•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 22
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اهل این کار هست ؟ ( اهدای اعضا )
منم سه ساله کارتشو دارم
به نظرم خیلی قشنگه این کار
نه واسه این که بعد از مرگت زنده باشی
واسه اینکه خودت پیش خانوادت نیستی اما می تونی یه نفر رو به خانوادش برگردونی
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : ابراهیم , SSA , yummy , hadisss
من الان 10 ساله که کارتشو دارم
اوایل به خاطر این کار خیلی حرف شنیدم از اطرافیان , ولی ناگفته نمونه یه بار که 4 روز تو کما بودم نزدیک بود به دردم بخوره , که بازم خدا شکرشو شامل حالم کرد , اینم فقط به خاطر تنها دخترم میگم
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : SSA , ابراهیم , hadisss
ریا نباشه منم 7, 8 سالی میشه کارتشو دارم,ایشالله بعد از 120 سال عمر با عزت ,همچنان بتونیم به خلق خدا خدمت کنیمlaughing3laughing3laughing3
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : hadisss
من اهل این کار نیستم!
کارتشو ندارم
نمی خوامم بگیرم
- Dodgy
خب هنو تمایلی پیدا نکردم به این کار
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : ابراهیم , حنانه74
نظرت خیلی محترمه
بذار یه مثال ساده بگم

وقتی آشغالهای خونه رو که میریزیم تو سطل زباله، آیا راضی نیستیم که از تو اونها کسی چیزی بدردش بخوره برداره و کارش راه بیفته؟
تازه ممکنه از اون زباله وسایلی بازیافت بشه که بعدها دوباره خودمون ازش استفاده کنیم.
البته باید بخریمشون.

خب بدن ما که بعد از مرگ دیگه بدردمون نمیخوره . پس چه ایرادی داره که زندگی رو به یه نفر دیگه یا حتی اعضای خانواده خودمون ببخشیم؟؟ و شادی رو به یه خانواده برگردونیم!!

نیکیها و اعمال خوبمون تو اون دنیا دو حالت داره ماتقدم و ما تاخر ما تقدمهامون قبل رفتن ما میرن ، اما ما تاخرهامون بعد رفتنمون . شاید بعدیها کفه ترازو ر سنگین کنه و نجاتمون بده و جایگاهمون رو بهتر کنه . که این یه نوع سرمایه گزاریه.

مطمئنم که فردی که با اعضامون زندگی دوباره پیدا میکنه ، فردی مثبت و نیکوکار میشه و شکرگزار . و ما در اعمال نیک و ثواب بعد از حیات دوباره اون فرد شریک میشیم. تازه اگه هم مفید نباشه ، در نظر خدا گم نمیشه و باز هم یک نقطه روشنی برامون هست.

این بود انشای من! خانوم اجازه برم بشینم؟؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hadisss , حنانه74 , محبوب64
نمره ی بیست بهت میدم icon_question
اما
من
دلم راضی نمیشه به این کار
نمیخوام به دنیایی خوبی کنم که مدام دارم ازش بدی می بینم!
و در جوابه بدی ها و مصیبت های دنیوی از مردم میشنوم که مثلا بهم میگن: این قسمت بود، مرگ برای همه هست. چه میدونم از این جور نصایح. من از این جور نصایح بیزارم
قبلنا از این آدمایی بودم که می گفتم چه از دنیا بدی ببینی یا خوبی، در هر حال باید خوبی کنی! اما الان نظرم عکسه. اگه بدی ببینم دلیلی نمی بینم بخوام خوبی کنم!
خب همچین موجودی ام دیگه
اولش نخواستم بگم من کارت ندارم و نمیخوام داشته باشم
تقریبا مطالب همه روخوندم. اکثرا موافقن. کار خوبیه اما خب من به شخصه تا الان نخواستم کارت بگیرم
میدونی که گرفتن کارت یه حرکت نمادینه وتا خانواده اجازه ندن کسی حق اینکار رو نداره.
نمیدونم تو این تایپیک رو خوندی یا چیزی توش نوشتی یا نه
چرا باید دیگران را بخشید ؟
باید دید که اونجا چی مینویسی و نظرت چیه
نقل قول: قبلنا از این آدمایی بودم که می گفتم چه از دنیا بدی ببینی یا خوبی، در هر حال باید خوبی کنی! اما الان نظرم عکسه. اگه بدی ببینم دلیلی نمی بینم بخوام خوبی کنم!
ولی این طرز فکر خوبیه .
نقل قول: اگه نبخشیم بیشتر از اون فرد فکر انتقام یا نفرین یا چه میدونم هر چیز منفی دیگه ای به خودمون لطمه میزنه
ولی اگه ببخشیم احساس بزرگ منشی و راحتی فکر و بزرگواریمون در وهله اول یک حس مثبت به خودمون میده و این برامون خیلی بهتره
مطمئنم دیدگاهت برمیگرده و نظرت بزودی عوض میشه
یه سئوال دیگه : خدا مادرت رو رحمت کنه ، اگه مشکل مادرت با یک عضو اهدائی حل میشد ، باز هم همین نظر رو داشتی؟
خدا کنه با اهدای عضوم خیلی از پدر ها ، مادر ها ، جوانها به خانواده برگردن و دوباره نور شادی تو خانه هاشون مشتعل بشه
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hadisss , حنانه74
مادرم رفته. نمی تونم به هیچ عنوان اما و اگری رو در ذهنم بیارم و در موردش فکر کنم. چون دیگه بر نمیگرده ...
بله حتی به مامانم هم گفتم مامان من با اهدای عضو شاد میشمSmileSmileSmile
چون با اهدای اعضای بدنم به خیلیا زندگی رو هدیه میکنمsmilingsmiling اما
متاسفانه تا الان موفق به گرفتن کارت نشدمSleepySleepy
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : حنانه74 , hadisss
عاقا میگم ولی خدایش نگید می ترسه نه اتفاقا دوش دارم اما می دونم اگه گرفتم حس خوشایندی ندارمicon_cry
 تشکر شده توسط : حنانه74

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 22
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,832 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
Star ایران بر سکوی نخست اهدای خون در مدیترانه شرقی ایستاد naazanin 1 2,758 2012/10/15, 08:28 PM
آخرین ارسال: paeazan
  درخواست کمک برای اهدای پلاکت به کودک 8 ساله شفا یافته 26 17,396 2010/07/17, 12:51 PM
آخرین ارسال: pariya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست