•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟
سارای عزیزم� ممنون از سوالت� چون این سوال منم هست که بالاخره اگه این دو تا فرقی ندارن چرا دکترا ایرانی برای همه تجویز نمی کنن� که هزینش برای بیمار و دولت کمتره ؟�
برای من از اولش سینووکس تجویز شده وحدود دو ماهه که مصرف می کنم . عوارضش برای افراد مختلف متفاوته ، مثلا من قبل از این که بخرم نگران عوارضی بودم که درباره اش خوانده و شنیده بودم و مدتی هم از ترس عوارض به تاخیر انداختم اما بعد از تزریق ( بجز باراول که قائدتا باید نصفشو میزد اما کلشو زد) چندان عوارضی حس نکردم� مثلا منتظر تب و لرز بودم چون آن را تا جایی که یادمه تجربه نکرده بودم اما خوشبختانه این عوارض نبود. حتی هفته های اخیر بدون خوردن مسکن برای تزریق رفتم� ولی فقط به خاطر سردرد بعد از سه ساعت یه استامینوفن خوردم . هر موقع شد صبح ، ظهر ، عصر می زنم. اینطور نیست که بعدش مجبور بشم بخوابم .
آزمایش برای کبد هم دادم خودم نگاه کردم معمولی بود. میگن هر کس بهش سینووکس بسازه خارجی تجویز نمی کنن.دکتر میگفت دارو 35 -40 درصد جلوی پیشرفت و عود بیماری� رو می گیره . Sad
کاش این امپول ایرانی از طرف دارو سازان خارجی هم تایید بشه خیالمون راحت تر بشه.نمی دونم آوونکس ساخت کجاس و بیماران کشورهای دیگه هم همونو استفاده می کنن یا نه .لطفا هر کس اطلاعاتی داره بگه.
سارا جان کسانی رو که دیدی توان مالی خرید آوونکس رو ندارن� چرا براشون سینووکس تجویز نمیشه ؟ اونایی که اولین بارشونه نمی دونن سینووکس هم وجود داره و خیلی ارزون تره.چه لزومی داره خارجی بزنن؟ :-[
این چیزا کاش ثابت میشد که :
آیا دست سود جویانی در کارهست که با وجود تشابه کامل این دو باز خارجی تجویز می کنن؟� :-X
و یا� کیفیت ایرانیش بدتره وسلامت ما مصرف کنندگانش براشون مهم نیست ؟ :-X
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : زهرا محمد شاهی , ghaside
من هم 2 ساله تقریبا سینوکس میزنم تا حالا مشکلی هم نداشتم
ولی خب عوارضش سر جاش هست،مخصوصا درد عضلاتش بیشتره که من حتی تا دو سه روز بعضی وقت ها احساس میکنم
ناهید آزمایش کبد برا چی؟
من بعد از 7 سال تا حالا از این آزمایش ها ندادم که Sad Sad Sad
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Pooya.N , habibe
شهرزاد تو از ژلوفین استفاده میکنی ؟؟؟
چون من هم درد عضلات داشتم ولی از وقتی که ژلوفین استفاده میکنیم دیگه کاملا طبیعیه حالم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Pooya.N
آوونكسم تب ولرز داره ولي من استامينوفن 500 ميخورم ولي خيلي جالبه كه يه هفته تب ولرز دارم
ولي هفته بعد ندارم
ناهيد جان حق با توست ولي دكتر من تاكيد داره كه آوونكس مصرف بشه خيلي جالبه اينقدر
فكر ندارن كه بشينن سر دارو به توافق برسن تكليف مردمم روشن بشه داروخونه كه از خداشه آزاد بفروشه
خدا به خير بگذرونه
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
(2009/09/29, 10:29 AM)behbood-nahid نوشته است: نمی دونم آوونکس ساخت کجاس و بیماران کشورهای دیگه هم همونو استفاده می کنن یا نه .لطفا هر کس اطلاعاتی داره بگه.

من همین الان پشت بستش دیدم ساخت دانمارکه
سینوکس هم عوارض اونکسو به طور کامل داره.خوب این نشون میده که داروی قوی هستش
(2009/09/29, 03:39 PM)سینا نوشته است: شهرزاد تو از ژلوفین استفاده میکنی ؟؟؟
چون من هم درد عضلات داشتم ولی از وقتی که ژلوفین استفاده میکنیم دیگه کاملا طبیعیه حالم

نه.من تا حالا استفاده نکردم که Sad Sad Sad
مسکن هست؟
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
شهرزاد جان من وقتی از علی شنیدم دارو روی کبد اثر گذاشته وقتی رفتم پیش دکتر پرسیدم سینووکس اثر داره گفت نه
این که هفتگیه ولی با این حال آزمایش نوشت. حتی تیروئید هم تو آزمایشا بود که من نخواسته بودم .
من احساس می کنم از وقتی آمپولو شروع کردم کمی ضعف و سستی دارم. نمی دونم از داروهست یا از مسائل اخیر وکم تحرکی و.... البته من به جز یه استامینوفن هیچی بعد از آمپول نمی خورم . درد استخوان اگه باشه در حد کمه.برای من بیشتر خستگی و سستی هست.
نقل قول: آيا فكر مي كنين تاثيرش مثل سينووكس يا نه؟
سارا جان ما تاثیرشو از کجا بفهمیم ؟ ما فقط عوارض جسمیشو میتونیم بگیم .
بیایید همه از دکترها سوال کنیم ( در مورد این دو دارو )و بعد جوابا رو مقایسه کنیم. باشه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
هر وقت هر دارويي رو استفاده ميكنيد با خودتون فكر نكنيد تاثير داره يا نه؟
فكر كنيد هر چي درد داريم با مصرف دارو تز بين ميره Wink Wink Wink
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Smile Smileانرژي مثبت Smile Smile
سينووكس موهاي منو يه ذره كم پشت كرده البته خوب كرد دستش درد نكنه چي بود اوون همه مو ;D ;D ;D
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : sadaf , Pooya.N
شهرزااااااااااد
ژلوفین همون ایبوپروفین مدل ۲۰۰۸ هستش عوارضش کمتره ... بهتره
من یک ساعت قبل از تزریق ۴ ساعت هم بعد از تزریق استفاده میکنم اصلا هیچ چیزی دردی حسی کلا حالم خوبه خوب میمونه� :-X
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سینااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من تا پارسال همون مدل 1850 Smile (16) رو میخوردمممممممممم،اونم هفته ای 3 تا :o :o :o :o
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سینوفارم و سینووکس Shirin6795 3 1,101 2021/06/17, 11:21 AM
آخرین ارسال: Ali7mahboobi7
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,816 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,236 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,396 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,649 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  تفاوت اکتووکس ، آوونکس و سینووکس asal2_20 5 10,118 2015/09/30, 01:42 PM
آخرین ارسال: sayeerfan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست