•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراموشي
منم فراموشی داره آزارم میده!!!
کوتاه مدتم افتضاحست!confused2
اما اشکال نداره

و یاد، انسان را بیمار میکند ...

گاهـــی ،

فراموشی نعمت بزرگیست !love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : Hasty
من هیچیو فراموش نمیکنم
فقط حافظم برا درساخوب نیست

البته بعد کنکور این مدلی شدم
بابا آدمیزاده و هزار مشکل
قرارنیس که تو یه حال و شرایط بمونیم
فراموشیم عالمی داره برا خودش

اصلا فراموش کنیم که ام اس داریمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : najva
جدیدا خیلی فراموشی اذیتم میکنه
مثلا میخوام از تو یخچال آب بردارم میرم دم در یخچال ولی یادم نمیاد چی میخواستم
یا وقتی دارم صحبت میکنم گاهی اوقات کلماتی که میخواستم بگم رو فراموش میکنم
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
منم خيلي وقتا دچار فراموشي ميشم مثلا با معاونت اداره يه كاري دارم 3طبقه ميرم بالا به نفس نفس كه ميوفتم وميرسم در اتاقش اون موقع به خودم ميگم من اصلا چي كار داشتم كه اومدم بالا
بچه بايد چيكارش كنيم الان مثلن جونيم فردا كه پير شديم چي confusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
(2011/09/11, 09:53 AM)مولتی ام اس نوشته است: جدیدا خیلی فراموشی اذیتم میکنه
مثلا میخوام از تو یخچال آب بردارم میرم دم در یخچال ولی یادم نمیاد چی میخواستم
یا وقتی دارم صحبت میکنم گاهی اوقات کلماتی که میخواستم بگم رو فراموش میکنم

منم اینجور میشم!Sadconfused2angry2
تو این مواقع که دوستام نمیدونن مشکلم چیه میگن عاشقی ها!!!!!!!!Angel
خو یادم میره چیکار کنمconfused2
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : zenith
منم گاهی فراموشی خیلی اذیتم میکنه مثلا واسه یه امتحان کلی درس خونده بودم وقتی رفتم سر جلسه دریغ از یه کلمه که یادم باشه خیلی حالم بد شد عینکمم همون روز گم کردم اصلا یادم نمیاد چیکارش کردمconfusedconfused
من در این زمینه خیلی تحقیق و پیگیری انجام دادم . چون مشکل منم هست کم و بیش .

پیش چندین دکترم رفتم . مغز و اعصاب و روانشناس . اما اینقدر نتایج این پیگیریام ضد و نقیض شد که خدا میدونه .

یه سری قرص با عوارض کم و زیاد و یه سری برنامه تغزیه دادن .

اما من به شخصه به یه نتیجه رسیدم و بس :

یاد گیری و به یاد آوردن . ملزوم به تمرین زیاد میباشد . مغز (مانند عضلات بدن که برای رسیدن به قدرت و توان مطلوب

نیاز به تمرینات ورزشی داره ... ) نیازمند تمرینهای مختلف هستش . ما باید سطح کورتکس مغزمونو بالا ببریم .

حال در کنارش رژیم غذایی مفید میتونه باشه . اما گام اول و مهم تمرین و نرمش مغز هستش .

که بیشتر دوستای محترم بلدن راهشو .

پس به جای افسوس به تقویت قوای یاد آوری و یادگیری خودتون بیفزایید .

تذکر : در آخر پیشنهاد میکنم از مسیر تکراری و روزانه زندگی خود ( عادت کردین بهش ) خارج بشید. مثلا :امروز مسیر تازه ای از خانه تا محل دانشگاه یا
کارتونو تجربه کنین .

یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : zenith , najva
حس میکنم روز به روز بدتر میشه حافظه ام!
چندروز یک بار انگاری پاکن بر میدارند مغزم رو پاک میکنند!
یادم میره دیگران در حقم بدی کردن!
شاید این خوب باشه اما....confused2
حافظه ام نمیکشه دیگه....وقتی ازم سوال میکنند چند دقیقه فکر میکنم تا یادم بیادangry2
رییسم هم نمیدونه مریضم با نیشخند کنایه میزنهconfused
sadsad
 تشکر شده توسط : maryamjoooon , # پریسا #
من جدیدا این مشکل پیداکردم که نمیتونم درست تمرکز کنم مثلا بین صحبتم جمله بعدی رو فراموش میکنم باید یمدت مکس کنم تا جمله بعدی یادم بیاد بعضی وقتا اصلا موضوع رو فراموش میکنم یا آخر صحبتم بی نتیجه میمونه نمی دونم جمله آخر برای چه موضوعی بوده موقع جواب دادن به سوالی که ازم میپرسن هم مشکل دوبرابر میشه چندتا جواب باهم میدم که هیچ کدوم جواب اصلی تو ذهنم نبوده angry3 خیلی ناراحتم میترسم اعتماد به نفسم از دست بدم دیگه ارتباطاتم کم کنم لطفا کمکم کنید بین شماها مورد مشابه بوده چکار کنم؟icon_cry

من وفتی دارم صحبت میکنم بعضی کلماتو یادم نمیاد وباید کمی فکر کنم تا یادم بیاد وبگم ویا معنی بعضی کلماتو

یادم میره ویا بلند میشم میرم اتاف دیگه کاری رو انجام بدم وقتی میرسم یادم نمیاد برای چی رفتم ویا چیزی رو

جائی گذاشتم بعد از چند وقت یادم نمیاد کجا گذاشتم . حالا شاید با خوردن کندر بهتر بشم .
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان