•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
من 8ساله ام اس دارم این دفه که دکتر ام ار ایمو دید گفت همه پلاکام خاموشه. خدارو شکر
 تشکر شده توسط : paeazan , golshid , rahaei , mehdernet2 , agin , آقا صادق , برگ 7 , mandana18 , visko , HannahZ
(2012/10/28, 06:15 PM)ستاره ناز نازی نوشته است: من 8ساله ام اس دارم این دفه که دکتر ام ار ایمو دید گفت همه پلاکام خاموشه. خدارو شکر

واییییی.... چقدر برات خوشحالم دوستم....icon_question
 تشکر شده توسط : paeazan , ehsan 10054 , rahaei , mehdernet2 , برگ 7 , mandana18
(2012/10/28, 06:15 PM)ستاره ناز نازی نوشته است: من 8ساله ام اس دارم این دفه که دکتر ام ار ایمو دید گفت همه پلاکام خاموشه. خدارو شکر

تبریک میگم خیلی برات خوشحال شدمlove51
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن!
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , mandana18
جناب mehdernet2 این علائم از نظر دکترا عالیه چون اگه بگن شرایط من بحرانیه ومن بپرسم باید چیکار کنم؟اوناجوابی ندارن که بگن.بخاطر همین میگن خیلی خیلی خوبی.بقیه از تو وضعیتشون بدتره!حالا انصافا این تاپیکها رو بخونید و بگید چندتا از این خانمها وآقایونی که شرایطشون رو گفتن،شرایطشون از من بدتره!!!!!!!!!!!!!
من از دکترا صداقت میخوام نه فریب و .....
خودم میدونم شرایطم افتضاحه ولی امیدوارم به لطف خدا.بقول مامانم:صبرکوچیک خدا چهل ساله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بایدمنتظر تموم شدن صبر خداباشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , visko
يه ms گرفتم كه كمياب ترين ms ديگه حوصلش و
ندارم
بايد تحملش كنم
...
 تشکر شده توسط : mari , برگ 7 , mehdernet2
منم هنوز یک سال نشده که ام اس دارم
دارم سعی می کنم باهاش کنار بیام،مشکل خاصی ندارم فقط بدنم درد میکنه و خیلی زود خسته میشم همین.
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : mehdernet2
(2012/10/28, 06:17 PM)golshid نوشته است: تبریک میگم خیلی برات خوشحال شدمlove51
یعنی چی؟چطور فهمید؟تبریک میگم عزیزم
من حدود 5 ماهه که MS دارم.وضعیتم خوبه با 2 بینی متوجهش شدم که خوب شد. این آخریام گوش راستم شنواییش کم شد به مدت حدودا 1 ماه که کورتون هم نزدم اصلا نمیدونم به MS مربوط بود یا نه ولی به هر حال خوب شد.خیلی سعی میکنم خوش بین باشم و بهش فکر نکنم ولی خوب یه وقتایی نمیشه...از بابت آینده آره دروغ چرا میترسم...ولی هر چی خدا بخواد شاید قدرت مقابله با این بیماری رو در من دیده و خواسته خودمم اینو بفهمم...خدا به هممون کمک کنه و تنها مون نزاره...
 تشکر شده توسط : mehdernet2
سه سال بيماريم رو تشخيص دادن خدا رو شكر تو اين مدت مشكلي نبوده وهيج حمله اي نداشتمagreement2
حمله اي كه موجب شد بيماريم تشخيص داده بشه تقريبا تمام علامتهاي ام اس رو داشت دوبيني بي حسي شديد يكي از باهام طوري كه نميتونستم كفشمو خودم بام كنم عدم تعادل لكنت زبان صداي وحشتناك كوش جب كه خوشبختانه طي يك هفته همش از بين رفت غير از صداي كوشم كه هنوز هم هست البته خيلي كم
هفته اول صداي واقعا وحشتناكي ميداد و تحملش خيلي سخت بود كم كم صدا اروم شد يجورايي شده بود موزيك متن زندكي من ولي الان تقريبا ديكه نميشنومش فقط شبا كه خيلي ساكته به قل شاعرا يه صدايي مثل صداي سكوت ميشنوم(يادتونه قبلنا وقتي از نوار كاست موسيقي كوش ميداديم اولش كه خالي بود جه صدايي ميداد)

براي اون حمله دكترم برام بالس نوشت اما از اون جايي كه ازمايشات قبل از رفتن به بيمارستان يك هفته اي طول كشيد و حالم بهتر شده بود علي رغم اسرارهاي دكتر بيمارستان نرفتم

خدا رو شكر الان خوبم icon_biggrin

تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , parisa2011 , آقا صادق
سلام
من تقریبا 10 سال دارم و هم اکنون خدارو 100000 مرتبه شکر وگوش شیطون کر خوبه خوبم حتی کارایی می کونم که همه افراد سالم انجام نمی دن
حمله های زیادی داشتم که به لطف خدا و همت خودم رفع شودagreement2

سلام به همه دوستان امیدوارم حاله همتون همینجوری خوب باشه
منم 10 سالی هست که با هاش دوستم بیشتر وقتا سعی می کنیم در کنار هم مسالمت آمیز زندگی کنیم
چندین بار حمله داشتم اما
الان به لطف خدا خوبه خوبم و گوش شیطون کر کاری می کنم که بعضی از افراد سالمانجام نمی دن
و اینم بگم در همه حال خدا رو شکر می کنم که اینقدر دوسم داره
 تشکر شده توسط : paeeze , zenith , mehdernet2 , parisa2011 , mandana18 , HannahZ
سلام به همه.منم 6ساله ام اس دارم.خدا رو شکرحالم خوبه خوبه.فقط گرما و کار سنگین حالمو میگیره.
 تشکر شده توسط : zenith , mehdernet2 , اختر , همسر یک قهرمان , گيتي , mandana18

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,760 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست