•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس
خیلی ممنون از کوهنوردای عزیزمون و اونایی که زحمت کشیدن و اونایی که رفتن استقبال
شما گفتین از خوندن پست ها اشکتون ریخت والا من هم دیگه داشت اشکم سرازیر میشد
با آرزوی موفقیت های دیگرagreement2
ایشالله که هممون از این برنامه نتیجه های مطلوب رو گرفته و بگیریم. اطلاع رسانی واقعیت ام اس، ایجاد انگیزه ی حرکت در بقیه، گرامیداشت یاد سه کوهنورد مفقود و..

خیلی ممنون از مه سا جون که فوری عکس دستمون رسوند وگرنه دق میکردیم تا فرداها که بخوان عکس بذارنlove51

مچکرم از اسپانسر تیم icon_question
سیناژن اسپانسر تیم فاتح قله ی دماوند از ام اس سنتر ایران

نمیدونم دیگه چی بگم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , Aram , matinfard , nahid , earth , hadisss , chipchip , FBF , محبوب64 , coffeedot , مـه ســـا , y.saeedi , parisa2011 , نازی ی , hamid , Nooranta , شيدا رها , asall , نارنجی مدرسه موشها
با اینکه دیر ولی اومدم تا از طرف خودم و مینوشکا جون بهتون خوش امد و خسته نباشید بگم
بهتون افتخار میکنیم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
جای خالی بعضی ها با هفت میلیارد نفر هم پر نمیشود!
همه ی دنیای من مینومlove28
 تشکر شده توسط : paeazan , neda.n , earth , fireboud , hadisss , chipchip , FBF , coffeedot , matinfard , naarin.p , hamid , Aram , شيدا رها , asall
شماها بهترینیدagreement2
قهرمانای دوست داشتنی ام اس سنتر بهتون افتخار میکنمlove28
با این حرکتتون انگار قوت گرفتم یه حسی بهم دست داده احساس میکنم خودم هم میتونم برم دماوند رو فتح کنمSmile (16)

انشالله همیشه موفق و شاد باشید دل همه ما رو شاد کردیدhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : neda.n , earth , fireboud , hadisss , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , FBF , محبوب64 , coffeedot , matinfard , naarin.p , parisa2011 , hamid , Aram , Nooranta , شيدا رها , asall
گفتنی ها رو همه گفتند. راستش دیگه حرفی برای من نمونده. پس فقط می گم که خسته نباشید و آرزو دارم هر روز محکم تر از روز قبل و با انگیزه تر راهتون رو ادامه بدید. baybaybaybaybaybaybaybay
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : FBF , محبوب64 , coffeedot , matinfard , naarin.p , نازی ی , fireboud , Aryan.bozorgmehr , hamid , Aram , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها
ممنون که هستید وبرامون افتخارآفرینی می کنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خداقوت وخسته نباشیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : محبوب64 , coffeedot , matinfard , naarin.p , fireboud , hamid , Aram , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها
خسته نباشید بچه ها...
چقدر همه رو خوشحال کردید...
از صمیم قلب براتون آرزوی سلامتی دارم و صعودهای بعدی انشالله... icon_question
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : coffeedot , matinfard , naarin.p , fireboud , Aryan.bozorgmehr , hamid , Aram , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها
شماها باعث افتخار ماهستیدagreement2icon_biggrinامیدوارم همیشه تمام قله های زندگی خودتون ویکی پس از دیگری فتح کنیدicon_questionicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : محبوب64 , coffeedot , matinfard , naarin.p , fireboud , Aryan.bozorgmehr , hamid , Aram , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
فاتحان دماوند و ام اس خسته نباشید من به شما افتخار میکنم از اینکه باعث میشید این روحیه رو در بقیه دوستان هم ایجاد کنید بسیار ممنونم کارهایتان وصف ناپذیر است خدا قوت
 تشکر شده توسط : coffeedot , matinfard , naarin.p , fireboud , hamid , Aram , Nooranta , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها
به شما دوستان عزیزم خسته نباشید میگم و افتخار میکنم
شما مایه سربلندی ما هستین
واقعا خسته نباشید .. agreement2happy0065.gif
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : matinfard , naarin.p , fireboud , hamid , Aram , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها
قهرمانای دوست داشتنی ام اس سنتر بهتون افتخار میکنمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

خسته نباشید و خدا قوت icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

با انرژی که به هممون دادین ، منم احساس میکنم میتونم راه برم .ممنونم از شما قهرمانان عزیز love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : matinfard , fireboud , Aryan.bozorgmehr , hamid , afsaneh , Aram , Nooranta , شيدا رها , nahid , asall , نارنجی مدرسه موشها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با فریدون آسرایی در حاشیه مراسم انجمن ام اس سنتر fireboud 1 3,235 2013/05/25, 11:04 AM
آخرین ارسال: yas
  در مراسم روز جهاني ام اس، انجمن ام اس ایران با اهدا جايزه به نگار ج nazaninn 45 29,418 2011/12/13, 12:44 PM
آخرین ارسال: pinkrose

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان