•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمپوزیم مبتلایان به ام اس + پرسش و پاسخ
میلو جان خیلی زحمت کشیدی عزیزم love51love51
ممنونlove51
 تشکر شده توسط : TootFarangi
نمی تونم این یکی رو یام واقعا شرمنده

نمی تونم این یکی رو بیام واقعا شرمنده
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
(2011/10/15, 10:44 PM)rad007 نوشته است: نمی تونم این یکی رو یام واقعا شرمنده

نمی تونم این یکی رو بیام واقعا شرمنده
رضا جان تاریخ رو دقت کن گذشته کجا بیای خبری نیست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Saina , anaram
اول که خواهش میشه love51
دوم هم خوب این دستگاه تزریق رو به کسانی میدن که بتافرون هستن. این کتاباش همه واسه بتافرونی هاست بیشتر confused2
البته سینووکس هم اینجا پرستار دارن نمی دونم دیگه تهران هم باید 100% داشته باشه .

خدا شانس بده ماکه نداریمangry2angry2angry2angry2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2011/10/15, 10:57 PM)fireboud نوشته است: رضا جان تاریخ رو دقت کن گذشته کجا بیای خبری نیست
راس میگیاااااااا
خوب شد گفتی وگرنه پا میشدم میومدم
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
سلام بچه ها.
واقعا ممنون از ساینا که خیلی مختصر و مفید توضیح داد.
من دیروز رفته بودم پیش دکتر عظیمی.
واقعا از حرفاش غمگین شدم.
میگفت که حالا که داروی سیناژن و زیفرون که به بازار اومده، از طرف شرکت سازنده بتافرون به بعضی مریضا زنگ زدن و خواستن که برن و شیشه بشکونن و شکایت کنن که داروهای ایرانی بی خاصیت هستن و نباید وارد بازار بشن.
آیا تولید و پخش یک دارو انقدر الکیه که هرکس به خودش اجازه بده اونو زیر سوال ببره؟
و ایشون در مورد داروهای ایرانی و مقبولیتشون صحبت کرده بود درحال که در همون سمپوزیوم تبلیغات بتافرون میشده!!
باعث تاسفه.
من اگه دکترم برام زیفرون رو تجویز کنه میپذیرم.
بالاخره این مملکت باید پیشرفت کنه یا نه؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : havaars , Saina

دوستان عزیز ، آقا فربود و ساینا جون و میلو جون بابت زحماتی که برامون کشیدید بینهایت سپاسگزارم agreement2agreement2agreement2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , Saina
ميلو جونم دستت درست خيلي ممنون love51love51
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : TootFarangi
اگر می خواهید باقی کتابها رو هم بزارم confused2
(2011/10/16, 01:02 AM)پویش نوشته است: خدا شانس بده ماکه نداریمangry2angry2angry2angry2

چی ندارید ؟ پرستار یا دستگاه تزریق ؟ confused2 اگر منظورتون دستگاه هست که کلن واسه تزریق های عضلانی دستگاه نداریم ولی اگر منظورتون پرستارش هست بایس دوستانی که تو انجمن هستن برگه درخواست بدن تا براشون پرستار بیارن ، آخه اینجا هم تا 3 - 4 ماه پیش پرستار واسه سینووکس نداشتیم که دوست جان ها درخواست دادن و خلاصه یک پرستار واسشون آمد ، البته فکر می کنم همون خانمی که واسه آوونکس هست واسه سینووکس هم خدمات میده .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام
من داروى ربيف استفاده ميكنم والبته هم برستار بهم معرفى كردن وهم بهم دستكاه دادن شماره برستار رو دكترم بهم داد كه ايشون بعد از اموزش تزريق يك دستكاه هم بهم داد و كفت كه هر وقت سوالى داشتم ميتونم به ايشون مراجعه كنم والبته خودش هر ماه زنك ميزنه و در مورد عوارض دارو و وضعيت خودم سؤال ميكنه حتى وقتى دارو كرون شد ودوباره أرزون شد براى اطلاع رسانى تماس كرفت
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: