•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 22
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اهل این کار هست ؟ ( اهدای اعضا )
من که کارت اهدای عضوم را مثل کارت ملی‌ام یک سند فرض می‌کنم! ممکن نیتس توی کیفم نباشد. هر وقت هم پیش آمده حادثه‌ای گفته‌ام خدایا نکند جوری بمیرم که نشود عضوی اهدا کنم rolleyes یکبار که ماشینی که توش بودم تصادف کرد قبل از هر چیزی یاد اهدای عضوم افتاده بودم laughing3
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , نازلی , mirzaee , arezoo_azizi
منم کارت اهدای اعضو دارم اما فکر نکنم بعد از مرگم به درد کسی بخورم اخه نواترون تزریق کردم و میگن تا ده سال عوارضش تو بدن هست نمیدونم شایدم به دردم بخوره خدا رو چی دیدی .....................................
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran
من همین الان عضو شدم چند سالی بود که تو فکرش بودم از دوستای عزیز بخصوص آقا مجتبی خیلی تشکر میکنم که بانی این عمل خیر هستن .احساس خیلی خوبی دارم بجای اینکه بعد از مرگ جسدمان زیر خاک پوسیده شود چه بهتره که اعضای بدنمان نجات بخش زندگی افراد نیازمند به عضو باشد .
دوستان نترسید اندام های داخلی ما سالم هستن این حرفو از یه دبیر زیست شناسی قبول کنید. :35:
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , 7714 , Hasty , arezoo_azizi
(2011/08/17, 10:49 AM)romina60 نوشته است: سلام خيييييليييييي خوشحالم
چون همين الان عضو شدم agreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
باورتون ميشه سه چهار ساله ميخوام عضو شم ولي پيش نميومد البته به همه ي خانواده وصيت كرده بودم كه اجازه بدن اونها هم اين كارو تحسين ميكنن
mojtaba2iran عزيز تو 100 در 100 بيشتر از من پيش خدا اجر داري چون تو باعث شدي عملا برم عضو بشم
ممنونم
سلام خيييييليييييي خوشحالم
چون همين الان عضو شدم agreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
باورتون ميشه سه چهار ساله ميخوام عضو شم ولي پيش نميومد البته به همه ي خانواده وصيت كرده بودم كه اجازه بدن اونها هم اين كارو تحسين ميكنن
mojtaba2iran عزيز تو 100 در 100 بيشتر از من پيش خدا اجر داري چون تو باعث شدي عملا برم عضو بشم
ممنونم

از لطفت ممنونم
والله نمیدونم چی بگم
ولی خیلی دوست دارم مرگم جوری باشه که به درد کسی بخوره . تو زنده بودن که به درد چیزی یا کسی نخوردیم . شاید اون موقع یه خاصیتی پیدا کنیم .

چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : 7714 , romina60 , Hasty
ممنونم آقا مجتبی.خیلی دوست داشتم عضو شم ولی نمی دونستم چطور باید اقدام کنم.ممنون از راهنمایی تون
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
من همین الان عضو شدم البته از چند سال پیش به خانواده ودوستانم اعلام کرده بودم که حاضرم بعد از مرگم اعضای بدنم رااهداء کنم ولی اقدام به گرفتن کارت عضویت نکرده بودم چون راهش را نمی دانستم آقا مجتبی ثواب کردی خدا اجرت بده

من همین الان عضو شدم اگه درست عمل کرده باشم آخه فرمو پرکردم تاییدو زدم اتفاقی نیفتاد که بفهمم درست عملکردمHuh
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
من ثبت نام کردم اما هنوز کارتش به دستم نرسیده
بیشتر از 6ماستrolleyesrolleyes
خواهرم که دیرتر ثبت نام کرد کارتش چن وقت پیش اومد:38:
فک کنم 2باره باید ثبت نام کنمangry
زندگی میکنم حتی اگر بهترینهایم را از دست بدهم
چون این زندگی کردن است که بهترینهای دیگر برایم میسازد
بگذار هر آنچه از دست میرود برود
چون من چیزی را میخواهم که به التماس آلوده نباشد.
از اینکه استقبال کردین خوشحالم agreement2
دم همتون گرمwink2
ولی یه چیزی رو متوجه نمی شم
برای خودم بارها اتفاق افتاده
کسائی که خیلی دم از ایمان و قیامت و خدا و پیغمبر می زنن وقتی بهشون می گی عمرا اگه قبول کنن . این رو که می گم بارها برام پیش اومده ولی برای خیلی کسای دیگه که همچین اعتقاد سفت و سختی هم به بعضی مسائل ندارن تا عنوان می کنی فورا استقبال می کنن و اقدام می کنن
یه بار به یه بنده خدائی که تسبیح از دستش نمی افته و همیشه صف اول نماز جماعت اداره وایسادهangel رو بهش پیشنهاد دادم در حقیقت می خواستم پرزنتش کنم :55:. باورتون نمی شه 2 ساعت باهاش صحبت کردم و انواع و اقسام ادله رو براش آوردم ولی آخرش گفت هر چی هم بگی دلم راضی نمیشه و اصلا نمی تونم بهش فکر کنم .confused منم دیدم اینجوریه این بنده خدا رو بی خیالش شدم .
بازم دم همتون گرم wink2
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : najva , نازلی , Hasty , arezoo_azizi
آقا مجتبی دلشون نمیخواد مگه زوره؟
شما که انقدر دم از روشن فکری میزنین چرا به عقاید بقیه احترام نمیزارین؟
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : بهــار , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 22
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,800 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
Star ایران بر سکوی نخست اهدای خون در مدیترانه شرقی ایستاد naazanin 1 2,733 2012/10/15, 08:28 PM
آخرین ارسال: paeazan
  درخواست کمک برای اهدای پلاکت به کودک 8 ساله شفا یافته 26 17,293 2010/07/17, 12:51 PM
آخرین ارسال: pariya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست