امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خيلي خيلي مهم حتما اطلاع دهيد
شیما جان ، بیتا راست می گه منبع خبر حتی اگه ایمیل بوده بهتره از اولش بنویسی .چون این طور که نوشتی انگار خودت از کادر پزشکی مطلع شدی !
من الان چون کسانی رو داریم که آنتی بیوتیک برای سرماخوردگی بهشون دادن ، فوری سرچ کردم ببینم این آمپولا چیه ، چون بجز دگزا بقیشو نمیشناسم ،دیدم فقط http://raazebaghaa.ir/showthread.php?p=37537هست که عین همین خبر رو زده ، جای دیگه نبود.
اسم این سفترياكسين هم به عنوان آنتی بیوتیک برای درمان سوزاک اومده ،حالا نمیدونم برای آنفلوانزاهم میدن مگه ؟
ولی خوب احتیاط و پرسیدن و مطمئن شدن بهترین راهه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : naz.gigili , بی تـــا , fireboud , فرناز , نازلی
(2012/01/09, 10:58 PM)earth نوشته است: مثلن بیان بگن چی بگن چون............ مجبوریم پنی سیلین یا داروهای دیگه رو از کشورهایی که ت............... نیستیم وارد کنیم.

confused2

صحبت کردن در مورد اینا چالش برانگیزه...

یعنی فرمولاسون یه دارویی مثل پنی سیلین از اینترفرون ها سخت تره که میرن از فلان جا میخرنbadtaste

انتظار دارن ملت شک نکنن؟

rolleye0012.gifrolleye0012.gifrolleye0012.gifrolleye0012.gifrolleye0012.gif

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : فرناز
(2012/01/09, 10:40 PM)bita.s نوشته است: نه گلم آخه مطلبه مهمیه
باید منبعه دقیقیم داشته باشه به همین خاطر گفتمwink2

حرف حق را بپذیر و کاری به گوینده آن نداشته باش.مثلاًاگر بوی دود رااحساس میکنی وطوطی ات فریاد بزندکه:خانه آتش گرفته! آیا به مهمانهایت خواهی گفت:این طوطی نمیفهمد چه میگوید؟؟
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : شفا یافته
به نظر من هم درسته که احتیاط شرط عقله ولی در این مورد نباید بی جهت زمینه نگرانی ایجاد کنیم.
ممکنه خیلی از بچه ها الان در حال تزریق دگزامتازون باشند.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان