نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 37
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
آقا مدیر چند نفر میتونیم همراه داشته باشیم؟؟؟؟؟
2 نفر میشه ؟؟؟ Smile (16)
تبلیغات منم در نظر بگیریاااااااااااااا Smile (16)
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
حمید داداش داستان این اتاق اختصاصی چیه ؟
منظورم اینه که اتاقا برای بچه ها چند نفره هستش ؟

و بعد هم اینکه چرا برگشتنی از قم برمیگردین ؟ چرا همین راه رفت رو برنمیگردین ؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
هیلدا جان حضور همراهتون رو یکی از اعضای تیم مدیریت باید تایید کنه . بعدش میتونید همراه داشته باشید

مرتضی جان اتاق اختصاصی یعنی اختصاصی دیگه ! یعنی هیچ تضمینی وجود نداره که به فلانی و همسرش یک اتاق بدیم .
معمولا اینجوری بوده که اقایون و خانم ها در اتاق های جداگانه بودن

اتاق ها 3 و 4 نفره هست ، اگر کسی بخوابه smiling والا تو مسافرت های ام اس سنتر به غیر از من Smile (16) هیچ کس نخوابیده . تازه اگه بخوابه هم یه عده به نام قوم تاتار به انسان های بیگناه حمله میکنن و بیدارشون میکنن (یادش بخیر )

دلیل مسیر قم هم اینه که نزدیک تره . و مسیر رفت برای این از قزوین هست که اول غارعلیصدر باید بریم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , yummy , hessam , یه غریبه , paeazan , مـه ســـا , FBF , fireboud , omid , kaveh_plus , hilda , seyyed reza
حمید بااین اوصافی که شمافرمودین بهتره من تصمیم نگرفته مو ازهمین الان باطل کنم من که ازوحشت مو برتنم سیخ شد.خوب شدکه این حرفهارو ازهمین الان گفتید مارفتیم توفازنگرفتن تصمیم برای تور همدان.حمید حتما برای شمااین حرف قوم تاتار روگفتین چون میخواین باهمین 16نفرعازم سفربشین.والله من یکی که شدیدا رفتم توی فاز وحشت بیش ازحد.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : seyyed reza
(2013/07/06, 12:14 AM)hamid نوشته است: سلام به همه دوستان
همون طور که اعلام کرده بودیم ثبت نام از امروز آغاز میشه .
من به نمایندگی از تیم مدیریت این اطلاعیه رو درج میکنم و جا داره از تک تک اعضای تیم مدیریت تشکر کنم که واقعا واسه این سفر تا الان خیلی زحمت کشیدن .

سفر به شهر زیبا و کوهستانی همدان، نخستین پایتخت ایران، به مدت 2 روز و یک شب در تاریخ 31 مرداد و 1 شهریور هست.

حرکت در ساعت 5 صبح روز پنجشنبه 31 مرداد ماه از تهران آغاز و بعد از عبور از شهرهای کرج - قزوین به همدان ختم میشود .
و برگشت در روز جمعه 1 شهریور ماه بعد از عبور از شهر قم در ساعت 10 شب در تهران به پایان میرسد.

**دوستانی که در مسیر و در شهرهای بین راهی سکونت دارن برای راحتی میتونن بعد از تایید و در ساعت مشخص، در بین راه به گروه بپیوندند.

slm man khili 2st darm biam chon bara rohie alieeeee
vali man k daneshgah darm:trm tabstan
**به دلیل شرایط سفر امکان تغییر ساعت وجود نداره چون باید راس ساعت مشخص غار علیصدر باشیم و ساعت مشخص دیگه ای در هتل

به دلیل رفاه حال همسفران و هماهنگی های لازم، این سفر با محدودیت 60 نفر برگزار خواهد شد.
شرکت مبتلایان به ام اس و خانواده درجه یک آنها بلامانع می باشد و سایر دوستان بعد از تایید یکی از اعضای تیم مدیریت میتونن در سفر شرکت کنن.

وسیله نقلیه :
میدل باس

محل اسکان :
هتل چهار ستاره بوعلی

وعده های غذایی :
2 صبحانه ، 2 ناهار ، 1 عصرانه توسط تور
شام در یکی از رستوران های شهر برعهده مسافر

بازدید از مناطق :
غار علیصدر ، کاخ هگمتانه ، گنجنامه ، شیرسنگی ، آرامگاه بوعلی ، آرامگاه باباطاهر ، روستای لالجین ، استخر عباس آباد و ...
**مناطق تفریحی برای رفاه حال دوستانی که تمایل به پیاده روی غارعلیصدر ندارند در نظر گرفته شده که میتوانند از این مناطق استفاده نمایند.

وسایل مورد نیاز :
لوازم شخصی ، لباس گرم ، کارت شناسایی ، داروهای مورد نیاز ، دفترچه بیمه ، مقداري خوراکي و مواد غذايي ، کفش راحت برای پیاده روی ، مقداری وجه نقد برای پرداخت ورودیه ها ( درصورت تمایل )

هزینه سفر :
مبلغ : 170.000 تومان

افرادی که تمایل به شرکت در این سفر رو دارند بعد از هماهنگی از طریق پیغام خصوصی وجه اعلام شده رو به

شماره کارت : 5022.2910.1060.1027
شماره حساب : 3906.800.836557.1
به نام : حمید رضا رحیمی
بانک : پاسارگاد

واریز نمایند.

قوانین :
  • حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
  • همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
  • به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
  • گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
  • در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
  • در طول سفر به صحبت های تورلیدر و سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

لازم است مجددا یاداور بشم که ظرفیت سفر 60 نفر هست که تعداد ثبت نام شده ها از طریق شمارشگر نظرسنجی قابل مشاهده می باشد .

با آرزوی سفر خوب و بیادموندنی

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
(2013/07/09, 06:05 PM)hamid نوشته است: یه عده به نام قوم تاتار به انسان های بیگناه حمله میکنن و بیدارشون میکنن (یادش بخیر )

يكي از بهترين مسافرتاي عمرم بود....
يادش بخير چقدر خوش گذشت
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , بهــار , seyyed reza , pariya
بهتره اگه قرار نیست در این سفر شرکت کنیم ، در این تاپیک پست ندیم !
نمیدونم چه اصراری بر پست زدن وجود داره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , مـه ســـا , matinfard , yummy , ehsan 10054 , FBF , Nooranta , seyyed reza
کاش میتونستم حالم جالب نیست
تازه خجالت میکشم چرا این جور شد
مگه جز این بود که دنیا برا
کسایی بود که تلاش میکنندangry3angry3HuhHuhHuhHuh
بازم تلاشم را میکنم بیام
...
 تشکر شده توسط : Maz , yummy , FBF , neda.n , hamid , N00shin , مـه ســـا , eglantine , earth , hilda , kaveh_plus , seyyed reza , م.ه
(2013/07/09, 09:40 PM)ehsan 10054 نوشته است: کاش میتونستم حالم جالب نیست
احسان کاکام این چه حرفیه میزنیsad2sad2
چرا خجالت بکشی قربونت برم-دلیلی برای خجالت وجود نداره
با هم میریم عزیزه کاکا- فقط دستور بده
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : neda.n , yummy , Maz , hamid , N00shin , مـه ســـا , eglantine , earth , omid , hilda , kaveh_plus , ehsan 10054 , م.ه
(2013/07/09, 09:40 PM)ehsan 10054 نوشته است: کاش میتونستم حالم جالب نیست

أحسان تووو بيااااااا، حالت خوووووب ميشه......happy0065.gifhappy0065.gifagreement2agreement2
بياااااااااا ديگه......
بچه ها شما كه اينقدر باحال بودين....پس چرا اسم نمينويسين...confused2confused2confused2
بدويين بياين happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif خووووووش ميگذره هاااااااicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : neda.n , hessam , yummy , hamid , مـه ســـا , sooorooosh , eglantine , earth , hilda , kaveh_plus , ehsan 10054 , نازی ی , seyyed reza

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 37
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...