•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص
دلم نميخواد پخش شه چون حتما مردم همه مارو يه گل بهار!تصور ميكنن.....چند مدته گير دادن به ام اس بابا راحتمون بذارين بخدا طلا ومس رو كه ميديدم ميخواستم بميرم از ناراحتي ..يه بار اين فيلمو تو دانشگاه پخش كردن نميدونين كه چه كشيدم مجبور بودم يه عالمه چرت و پرت بشنوم
 تشکر شده توسط : ساغر , شهرزاد , sooorooosh , blue sky
گل بهار فیلمی که هنوز اکران نشده بود واین همه منتظر داشت، فیلم امشب سینماهای تهران و شهرستانهاlaughing3laughing3laughing3
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : nahid
smilingدوستان زیاد سخت نگیرید

به خاطره خوده ماست ما رو دادیم بهشون گذاشتیم مثل موش آزمایشگاهی باهامون رفتار بشه به امید درمان به هر بی سرو پایی واسه تجویزای دروغی و درمان های آبکی جواب میدیم قاطع باشیم بگیم نه

رو حرف دانشمندان تکیه کنید (البته بعد از خدا) نه چند تا دانشجوی آبکی

مثل کسایی که میان دمه انجمن یا تو خیابون و............

از خودمون مردمو درست کنیم نه منتظر عامل خارجی

موافق هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : sooorooosh
[quote='najva' pid='147249' dateline='1322544467']

فکر کنم توی یکی از روزهای مصیبت نشون بدن ! توی روزهای شاد که نمیتونن این فیلمو پخش کننangry2

[leili/quote]
laughing3 راس ميگي نجوا جون حتما تو روزاي مصيبت ميان يه مصيبت جديدو نشون بدن تنوع شه واسه مردم چقدر زندانيو ناراحتي قلبيو ضربه مغزي؟!!!
تو اينجور روزا ما اصلا فيلماي تلويزيونو نميبينيم خب پس اگه نشون دادن تعريف كنين چي بود.البته اگه آخر فيلمه عروسي شه، نه به درد روزاي شاد ميخوره نه روزاي مصيبت!پس كلا پخش نميشه!!

تشکر شده توسط : ساغر
متنفرم از این فیلمها متنفرم از فیلم طلا و مس از هرچی فیلمه که اینقدر بد چیزهارو به نمایش عموم میزاره بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزارم بیــــــــــــــــــــــــــزارم بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزارم
 تشکر شده توسط : فرناز
من وبرا دیدن طلا مس نبردنangry21روز خونه تنها دیدم.وای چقدر گریه کردمsad2rolleyesتواشپزخونه لیوان شکوندم.چون اون موقع تو اوج حملم بودم.rolleyessad2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : kiana , ساغر
همیشه تو وقتی که فکر میکنید شاید بدترین اتفاق بیافته اما همون اتفاق به بهترین نحو عوض می شه و بلعکس
تا ندید قضاوت نکنید
می تونید با درست کردن تومار صدای اعتراض تونو به شبکه خبری یا 20:30 برسونید تا شاید پخش بشه و گوشه ای از مشکلات حل بشه
چقدر پدر بزرگانه حرف زدم ایکاش یکی دیگه می امد این حرفارو به من میزد
بای
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : baran1390 , آرزو , ساغر , Aynaz
(2011/11/30, 07:05 PM)فرناز نوشته است: من وبرا دیدن طلا مس نبردنangry21روز خونه تنها دیدم.وای چقدر گریه کردمsad2rolleyesتواشپزخونه لیوان شکوندم.چون اون موقع تو اوج حملم بودم.rolleyessad2

رناز جونم خوبه باز تنها بودی
من بین یه عالمه آدم بودم هرجای فیلم یکم غمگین بود همه برمیگشتن نگام میکردنconfused
گریه هم نتونستم بکنم
همش بغض شد تا اخر شبم گلوم درد میکردconfused2

پخش نکن بهتره هااااا
کمتر حرص میخوریمangry2
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : ساغر
اول داستان اين فيلم خيلي شبيه زندگيه منه اميدوارم بقيش برام ضد حال نباشهrolleyesicon_cry
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : مجید57
اتفاقا اول این فیلم گلبهار که میگه یه دختری بود خیلی هنرمند بودم من یاد خودم افتادم wink2 اخه اون موقعها من بافتنی نقاشی طراحی سیاه قلم خوشنویسی عروسک سازی شمع سازی میکردم ولی بعدش از همه چی بدم اومد یعنی حوصله چنین کارای مسخره ای رو نداشتم laughing3 ولی من مجردم و توی هوای ازدواج نیستم مث گلبهار خانوم که بازم یه شوک بهش وارد بشه confused برا همین داستانش اینطوریه دیگه
 تشکر شده توسط : MEGA

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند hamdam 14 10,512 2017/02/26, 09:39 PM
آخرین ارسال: .nazanin
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,854 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی نازی ی 276 174,715 2013/07/12, 11:29 AM
آخرین ارسال: Sina
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,733 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 11,050 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان