امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص تبازیو (تری فلونوماید )
این طور گه شنیدم فقط یک داروخانه در تهران تبازیو داره و اونم هلال احمره و ایثار !
داروخونه های دیگه قراردادشون لغو شده ! angry2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
(2019/01/21, 02:17 PM)nahid نوشته است: این طور گه شنیدم فقط یک داروخانه در تهران تبازیو داره و اونم هلال احمره و ایثار !

من همیشه کاظمی میگیرم، یکماه پیش هم کاظمی گرفتم
معمولا اینطور نیس که داروخانه قراردادی با شرکت داشته باشه که لغو بشه، حتما موجودیشون تموم شده که باز شارژ خواهد شد.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : nahid , گل گیسو , helli , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2019/01/21, 11:07 PM)atkh نوشته است:
(2019/01/21, 02:17 PM)nahid نوشته است: این طور گه شنیدم فقط یک داروخانه در تهران تبازیو داره و اونم هلال احمره و ایثار !

من همیشه کاظمی میگیرم، یکماه پیش هم کاظمی گرفتم
معمولا اینطور نیس که داروخانه قراردادی با شرکت داشته باشه که لغو بشه، حتما موجودیشون تموم شده که باز شارژ خواهد شد.

قراردادشون با بیمه لغو شده
احتمالا بیمه پولشونو نداده داروخونه ها هم ضرر میکنن نمیتونن هی صبر کنن .
شما این دفعه ببینید بازم میتونید بگیرید؟
 تشکر شده توسط : atkh , پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام. از آنجایی که به زودی پزشک تبازیو رو برای من نسخه می کند نگرانی من برای امکان تهیه دارو بیشتر شد. با دو داروخانه در شهرمان (که تهران نیست) تماس گرفتم و گفتند تا زمانی که دارو از طرف شرکت سازنده به ما داده  شود ما آن را داریم و الان هم داریم و پیش از این هم داشته ایم. آیا امکان دارد دوستانی که در تهران با شرکت زیست‌دارو‌دانش تا حالا تماس داشته اند پیگیری کنند که آیا در این بلبشوی ارز و ....این شرکت دارو را تولید می کند یا نه؟ واقعاٌ نگرانم و اساساً در اولین پستی هم که فرستادم نگرانی ام بابت عدم وجود دارو در این آشفته‌بازار بود. خودم هر چی تماس می گیرم یا اشغال است یا پاسخ نمی دهد.
سلام . نگران نباشید. من برای دو ماه دارو گرفتم منتها از داروخانه ایثار . قبلا از داروخانه دیگه ای میگرفتم.
مشکل کمبود دارو نیست، مشکل بدهی بیمه ها به داروخانه هاست. داروی ایرانی که نگرانی نداره.
 تشکر شده توسط : helli , atkh , گل گیسو , پریا حقیقت پور , pariya1361
شما تهرانيا براي دريافت داروتون غير از نسخه ، مدرك ديگه اي هم ارائه ميدين؟ و از هر داروخانه اي كه داروتون رو داشته باشه مي تونين بگيرين يا نه؟ براي ما قبلا مي گفتن فقط از فلان داروخانه بايد داروتون رو بگيرين و براش كارت بهمون مي دادن. تازه به ما فقط داروي يك ماه رو ميدن و اصلا اينطوري نيست كه بتونيم چند ماهه بگيريم
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2019/01/24, 12:08 PM)helli نوشته است: شما تهرانيا براي دريافت داروتون غير از نسخه ، مدرك ديگه اي هم ارائه ميدين؟ و از هر داروخانه اي كه داروتون رو داشته باشه مي تونين بگيرين يا نه؟ براي ما قبلا مي گفتن فقط از فلان داروخانه بايد داروتون رو بگيرين و براش كارت بهمون مي دادن. تازه به ما فقط داروي يك ماه رو ميدن و اصلا اينطوري نيست كه بتونيم چند ماهه بگيريم

خب وقتی دارو عوض میشه، بیمه پرونده رو باید اصلاح کنی هر بیمه مدرک متفاوتی میخواد و فرم خاصی داره که دکترت باید مهر و امضا کنه، این که مشترک بین تهران و همه جا است. بعد از اون داروخانه میتونه نسخه رو تایید بکنه و دارو ارائه بکنه.
تهران هم فقط چندتا داروخانه خدمات ارائه میکنند و این چندتا هم به خاطر وسعت و تعدد افراد تو تهرانه، خب منطقیه که تو شهرهای کوچیک فقط یک داروخانه خدمات ارائه کنه و اصلا چیز عحیبی نیس.
تا دوماه دارو معمولا بیمه تایید میکنه و مشترک بین همه بیمه هاست، اما بیشتر نه!!
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : helli , nahid , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2019/01/24, 12:08 PM)helli نوشته است: شما تهرانيا براي دريافت داروتون غير از نسخه ، مدرك ديگه اي هم ارائه ميدين؟ و از هر داروخانه اي كه داروتون رو داشته باشه مي تونين بگيرين يا نه؟ براي ما قبلا مي گفتن فقط از فلان داروخانه بايد داروتون رو بگيرين و براش كارت بهمون مي دادن. تازه به ما فقط داروي يك ماه رو ميدن و اصلا اينطوري نيست كه بتونيم چند ماهه بگيريم

حواله یکساله دارو میدن ولی فقط اولش نگاه میکنن ، بعد که تو سیستم ثبت شد دیگه لازم نیست.مدتیه که داروی دو ماه رو هم میدن . شاید برای داروی خارجی نمیتونن بیشتر بدن. 
 با توجه به جمعیت و دوری مسیرها تعدادی داروخانه مشخص شده که الان تعدادش کم شده بخاطر بدهی بیمه ها.
 تشکر شده توسط : atkh , helli , پریا حقیقت پور , pariya1361

منم تا ی زمانی فقط میتونستم از ی داروخونه خاص میتونستم توی اصفهان دارومو بگیرم و حتی با وجود اینکه خودم تهران بودم درصورتی میتونستم دارومو از تهران بگیرم که کل پروندم به تهران منتقل بشه.....ولی الان فکر کنم دو سال بشه که از همه داروخونه هایی که داروهای ما را ارائه میدن البته توی اصفهات میتونم بگیرم داروم رو...فقط گفتن نمیشه ی سری از تهران ی سری از اصفهان بگیری
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : helli , nahid , پریا حقیقت پور , pariya1361
تشكر از دوستان Smile
يكي از مشكلات داروهاي تزريقي همين نياز به يخچال و مشكلات در مسافرته اينجوري كه پيداست نميشه از يه شهر ديگه هم داروت رو بگيري !يكي از دلايلي كه من مي خوام دارووم رو به خوراكي تغيير بدم همين مساله ست
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور , pariya1361

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قرص آباجیو - Aubagio ( تری فلونوماید ) warrior 8 14,013 2016/07/19, 12:24 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان