امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام دوستان کی می تونه کمکم کنه(خالی شدن پا)
اولین حمله ی من 4 ماه پیش بود سمت چپ بدنم سر شده بود بعد کم کم بهتر شد ولی از بین نرفت اما از دو روز پیش پای چپم کاملا سر شده و راه رفتن روش برام سخته زانوی چپم هم سر شده احساس می کنم موقع راه رفتن زیر پام خالی میشه .
به دکترم زنگ زدم رفته احیا جواب نمی ده .
شما می دونید ممکنه که حمله باشه یا نه ؟
اگه می دونید کمکم کنید ممنون.
سلام هانیه جان
اینکه احساس می کنی زیر پات خالی میشه احتمالا تلقینیه که داری به خودت می کنی ، چون زیر پا خالی شدن تنها یه احساس نیست و واقعا این اتفاق می افته ، در مجموع من فکر نمی کنم چیز خاصی باشه اما بازم بهتره بعد از این تعطیلی با دکترت مشورت کنی چون اون شرایطت رو بهتر از من و امثال من می دونه
بهش فکر نکن و نذار بهت مسلط بشه ، بذار و بخواه که تو ، خود تو ، بهش مسلط بشی و از پا درش بیاری
پاییز بهاری است که عاشق شده
 تشکر شده توسط : هانیه
سلام هانیه جون خوبی

من این حالتی که میگی داشتم چند ماهی اینجوری بودم هم پام خالی می شد هم عدم تعادل داشتم از دستمم وسایل می افتادولی با دکترم مشورت کردم گفت حمله نیست حتما به خودت فشار اوردی خسته شدی بعضی وقت ها هم عوارض دارو اینجوری می شم چندتتا تست گرفت گفت خوبی نگران نبشم

من همینقد می دونم مشکلی که واسم پیش اومده بود زیاد فکر نکن انشاالله که حمله نیست
امشب تحمل کن تا فردا ولی چیزی نیستlove28love28love28love28
دوستای گلم کسی نمی تونه کمکم کنه علائمم شدید شده دکترم هم که رفته مسافرت تا شنبه نمی یاد من چی کار کنم ؟نگرانم خیلی بی حس شدم .لطفا اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه واقعا ازتون ممنونم .
فردا به بیمارستان سینا مراجعه کنید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : هانیه , zohaa
این علایمی که گفتید فکر میکنم باید باهاش بسازید از مشخصات ام اسه نه از عود و حمله آخه حمله مراحل خودش رو داره که همتون میدونید چطوریه علایمی که نداشتید یا قبلا داشتید و االن باز ظاهر میشه ولی بعضی اوقات بیشتر و بدتر
وقتي كه راه رفتن رو براتون سخت كرده و داره شديدتر هم ميشه .........حتما يه چيز جدي...................
من هم 2 ماه پيش سمت راست بدنم سر شد كه الان تقريبا خوب شده و اصلا فكر هم نميكردم كه دوباره دچار حمله بشم........كه شدم.............
اخه تو يه سفر دو هفته اي خيلي به خودم فشار اوردم وخسته شدم و كف پام و چشمم به شدت درد گرفته بود هي ميگفتم بهتر ميشه چيزي نيست ولي بدتر ميشد ..
دودل بودم كه برم پيش دكترم يا نه تا اينكه رفتم وتا ديدم گفت بستري و كورتون و اولين امپول رو كه زدم حالم خوب شد................
پس بهتره كه هرچه سريعتر به يك متخصص مراجعه كنيد..........
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست