزیز .

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - fireboud - 2013/12/17

دوستان عزیز قسمت چهارم نسخه اصلی (بدون سانسور) در پست اول اضافه شد .

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - مهدی نصیری - 2013/12/17

اقا این قسمت اول دوم سومشم که تو سایت واسه دانلود هس کیفیتش گولاخ مولاخه؟ چجوریه

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - nahid - 2013/12/17

قسمت چهارم رو که هرکی دید ، حسابی دیدش عوض شد !
یعنی اگه یه ذره هم نسبت به ناتوانی ام اسی ها تردید داشت، دیگه تردیدش رو کنار گذاشت و مطمئن شد که ناتوانن و باید براشون دل سوزوند. angry2
اصن من خودمم دیدم عوض شد confused2

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - میثم شاه حسینی - 2013/12/17

سلام به همه ی دوستان ،
من میثم شاه حسینی کارگردان مستند فصلی دیگر هستم .
امروز در سایت شما ثبت نام کردم ، تا بتونم در حد توان پاسخگوی شما راجع به این مستند باشم .
در ضمن از لطف شما دوستان راجع به من و مستندم سپاس گذارم .
با تشکر

البته لازم به ذکر است که من ام اس ندارم و اطلاعاتی که در موردی
بیماری نوشتم اجباری بود . و تنها جهت ثبت نام .

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - paeazan - 2013/12/17

آقای شاه حسینی خیلی خوش اومدین به این سایت
من که واقعا سورپرایز شدم که اومدین اینجا
خیلی ممنون از مستند خوبتون
همینکه اومدین اینجا عضو شدین یعنی چقدر توجه دارین و پی گیر هستین
امیدوارم این مستند بارها و بارها از همه شبکه ها تکرار بشه
فقط اطلاع رسانی برای پخشش کم بوده و زمان پخشش مینویسن شنبه بعد هم شنبه و هم دوشنبه نشون میده و سرساعت نیست گاهی
بازم ممنونم

RE: مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) - neda.n - 2013/12/17

خب من ازتون یه سوال دارم اقای شاه حسینی ، همونطوز که می دونید درصد بیماران ام اس در نوع پیشرونده نسبت به نوع عودکننده تقریبا سی به هفتاده ، یعنی هفتاد درصد بیمارای ام اس ناتوانی ظاهری خاصی ندارن و تو همین محیطی که بقیه مردم کار و زندگی می کنن ، درس می خونن ، کار می کنن و فعالیت جدی اجتماعی دارن . دانشجوی رشته های سختی مثه پزشکی هستن ، فوق لیسانس و دکترا دارن ، ورزشکارن و رده های شغلی بالایی با وجود سن کم دارن . چیزی که شاید در بین آدمهای کاملا سالم هم کم دیده میشه اما تعدادش در بچه های ام اس زیاده ، با توجه به اینکه من به صداقت یه فیلم مستند اعتقاد دارم و معتقدم در بیماری ما همه حالتهای ام اس باید نشون داده بشه و با توجه به اینکه تا امروز رسانه ها بیشتر فوکوسشون بر ناتوان نشون دادن بیمار ام اس بوده ازتون سوال دارم . پیش از اون اینو هم بگم که ، بچه های با درصد پیشرونده بیماری که مشکلات حسی حرکتی دارن هم در بین قشر ام اس به شدت فعالن که این موضوع بر کسی پوشیده نیست . و ما خودمون بچه های خیلی فعال و خیلی خوش روحیه ای تو این قشر داریم . حالا سوال من از شما اینه بین این دو قشر بیمار در فیلمتون نسبت این دو گروه با درصدهایی که ازش گفتم ، چقدره .؟آیا این نسبت در فیلمتون رعایت شده؟ بازم یه بار دیگه از مستند خوبتون تشکر می کنم