•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناتوانی در نوشتن
مرسییییییییییییییییییییی
خیلی خوشحالم امروز یه صفحه نوشتم تقریبا داره به دست خط اولیه ام نزدیک میشم
خیلی خوشحالم با حرفها و راهنماییهای شما این نتیجه رو گرفتم دم همتون گرمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fireboud , warrior , شفا یافته , احمدرضا
دوستان به تغییراتی که در بدنتون بابت این بیماری بوجود میاد خیلی نکته بین نباشید. صدالبته به فکر چاره باید بود اما نگرانی مشکلی را حل نمیکنه.
مشکل من تنها نوشتن نبود. هرچند قدرت کف دستم خوب بود اما در عمل کار زیادی با دستانم نمیتونستم انجام بدم. حتی برای لباس پوشیدن و درآوردن، غذاخوردن، هم زدن نوشیدنی با قاشق...
ولی بابت هیچکدوم نگران نبودم و غصه نخوردم. یادمه که حتی قدرت بیرون آوردن یک قرص از ورقش را نداشتم و وقتی کسی برام اینکار را انجام میداد تودلم میگفتم عجب زوری دارهlaughing3
قدرت فشار دادن کلید اسپری دئودرانت را هم نداشتم و پیش خودم میگفتم چقدر کیفیت اجناس اومده پایین! از پلاستیک خشکی استفاده کردند برای ساختش!smiling
بجای نوشتن هم بیشتر تایپ میکردم.

یادآوری خاطرات تلخ، شیرین هست. شاید الان درکم نکنید اما به امید خدا روزی که مشکلاتتون حل شد و قدرت کافی را بدست آوردید به زمان الانتون خواهید خندید.agreement2

هیچ مشکلی نیست که آسان نشود.fighting0030.gif
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : nahid , نازلی , احمدرضا , سمیرا
وای عزیزم تمام اتفاقاتی که گفتی برای منم افتاد حتی با دستام نمیتونستم شلوارمو بالا بکشمconfusedconfusedconfused
خدا خیلی بزرگه به این نتیجه رسیدم که واقعا داریم امتحان میدیم پیش خدا
ای خدا شکرتhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : سمیرا
حقیقتش منم دستم درگیر شده بود که رفتم فیزیو تراپی خیلیییی موثر بود happy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2icon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : سمیرا
منم بعد از حمله دستم کاملا ناتوان شد
اما با ورزش و نوشتن خوب شد
منظورم از نوشتن اینه که خودکار بگیرید دستتون و الکی خط خطی کنید یا سعی کنید با دستتون بیشتر کار کنیدSmile (16)
موفق باشیدicon_question
 تشکر شده توسط : احمدرضا , نازلی , ostad2000
من خیلی علاقه به گل سازی دارم تقریبا چند سال پیش که تازه ام اس گرفته بودم ، داشتم خمیر گل چینی درست می کردم، باید بعد از پخت خمیر را خوب ورز میدادم تا فرم می گرفت هر کاری کردم با دستهام خمیر را ورز بدهم نشد همسرم هم خانه نبود خلاصه ان روز خمیرم خراب شد و از ان روز یکسال با گل و گلسازی قهر کردم در نوشتن هم مشکل داشتم ولی بعد از یکسال به دلیل علاقه ی زیاد به کار هنری دوباره خمیر پختم و تصمیم گرفتم خودم ان را ورز دهم و هر جوری بود با مشقت فراوان توانستم خمیرم را آماده کنم از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدم من شعار من می توانم را برای انجام هر کاری با خودم تکرار می کنم (من می توانم **** شما هم می توانید )
 تشکر شده توسط : shokolat

دستخط من بد نشده ولی برای دکمه بستن یه کم مشکل دارم و وقتی عجله دارم به دخترم میگم برام ببندهlaughing3
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
منم 5سال پیش یه حمله داشتم که اول دستمو درگیر کرد و بعدشم پام.. کلا قسمت راست بدنمو داشت درگیر میکرد که کورتون گرفتمو خوب شدم ولی تا حدودا 2ماه دست خطم افتضاح بود....خیلی بد بود با بدبختی امتحانات دبیرستانو دادم و به زمان بیشتری نیاز داشتم ....
شکلات جان من هم که الان حمله دارم خیلی نوشتنم کند شده
هم به قول معروف تنظیمات دست تو برداشتن و ....confused2
ولی موقتیه نگران نباش icon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2011/10/11, 08:03 PM)آرزو نوشته است: منم بعد از حمله دستم کاملا ناتوان شد
اما با ورزش و نوشتن خوب شد
منظورم از نوشتن اینه که خودکار بگیرید دستتون و الکی خط خطی کنید یا سعی کنید با دستتون بیشتر کار کنیدSmile (16)
موفق باشیدicon_question

آرزو درست می گه.مشق بنویسسد.حالا می گید ما بچه کوچیکیم که مشق بنویسسیم؟ولی لازم هست.من اگه یه مدت طولانی بنویسم. دستم دیگه به فرمانم نیست و برا خودش می پره.تو موقع امتحانها خیلی بد می شد.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7