امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(سینووکس) در بین 5 برند برتر دنیا
من واقعا نمی دونم سینووکس خوبه یا بده ، چون نمیشه اینطوری مطلق گفت ، برای من خوب نبود ، بعد از 2 سال استفاده دکتر گفت سینوکس نتونسته جلوی روند بیماریمو بگیره و برام بتافرون تجویز کرد .
امیدوارم که برای اونایی که استفاده می کنن مفید باشه .
پاییز بهاری است که عاشق شده
حالا تو این متن
این کتاب مرجع که میگن رو چرا اسم نبردن.......؟confused2
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
بابا اینقد تو سر مال نزنید من 4سال دارم میزنم خوبه مشکلی هم ندارم 1 سالم سینووکس زدم هردو عین همه

ایرانی یا خارجی مهم اینه که آدم باور داشته باشه agreement2agreement2agreement2
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : TootFarangi , nahid , احمدرضا , saffari_mo , آرزو
امروز انجمن بودم دیدم چه حمل داروی خوشگلی بهشون داددددددددددددددددددددددددددن حسودیم شد sad2 از کیف بتافرون بهتر بود واسه ما خیلی وسیعه خداییش خیلی جای می بره واسه مثلا 4 تا دونه آمپول خیلی زوره کیف به اون بزرگی برداریم ولی این واسه سینوکسی ها خوشگل بود منم می خوام sad
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nahid
من خودم سینووکس میزنم ازش هم راضی هستم
دفعه اول که یه تزریقاتی آمپول رو زد بعدش گفت نمیدونم سوزن چطوری رفت تو عضلات تو که من نفهمیدم سر سوزنش هم عالیه
من دوسش دارم
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
میلو جون شاید کیف سینووکس جدید اومده وگرنه کیفی که من دیدم بزرگه و فقط برای مسافرت خوبه!
یه کوچیک قرمزه که مال داروئه ،که توی کیف مشکی بزرگتری قرار میگیره که باید توش یخ بذاریم.
پس کیف بتافرون حتما اندازه چمدونه ! Smile (16)
میترسیم ببریمش بیرون ، بهمون بگن وا چه کیف خوبی ! میشه بگین از کجا خریدین ؟ N_aggressive (35)N_aggressive (35)
وای اینم که اسپم شد confusedconfused

سینووکس ؟
خوب بوده که تا حالا ... منم میزنم ... فعلا ازش راضیم ، خدا هم ازش راضی باشه.agreement2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزهاsmilingsmilingsmilingsmilingاز پیشرفت متخصصان کشورم وسربلندی ایران خوشحالمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinتاثیر داروی خارجی آونکس را نمیدونمangry2angry2angry2ولی من از اول سینووکس زدم خداراشکرمشکل خاصی نداشتم البته جدای از عوارض دارویی که وجوددارهwink2wink2wink2دراین 3سال بیماریم تاحدودی کنترل شده وپیشرفت نداشته خداراشکرsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingدست دانشمندان کشورم دردنکنه موفق وپایدارicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

سایت زیر را بخوانید

با این سایت
یا این سایت

من به همتون قول میدم که این خبر راسته راسته!! agreement2
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
(2011/10/01, 11:57 PM)nahid نوشته است: میلو جون شاید کیف سینووکس جدید اومده وگرنه کیفی که من دیدم بزرگه و فقط برای مسافرت خوبه!
یه کوچیک قرمزه که مال داروئه ،که توی کیف مشکی بزرگتری قرار میگیره که باید توش یخ بذاریم.
پس کیف بتافرون حتما اندازه چمدونه ! Smile (16)
میترسیم ببریمش بیرون ، بهمون بگن وا چه کیف خوبی ! میشه بگین از کجا خریدین ؟ N_aggressive (35)N_aggressive (35)
وای اینم که اسپم شد confusedconfused

سینووکس ؟
خوب بوده که تا حالا ... منم میزنم ... فعلا ازش راضیم ، خدا هم ازش راضی باشه.agreement2

آره بزرگه اندازه کیف کوله که باهاش میری یونی یا مثلا کوه smiling والا !!
اینی که من دیدم شبیه کیف حمل دارو ربیف بود البته اون کیف داخلیش هم دیدم کوچیک بود .
این واسه بتافرونه :

.jpg   bag.jpg (اندازه: 27.46 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nahid
من یک سال و چند ماه بعد از شروع تزریق سینووکس دوباره حمله داشتم و چشمم که قبلا درگیر شده بود دوباره در گیر شد که خیلی خفیف بود حتی یکی از دکترا نظرش این بود که فقط یه دگزا بزنم!ولی چون وسط امتحانای یونی بود و باید سریع تر خوب میشدم سه روز کورتون گرفتم وخوب شدم......
تا حالا خیلی از بیمارا بهم گفتن سینووکس به درد نمیخوره من زدم فایده نداشته و من در جواب گفتم درسته ((شما))زدی جواب نگرفتی.....Blush
باید به دکترم اعتماد کنم و سعی میکنم کسایی که فاز منفی میدن رو قانع کنم در غیر اینصورت باهاشون هم صحبت نمیشمconfused2
به هیچ وجه هم برام مهم نیست داروم ایرانی باشه یا خارجی....داروی خوبی باشه از هر کجای این زمین خدا و به دست هر بنده اون ساخته شده باشه و دکترم بگه استفاده میکنمwink2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی ام اس (سینووکس) تحت پوشش بیمه قرار گرفت محمود 20 10,546 2013/05/30, 01:01 PM
آخرین ارسال: minoshka
  مبتلایان به ام اس از كمبود داروي ضد تشنج ايراني رنج مي برند hamdam 0 1,997 2013/04/20, 02:00 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست