•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی قیمت آونکس
شما صحبت از قیمت میکنین؟ درحالیکه آوونکس مدتهاست که خبری ازش نیست؟angry2 نسخه من مال اول مرداد هست وتا الان نتونستم دارو بخرم. امروز داروخونه هلال احمر میگفت که ظاهرا" دارو هنوز ترخیص نشده!!!confused2angry2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام
در صورتي كه امكان پرداخت هزينه امپول اوونكس را نداريد(فيمت جديد 980 تومان) و طبق نظر دكتر خود نمي توانيد از داروي ديگري استفاده كنيد (يا سازگاري با سينوكس نداريد) لطفا با شماره پيغام گير دفتر خانم وزير بهداشت تماس بگيريد و خودتان را معرفي كنيد (شرح بيماري ....عدم توانايي مالي...تلفن همراه ...) دردو دل و شكايت خود را براي خانم وزير اعلام كنيد .به اميد اينكه نتيجه داشته باشد....
شماره پيغام گير:88363600
شماره ارتباط مردمي وزارت بهداشت:81453242
 تشکر شده توسط : mojdeh4398 , mahsa , sanaz.m , hessam , شیرین , movahedi , ghaside , paeazan , arezooo82 , تندیس , پریا حقیقت پور
(2012/12/22, 12:17 PM)گل بهار نوشته است: سلام
در صورتي كه امكان پرداخت هزينه امپول اوونكس را نداريد(فيمت جديد 980 تومان) و طبق نظر دكتر خود نمي توانيد از داروي ديگري استفاده كنيد (يا سازگاري با سينوكس نداريد) لطفا با شماره پيغام گير دفتر خانم وزير بهداشت تماس بگيريد و خودتان را معرفي كنيد (شرح بيماري ....عدم توانايي مالي...تلفن همراه ...) دردو دل و شكايت خود را براي خانم وزير اعلام كنيد .به اميد اينكه نتيجه داشته باشد....
شماره پيغام گير:88363600
شماره ارتباط مردمي وزارت بهداشت:81453242
سلام
این کار خوبی است انجام بدین
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : movahedi , ghaside , پریا حقیقت پور
خانم وزیر که خیلی وقت نیستنHuhنکنه ربیف هم اینجوری پیگیری میشهDodgy
 تشکر شده توسط : hessam , movahedi , پریا حقیقت پور
آوونکس 980 تومنه؟icon_cry
یاااااااااااااااااااااا خداااااااااااااااااااangry2
اونایی که توانایی مالی ندارن و سینووکس باهاشون نمیسازه باید هر ماه 1 تومن بدن به 4 دونه آمپول؟
حرفی ندارم ولی بخدا انصاف نیست............بخدا نیست....این پولا خوردن ندارهsad2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : hessam , movahedi , ghaside , آقا صادق , پریا حقیقت پور
(2013/03/11, 02:03 AM)آرزوعزیزی نوشته است: خانم وزیر که خیلی وقت نیستنHuhنکنه ربیف هم اینجوری پیگیری میشهDodgy
مهم نیست کی وزیر باشه
من برای ربیف با کمیسون بهداشت مجلس که صحبت می کردم اون فرد تلفن چیه یا هر کسی که بود پرسید داروت چیه؟ آوانکسه؟ که خیلی گرون شده و کمیسیون برای داروهای بیماران خاص بخصوص ام اس حسابی پیگیره و توجه خاصی داره و منم در مورد ربیف گفتم و از عدم پوشش بیمه را در مورد افزایش قیمت دارو را گفتم اونا هم گفتندتوکل به خدا درست می شه

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , movahedi , ghaside , paeazan , mahsa , پریا حقیقت پور
تا اخر این هفته دیگه ایشالا معلوم میشهangel
 تشکر شده توسط : hessam , movahedi , mahsa , پریا حقیقت پور
(2013/03/11, 02:09 AM)شیرین نوشته است: آوونکس 980 تومنه؟icon_cry
یاااااااااااااااااااااا خداااااااااااااااااااangry2
اونایی که توانایی مالی ندارن و سینووکس باهاشون نمیسازه باید هر ماه 1 تومن بدن به 4 دونه آمپول؟
حرفی ندارم ولی بخدا انصاف نیست............بخدا نیست....این پولا خوردن ندارهsad2

آره شیرین جان980هزار تومن!!!من تاالان 4میلیون فقط برا 4ماه آمپول آونکس پول دادم اما دیگه پولم ته کشید و باید ناچارا برم سراغ سینووکس.حالا چه بسازه بهم چه نسازهsad
اصلا انصاف نیست..اما فعلا که دارن این پولا رو میخورن 1 لیوان آبم بعدش میخورن که هضمش راحت تر باشه.angry

حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , paeeze , movahedi , پریا حقیقت پور
sadوای
چقدر زیاد میگه چمقدارsad2 درامد داریمangry3
...
 تشکر شده توسط : hessam , nazaninamiri70 , movahedi , mahsa , پریا حقیقت پور
(2013/03/11, 02:25 AM)آرزوعزیزی نوشته است: تا اخر این هفته دیگه ایشالا معلوم میشهangel

confused

کدوم هفته؟!!!

رفت تا سال 92 البته بعد از 13 ام!rolleye0012.gifrolleye0012.gifrolleye0012.gif

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , movahedi , hessam , mahsa , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حساسیت به آونکس Justtina 2 4,049 2020/10/18, 01:09 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 58,077 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 56,495 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  نوسان قیمت سینوکس SSA 280 170,439 2017/07/19, 10:53 AM
آخرین ارسال: مهري
  رابطه مصرف آونکس و سینووکس با تعداد پلاک paeeze 19 19,198 2012/06/13, 11:30 AM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست