وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: دانستنی های ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+--- موضوع: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو (/Thread-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88)

صفحه ها: 1 2

در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - sooorooosh - 2013/09/17

دوستان عزیز در راستای اعتلای اهداف تخصصیِ سایت ام اس سنتر مبنی بر افزایش سطح آگاهی افراد مبتلا به بیماری ام اس از بیماری خود و آشنایی باداروهای مصرفی تصمیم بر آن گرفته ایم که بروشورها و کتابچه های راهنمای تمامی داروها را جمع آوری کنیم. تا بیماران با مطالعه بوروشور داروی مصرفی خود با دارو ،عوارض جانبی دارو و نحوه برخورد با عوارض دارو آشنایی پیدا کنند.
لذا برای نیل به این هدف از دوستانی که کتابچه و راهنمای داروی خود را دارند تقاضای همکاری میکنیم تا با جمع آوری منبعی جامع پاسخگوی سوالات و ابهامات دوستان عزیز باشیم.
لیست داروهای مصرفی:
1-آونکس
2-ربیف
3-سینوکس
4- رسیژن
5- بتافرون
6 اکستاویا
7-زیفرون
8-آکتوفرون
9-آکتوریف
10-آکتوکس
11-کوپاکسون
12 - کوپامر
13- گلاتیمر استات
14- گلنیا((فنگولیمود سوئیسی ))
15- تای سبری ((ناتالی زوماب ))
دو داروی آخر از اهمیت زیادی برخوردار هستند .و فقط بروشور های انگلیسی آن موجود است.
دوستانی که بروشور ها را در اختیار دارند لطفاً با ارسال پیام خصوصی به اینجانب اعلام آمادگی برای همکاری کنند.
دوستانی که در شهرستان ها حضور دارند و بروشور دارو را در اختیار دارند . در صورت نیاز با پست میتوانند بسته های راهنما را ارسال کنند . هزینه پست همان روز به حساب شخص ارسال کننده واریز خواهد شد.
از همکاری شما سپاسگزارم

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - simin - 2013/09/18

مراد از بروشور رو در این متن بفرمایید چی بیده؟؟؟icon_cry...همون کتابچه بیخودی که تو بسته دارو هرکسی هست؟؟؟؟icon_cry

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - sooorooosh - 2013/10/03

(2013/09/18, 12:11 PM)simin نوشته است: مراد از بروشور رو در این متن بفرمایید چی بیده؟؟؟icon_cry...همون کتابچه بیخودی که تو بسته دارو هرکسی هست؟؟؟؟icon_cry
آره سیمین جان همون کتابچه بیخود رو میخوام. اگر امکان داشته باشه

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - paeazan - 2013/10/03

من گفتم کدوم بروشورها رو دارم و کدوم رو میتونم از دوستم براتون بگیرم
اگ به دردتون میخوره تا براتون اسکن کنم یا بفرستم یا هر چی..
از یکی از بچه ها پرسیدم گفت کاتالوگ گلنیا رو داره اما سوئدیه اگ بدردتون میخوره تا بگم بفرسته

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - sooorooosh - 2013/10/21

دوستای خوبم .راهنما و کاتولوگ های ربیف .زیفرون. و اوسیمر تهیه شد.
لطف کنید و برای تهیه مابقی راهنماها همکاری کنید. ممنونم icon_question
از خانم ملودی برای در اختیار گذاشتن راهنمای اوسیمر سپاسگزارمicon_question

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - sooorooosh - 2013/10/21

بالا امدن تاپیک

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - ahya - 2013/10/22

من قبلا هم تو پیام خصوصی گفتم دفترچه سینووکس رو دارم.اگه بخواین می تونم پست کنم.

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - پویش - 2013/10/22

دفترچه سینووکس وکوپامررا من دارم پست کنم؟

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - nahid - 2013/10/22

عجیبه مگه شما دیدار نبودید اینهمه آدم ؟ اینهمه سینووکسی اونجا بود !
بتافرونی ، زیفرونی و ..... !!
از داروهای مختلف اونجا نماینده مصرف داشتیم !

خوب من میتونم دفترچه سینووکس رو اسکن کنم بفرستم . فکر نمیکردم نداشته باشی !!! البته اسکنرم تازه درست شده .

پست لازم نیست که . هرکی میتونه اسکن کنه بهتره چون بالاخره باید اسکن بشه.

RE: در خواست همکاری برای تهیه بروشور دارو - sooorooosh - 2013/10/22

ممنون ناهيد خانم . محبت ميكنيد
ايميلم اينه
soroushsharafian@yahoo.com
هر وقت فرستاديد خبرم بديد
ممنون از محبتتون