امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما هم بی ارده به یک نقطه خیره میشید؟
این روزها اینگونه ام رفیق....
فرهادواره ای که تیشه اش را گم کرده استangry
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

تشکر شده توسط : sara.i , Sina , *sharzad.s*
(2012/01/05, 10:56 PM)Sina نوشته است: سارا جان مشکل زیاد حادی نیست
میبینی که خیلی از دوستا این و تجربه کردن
ولی به هر حال بهتره به دکی جونت یه ندا بدی
و حالا جدی بودن رو بزاریم کنار ... دو قشر خاص این و زیاد تجربه میکنن
۱ - اونایی که زیاد فکر میکنن
۱ - اونایی که عاشق شدن ... این دسته افراد نه تنها چشماشون بلکه عقل و هوش و همه چی فقط به یه نقطه خیره میشه ... متاسفانه این مورد وو هیچ دکتری نمیتونه حل کنه
فکر کنم آقا سینا کاملا توضیح دادن من با حرفاش موفقمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : sara.i , Sina
(2012/01/05, 10:38 PM)parastoo joon نوشته است: آخ آخ دست گذاشتی رو دلم
امان از تمرکز... یه لحظه هم حواسم یه جا نیست
چشمامم اونطوری میشه گاهی اوقات اما آخه چی بگم به دکتر؟confused2
منم نمیدونم چی به دکتر بگم اصلاً درک می کنه یا نه !!ولی خیلی بد و اذیت کنندست

(2012/01/05, 10:56 PM)Sina نوشته است: سارا جان مشکل زیاد حادی نیست
میبینی که خیلی از دوستا این و تجربه کردن
ولی به هر حال بهتره به دکی جونت یه ندا بدی
و حالا جدی بودن رو بزاریم کنار ... دو قشر خاص این و زیاد تجربه میکنن
۱ - اونایی که زیاد فکر میکنن
۱ - اونایی که عاشق شدن ... این دسته افراد نه تنها چشماشون بلکه عقل و هوش و همه چی فقط به یه نقطه خیره میشه ... متاسفانه این مورد وو هیچ دکتری نمیتونه حل کنه
راستش سینا جان من یه کمی مورد اول شامل حالم میشه مورد دوم که اصلاً به من نمی خوره یعنی شما میگی موضوع رو جدی بگیرم و به دکتر بگم ؟بیشتر راهنماییم کنید نگران شدم که از چی میتونه باشه

(2012/01/05, 11:03 PM)مه ســـا نوشته است: عزيزم اگه منظورت اينه كه مثلا چند لحظه كلا نمي دوني كجا هستي(حالتي كه منم خيلي كم دارم )،حتما برو دكتر چون دكتر من معتقده مشكل كمي نيست
عزیزم شما به دکترت گفتی نظرش چی بود ؟من اینطوری که میشم چشمام هم خیلی درد میگیره و چیزی که اذیتم میکنه اینه که بی اختیار چند بار پشت سر هم این حالت بهم دست میده و سخت میتونم کنترل کنم که کجا هستم

بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
سارا جان سعی کن به اعصابت مسلط باشی ،نگرانیها واسترسهایت رو کم نکن به شادیها ونکات مثبت زندگی بیشتر توجه کن
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : sara.i
بله پیش اومده وقتی بیشتر تو فکر باشم اینطور میشم یعنی برا چند ثانیه چشمم قفل میکنه ولی ربطی به ام اس نداره توی ادمهای عادی هم پیش میاد زیاد سخت نگیرید

[/quote]
عزیزم شما به دکترت گفتی نظرش چی بود ؟من اینطوری که میشم چشمام هم خیلی درد میگیره و چیزی که اذیتم میکنه اینه که بی اختیار چند بار پشت سر هم این حالت بهم دست میده و سخت میتونم کنترل کنم که کجا هستم

[/quote]من در واقع تنها قرصي كه دارم استفاده مي كنم،واسه رفع اين مشكله..خيلي كمه اين حالتم. مثلا شايد ماهي يكي دو بار براي چند لحظه ميرم توي يه حالت فضاي خالي
كه اين حالت از آخرين حمله من ايجاد شديعني 4 سال پيش و من هر سال نوار مغز ميدم..اما متاسفانه هنوزم اين حالتم هست.
اينكه بچه ها ميگن توجه نكن و...خب معلومه كه توجه نمي كني اما حالتيه كه وجود داره و بايد درمان بشه

نه مشکلی نیست برای من
یه چند باری به قالی یخره شدم همین و بس بعدشم زودی چشمم رو به اطرافیان و تلویزیون انداختم مشکلی نبود
به دکترم بگم من یه چی میگم میگه نه ربطی نداره به ام اس دیگه چه برسه به این کلا اونم میگه بیخیال agreement2

خب شما درمانش کن عزیز اگه خییل دردسر داری باهاش
سارا جان وقتی میگم بهتره به دکترت بگی منظورم حتما این نیست که مشکل خیلی جدیه
ولی منم به خاطر یه همچین مشکلی دارم یه قرصی شبیه قرص مهسا رو هر روز مصرف میکنم
که البته چیز زیاد مهمی نیست ... میتونم مصرف نکنم ... ولی برای پیشگیری ترجیح میدم مصرف کنم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

بعیده به ام اس مربوط باشه وقتی افکار هر آدمی مشغول میشه این مساله پیش میاد

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

کی گفته این علائم ماله مریضیه ام اسه؟

من خودم شده یک ساعت به یک نقطه خیره میشم میتونم بگم اگر صدام نکنن تا سه یا چهار ساعت میشه

یک دفعه(عید1390) که چنان محو دریا شدم(خیره شدم) به خودم اومدم دیدم تا کمر تو آبم البته اگه صدام نمی کردن الان غرق شده بودم

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   66.jpg (اندازه: 39.72 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست