امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحلی که هر بار برای گرفتن دارو طی میکنم!
دو ماه یه بار ویزیت میشم
ولی همیشه 4 تا نسخه آونکس مینویسه
هی به دکترم میگم آقای دکتر بسه تروخدا نسخه ی اونکس ننویس
دفترچه بیمم تموم شدconfused

ولی داروخونه خیلی اذیت میشم جون جدیدا آونکس کم میاد وقتایی که میرم و ندارن بدون اینکه به من بگن کارت میزنن سینوکس میدن حالا من باید دعوا کنم که تو به من نگفته چرا سینوکس میدی ؟مگه من سینوکس خواستم اخه ؟angry3
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : شهرزاد
هفت خان رستم برای گرفتن یه آمپولconfused2

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   3Jokes_walt_disney_wallpapers_6.jpg (اندازه: 201.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : kiana
پس من چی بگم 12 ساله صدام در نیومدهangry3angry3angry3
اول دکتر میدم بنویسه بعد میرم داروخانه میدم قیمت بزنه بعد میرم بیمه تایید کنه البته بیمه نیروهای مسلح ( که مهر رایگان بخوره) بعد دوباره داروخانه و کلی توی ترافیک و نبود پارک و اوندفعه هم که ماشینمو بردن پارکینگ مجبور شدم یک عالمه بسلفم
مشکلات زیاده حالا کی میخواد درست شه خدا عالمهconfused2confused2confused2
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : kiana
ایشالا که درست شه
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
(2011/12/31, 07:30 AM)ساغر_س نوشته است: علیرضا این کارت واسه چی هست ؟منکه ندارمconfused2
چه جوری باید بگیریم؟

یا خدا !confused من تا الان فکر میکردم بدون این کارت دارو نمیدن!
اما گویا هر شهر یه قانونی داره! این برای گرفتن داروه فقط.
اگر دارو هات رو بدون این میگیری پس نیازی بهش نداری.
در هر حال این رو وزارت رفاه صادر میکنه و از طریق بیمه ات (تامین یا خدمات) باید بری دنبالش!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : ساغر
اگه دکترت انسان باشه (که انصافا بیشترشون هستن ) بگو 2 نسخه دومی بدون تاریخ ، برات بنویسه. 1 سرم بیمه کل برو و کارت هوشمند بگیر (مثل کارت عابر بانک ) راحت تر می تونی داروتو بگیری. ما این کار رو انجام دادیم.
دکتر من 3 - 4 تا نسخه می نویسه ، سر هر ماه هم بابام میره داروخونه با همون کارت سبزه که عکس گل هم روش داره smiling دارو رو می گیره میاد خونه. فقط هر 3 ماه یا 4 ماه میرم پیش دکتر جان یک چکاب کلی بکنه ازم.
مراحل خاصی هم نداره ، اگر کارت هوشمنده دارو رو ندارید بایس برید تایید کنید نسخه را و الا که هیچی.
البته بازم به قول جناب Prime ممکنه هر شهری قانون خودش رو داشته باشه confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/12/31, 06:27 PM)baran1390 نوشته است: پس من چی بگم 12 ساله صدام در نیومدهangry3angry3angry3
اول دکتر میدم بنویسه بعد میرم داروخانه میدم قیمت بزنه بعد میرم بیمه تایید کنه البته بیمه نیروهای مسلح ( که مهر رایگان بخوره) بعد دوباره داروخانه و کلی توی ترافیک و نبود پارک و اوندفعه هم که ماشینمو بردن پارکینگ مجبور شدم یک عالمه بسلفم
مشکلات زیاده حالا کی میخواد درست شه خدا عالمهconfused2confused2confused2

من هم دقیقا به همین نحو دارو می گیرم و دقیقا همین مشکلات رو دارم تازه من برای دارو یه شهر دیگه میرم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
عجــــــــــب ! چه چیزای جدیدی شنیدم !
تازه فهمیدم چرا اونایی که شهرستانن میگن سینووکسمون رایگانه ! خوب یا کارت هوشمندتون توی داروخانه هست که خودشون میرن از بیمه تکمیلیتون میگیرن و یا هی می برید تایید بیمه و...

من همون اولش فقط یک بار رفتم دفترچه رو عوض کردن و دفترچه بیمه خاص شد و بعد از مدتی که کارت هوشمند صادر شد ، از معاونت دارو حواله یک ساله گرفتم که با اون حواله و کارت هوشمند هرماه دارو میگیرم و فقط سالی یک بار باید حواله جدید از معاونت دارو بگیرم. همین .
فرقش اینه که به ما داروی رایگان نمیدن ، 18500 هست، خودم باید بعدا از بیمه تکمیلیم بگیرم همون پول رو. که اونم من الان 8-9 ماهه نرفتم بگیرم ، شش ماه مهلت بوده ، فکر کنم مال 2-3 ماهش از بین رفت !
نسخه هم تا حالا همه دکترها نسخه بدون تاریخ زدن اونم دو یا سه تا ، شما برید یه دکتر که دلش بیاد 3 تا نسخه بی تاریخ بنویسه با یک ویزیت.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
تو دفترچه بیمه من هم نوشته بیماری خاص ولی هربار سختگیری میکنن حتی یادمه یه بار تاریخ دریافت داروی قبلی رو اشتباه کرده بودن وحاضر نمیشدن دارو بدن میگفتن تو هنوز 4تا آوونکس رو تموم نکردی. بماند که بیمه چه قدر از دست خط دکترم هم ایراد میگیره. حتی 2 تا نسخه هم به خاطر همین سوخت.
لازم شد پیگیری کنم. مثل اینکه شماها خیلی راحت و کم هزینه تر دارو میگیرید.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,575 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,337 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  ام اس بدون استفاده از دارو mehdernet2 27 17,081 2019/09/24, 09:55 AM
آخرین ارسال: helli
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,536 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,752 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,070 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,374 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,379 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,031 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,122 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست