امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معناي ام اس
ام اس یعنی اینهمه دوستicon_question
عید همگی مبارکicon_questionicon_questionicon_question
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : پویش , ارزو
ام اس در نگاه جامعه به معنای محدودیت/ناتوانی/ضعف/فلج/و..............همون چیزهایی که بعداز تشخیص بیماری توسط خودم ،دکتربه من گفت ولی وقتی بعدازنه ماه دکترها تشخیص دادند دیدم ام اس شاید محدودیتی ایجادکند اما مزایایی را هم داشت.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

ام اس ینی یه پیام از طرف خدا که بیشتر حواست به همه چی باشه
ام اس ینی دنیای تازه ای که توش نگاه و طرز تفکر دیگران اذیتم میکنه و برا همین به هیشکی نگفتم چون خداروشکر فعلا من مشکل خاصی ندارم
ام اس ینی خراب شدن بعضی رویاهام اما هنوزم به خدا و لطفش خیلی امیدوارم و خودمو سپردم بهش تا بهترینارو نصیبم کنه
ام اس ینی اینجا و دوستای خوبی که پیدا کردم که همیشه به یادشونم
ام اس ینی فهمیدم ارزش سلامتی خیلی بیشتر از اینه که واسه خاطر چیزای بی ارزش خودمو عذاب بدم و حالا دیگه فکر چیزایی رو که قبلا به خاطرش غصه میخوردم نمیکنم البته تا حد ممکن
خلاصه اینکه هم خوبی داشته برام هم بدی اما خوب یه وختایی ته دلم میگم خدایا کاش یه روز خوب خوب شیم همه اما همینجوریم شکرت
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : پویش , ارزو
همه چیزهایی که می خواستم بنویسم اما حال نداشتم تایپ کنم را؛سمیراجان نوشت.فکر نمیکردم اینقدر تله پاتی داشته باشیم و تفاهم درافکارwink2wink2wink2wink2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2014/03/23, 02:36 PM)پویش نوشته است: همه چیزهایی که می خواستم بنویسم اما حال نداشتم تایپ کنم را؛سمیراجان نوشت.فکر نمیکردم اینقدر تله پاتی داشته باشیم و تفاهم درافکارwink2wink2wink2wink2

love51love51love51
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
ام اس ینی نگاه خدا بهتBlushBlushBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : mahdi1004 , ارزو
MS یعنی یه تفاوت بزرگ بین تو با دیگران.تفاوتی که برای دیگران ترسناک وبرای ما نشونه ی حس مشترک شده wink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : glassheart , laleh , kohedard
ام اس یعنی آمادگی برای شرایط جدید و سعی در تغییر وضعیتfighting0030.giffighting0030.gif ام اس یعنی ایجاد آمادگی و رسیدن به روحیه بالا برای غلبه بر مشکلی که برای دیگران هیولاست اما برای ما یک وضعیت دشوار که باید در برابر اون مقاومت کرد و بهش غلبه کنیم.در واقع ام اس یعنی باید روحمون قوی کنیم تا جسممون کم نیارهagreement2agreement2
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : glassheart , ارزو
ام اس سدی برای جلوگیری از پیشرفت انسان و مانعی بزرگ برای نرسیدن به آرزوها.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : kohedard
ام اس یعنی بی اعتمادی مردم به یک بیمار و جدا دیدن یک ام اسی از داخل جمع جامعه که هر کسی بخواد بهش ترحم کنه و از اینکه نیازی به کسی داشته باشه بخوان سو استفاده کنن و تحقیرش کنن ولی غافل از اینن که هر نوع بیماری احتمال داره برای هر کسی اتفاق بیفته
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : majid1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست