•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض تنهایی
تنهایی جزی از وجود من هست من تنها بودن رو به همه چیز ترجیح میدم
حتی اسم کابری من هم تنها هست
به قول شاعر که میگه که من که شب بودم و شب هستم وشب خاهم بود به...
یعنی من که تنها بودم و تنها هستم و تنها خواهم بود به...
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
من از خیلی از بچه های اینجا شنیدم که تنهان

خیلی موافقم که مسئولهای سایت یه فکری برای این تنهایی بچه ها بکنن

من آدم مستقلی بودم.بعد از بیماریم احساس تنهاییم شروع شد!!!!!!!!
نمیدونم چرا

ممکنه خیلی از افراد اطاف آدم باشن مثلا آدم یه عالمه دعوتی تو خونشون داشته باشه و خونه شلوغ باشه اما شخص باز هم احساس تنهایی بکنه.
شاید دنبال یه همدم،هم زبون،یکی که درکش کنه،دوسش داشته باشه و ... میگرده.

کلاس و کار و مطالعه و... وقت شخص رو پر میکنه اما احساس تنهایی رو ...
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ehsan 10054 , # پریسا # , amirfarhag
به نظرم احساس تنهایی و کلن تنها بودن قضیه ای نیست که فقط به بیماری ربط داشته باشه!
به نظرم همه ی ما به نوعی تنهاییم چون دغدغه هامون متفاوته و هر کسی دغدغه و مشکلات خودش رو داره! تا حالا دیدید با یکی حرف میزنید اما اصلن سبک نمیشید؛ چون اون فرد دغدغه ی شما رو درک نکرده این موضوع عکسش هم ثابته یعنی خیلی آدما میان برای ما حرف میزنن و سبک نمیشن چون مثلن ما دغدغه ی اصلی و مهممون با اون آدم فرق میکنه!
شعار نمی دم ولی حس میکنم اگه یه کم گوش های خوبی برای شنیدن داشته باشیم و سعی کنیم با همه مشکلاتمون مشکلات دیگران و شرایطشون رو فقط درک کنیم شاید این اپیدمیه تنهایی که واقعن فراگیر شده رفع بشه! یه موقعی من اینقدر درگیر ام اس بودم که کسی برام حرف میزد تو دلم میگفتم: این نمیفهمه من چه درد بزرگی دارم و اینجوری درک نکردن طرف رو برای خودم توجیه میکردم و این باعث می شد که حس تنها بودنم over dose کنه اما فهمیدم هر کسی مشکلات خودش رو داره و براش اون مشکلات خیلی بزگ و لاینحلن!
بعضی موقع ها لازم نیست طرف یه جمله بگه و ما یکی دیگه؛ لازمه طرف حرف بزنه و تو سکوت کنی!
برای برطرف کردن حس تنهایی کسی نمیتونه کمک کنه؛ خودمون باید به خودمون کمک کنیم و سعی کنیم گوش های شنواتری داشته باشیم:-)
این جمله رو یه بار یکی از دوستان نوشته بود وقتی یکی ازت میپرسه خوبی؟ لازم نیست تمام درد و رنج و غم هات رو تو لحظه ی اول براش بگی! یه کم بهش مهلت بده من تنها آدمی که مشکل داره نیستم، هرکسی به اندازه ی خودش رنج و سختی داره!
به قول معروف رنج کشیدن ذات زندگیه؛ هنر ما اینه که سختی ها رو طوری آرایش کنیم تا زندگی قشنگ بشه!Wink
آخرش هم بگم تنهایی ها بعضی وقتا خالق یه شاهکار ها و اثرهایی میشن که حرف ندارهSmile
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : amirfarhag , parastoo joon , ehsan 10054 , # پریسا # , paeeze
خيلي فكر كردم تنهام يا نه بعد فهميدم نيستم
شايد افسرده باشم ولي تنها نه
آخه آدم با يد نشون بده كه ميخواد از تنهايي
دربياد اونوقت ديگه تنها نيست
...
 تشکر شده توسط : parastoo joon , amirfarhag , # پریسا # , simin , nazii , paeeze
از من تنها تر فقط خداست.....دیگه چی بگم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : amirfarhag , simin , paeeze , ehsan 10054
(2012/09/06, 01:46 PM)sooorooosh نوشته است: از من تنها تر فقط خداست.....دیگه چی بگم

خدا که تنها نیست............یه عالمه بنده خوب مثه ما داره.....evilgrin0039.gif
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : amirfarhag , ساغر , nazii , paeeze
اينا رو مينويسم واسه اينكه بفهمين تو كلتون فرو بره كه تنها نيستين البته خيليا ميدونن

دو سال پيش كه ام اسمو تشخيص دادن خيلى داغون شدم.از لحاظ جسمى خوب بودم اما روحيمو باختم.ازونجايى كه تك بچه بودم سنگ صبورم مامانم بود

عاشق هم بوديم.يه. عشق واقعيه دو طرفه. حتى طاقت نداشتيم يه روز از هم دور باشيم

تا اينكه پارسال عيد بطور كاملا ناگهانى مامانم بر اثر ايست قلبى فوت كرد و من خودم موندم وخودم با يه ام اس لعنتى

منه ترسو حالا شبا تنها ميخوابيدم با يه عالمه غصه. اشك ميريختم تا خوابم ببره. هيچ دلخوشى تو دنيا نداشتم.
هيشكى نميتونه اون تنهايى كه من كشيدم رو درك كنه.اما به اين فكر كردم كه من زندم باايد زندگى كنم
حس تنهايى رو از خودم دور كردم روحيمو تغيير دادم.كسى كه تازه باهام اشنا ميشد باور نميكرد اينهمه تنهام.خودم خواستم و به حس تنهايى پايان دادم.تا وقتى كه يه فرشته اومد تو زندگيم

ما هيچ وقت قدر چيزايى رو كه داريم نميدونيم.پدر و مادر خواهر و برادر يا همسر و بچه
چرا چشمامونو رو داشته هامون ميبنديم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : parastoo joon , amirfarhag , nazii , simin , sooorooosh , مستانه , naazanin , paeeze , ehsan 10054 , نازی ی , nahid , شیرین
احساس تنهايی با خود تنهايی فرق ميکنه درسته که واقعا تنها بودن حس تنهاييو بيشتر و بيشتر ميکنه اما کسی هم که تنها نيست این حس رو ممکنه داشته باشهsad2
اما ام اس سنتر و دوستای گلم که شما باشين خيلی تو کم شدن و يا ناپديد شدنش تاثير داشتهparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , amirfarhag , ehsan 10054
سخت است وقتی از بغض تنهایی گلو درد میگیری و همه میگویند
لباس گرم بپوش
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
به خدا الان دارم اشک میریزم چقدر این صفحه رو من تاثیر گذاشتrolleyes

ساغر جون خیلی قشنگ توضیح داد .....ما زنده ایم هدفی تهش بوده که الان هستیم حالا به هر شکل.نگین تنهایین....sad2

من این روزا چقدر زود رنج شدمlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazii , sooorooosh , ehsan 10054 , amirfarhag

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...