•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنان و رانندگی
(2010/04/10, 11:21 AM)reza-alizadeh نوشته است: ببخشید ! من اصلا قصد دخالت ندارم !
به نظر خودمم رانندگی ربطی به جنس و سن نداره، چون من چشم باز کردم
یه سرهنگی کنارم بود . که این سرهنگ چنان رانندگی با آرامشی میکرد
که من لنگه اش و ندیدم تا الان . مثل پرنده آنچنان جون ما رو زمان جنگ از زیر
بمب و موشک نجات میداد ، که خلبانهاشم نمیتونستن هواپیما رو اونجوری
هدایت کننده . اسم این سرهنگ عزیز مادر بود . آره من مادرم به جرات
جز بهترین راننده هاییه که دیدم .
آقاي مهندس آقا حامد هم گفت بعضي خانوم ها.فقط بعضي خانوم ها از اين قاعده مستثني هستند
خانومهاي محترم موضوع چيه ؟ هي مطلب مي نويسيد و هي از هم تشكر مي كنيد ؟
من اگر مي دونستم كه اين موضوع اينقدر شما رو تحت تاثير قرار مي ده اصلا مطرح نمي كردم .
دوباره مثل قضيه زن زليلي اينجا هم مي خواهيم دوتا جنس مرد و زن رو تفكيك كنيم ؟
توانايي هاي فردي هيچ ربطي به جنسيت نداره و مي تونه يه زن تو خيلي از چيزها بهتر از يه مرد باشه و بالعكس .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : pariya , ستایش , elnaz
(2010/04/10, 11:29 AM)داوود نوشته است: آقاي مهندس آقا حامد هم گفت بعضي خانوم ها.فقط بعضي خانوم ها از اين قاعده مستثني هستند
خیلی عذر میخوام .
اما رانندگی نه معجزه است !!! که خیلی خاص باشی تا بهت بدن .
نه یه قرصه ، که شانس بیاری گیر بیاری !!!!!
رانندگی فقط مهارته و علم . که با تمرین به دست میاد .
من قویا حرف شمارو رد میکنم . چون در تهران خودمون من روزانه با هزاران
تاکسی بر خورد میکنم که رانندگیشون افتضاحه ! در واقع آشغاله !
با چند صد تا وانت و کامیونت بر خورد میکنم که تا لاین سبقت خیابون رو
ارث باباشون میدونند و اصلا براشون مهم نیست که چند نفر و علاف نگه دارن
برای اینکه به هدف خودشون برسن . و راننده همه اینها به اصطلاح مرد هستن !
من خانوم لاله صدیق رو قبل از اینکه خیلی معروف بشه دورادور میشناختم !
وقتایی که تو اتوبان رانندگی میکرد ! هر قدر هم اذیتش میکردیم ، حاضر
نبود که از قانون تخلف کنه ( این یک نمونه بود برای اینکه بدونید حتی زن شماره
یک رالی های بین شهری هم که مسلما رانندگیش از خیلی حرفه ای ها هم بهتره
حاضر نیست آرامش خیابون هار و بهم بزنه ، هر چند که ماشینی که زیر پاش بود
از خیلی از ماشینها سر تر و قوی تر باشه )
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : pariya , Matilat , مـه ســـا , hamed , ayda , maryamm , anita
خداييش من نمي دونم اين چه بحثيه بابا زوركي كه نميشه راننده شد
آقا جون خانوما هركاري كه بكنن اين ترسه ولشون نميكنه
درضمن رضا جان نوادر رو كنار بزاريم تهش چيزي نمي مونه عموي من وقتي كه مهمون ميره خونشون خودش آشپزي ميكنه
يك مثال بسيار قوي از رانندگي خانوما خانوم خودمه كه امسال يكم مونده بود غزل خداحافظي رو بخونيم (البته به همراه يك تريلي كوچولو 18 چرخ)
تازه اعتراضم وارد نيست چون اصلن گوش نمي ده كه هيچ تازه قاطي هم ميكنه كه تقصير زمينه كه كجه laughing3laughing3laughing3laughing3
خوب باشيد و خوب بمانيد
ببینید همون طور که از این نوشته ها بر میاد نگرش هر دو گروه خانمها وآقایون در بین خودشون هم با هم یکسان نیست .
من یه گزارش در مورد رانندگی زنان گذاشتم و دوستان هم نظرشون رو گفتن حالا برگردین نظرا رو ببینین ، بعضیا مطلق گرا هستن و روحیه جنگ طلبی و یکطرفه حرف زدن رو دارن بعضیا واقع نگرن و نمیخوان طرف مقابل رو خرد کنن .
در بین خانمها حتی چند نفر رانندگی خودشون یا همجنس خودشون رو نقد کردن ویا به نقاط ضعف و قوت هردو اشاره کردن .نگین واقعیته ،من این گزارش رو از خودم در نیاوردم با ذکر منبعه . البته از واقع نگری و بی تعصب نوشتن بعضی آقایون هم باید تشکر کرد.
این روحیه در خانمهای مورد اشاره رو در چند نفر از آقایون میشه پیدا کرد ؟ نبودن این روحیه در کشوری که توسط آقایون اداره میشه یکی از مهمترین علتهای عقب موندن از دنیای پیشرفته هست.( البته بجز علتهای دیگه )
نکنه تو وضع کنونی ایران هم خانمها دخیلن ؟ میدونین که کشور همیشه دست آقایون بوده وقانون رو هم اونا نوشتن .

به آقا داود هم توصیه میکنم اول به ابتدای تاپیک بره و اولین ارسال رو بخونه و بعد نوشته های خودش و دیگران رو (بویژه آقایون رو ) بخونه و با هم مقایسه کنه
و نتیجه بگیره .
پریا جون هم به نکته خوبی اشاره کرد که خیلی جای تامل داره.ممنونم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : maryamm
واي خداي من smiling
بازهم اين بحث به وسط كشيده شد confused

خانوم هاي محترم خوب قبول كنيد كه رانندگي 50-60 درصد آقايون خوبه و در مقابل رانندگي 10-20 درصد خانوم ها خوبه

خودتون تو خيابون ها ميبينيد ديگه ... احتياج به گفتن نيست كه !!

پريا من از پشت همين تريبون امادگي خودم رو در رقابت سالم اعلام ميدارم Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
من اگه جای شما بودم و باعث به وجود اومدن مشکلی شده بودم هی نمی کفتم وای اینجای کار چرا انقدر خرابه اولین مرد که شروع کرد به رانندگیکی بود استغفراالله اولین زن کی تونست شروع کنه واحتمالا بابت این کار چقدر با موجودات مذکر مبارزه کرده تا بتونه چی؟ همین الان توی خیلی از شهرهای ایران تازه زنها میتونن بشینن پشت فرمون باعثش کیه مردها هم نمیزارین همین میگین چرا خرابه
به نظر من که این حرفها اصلاً فایده ایی نداره angry2angry2angry2
ولی یه مطلبی را خواستم تذکر بدهم آقایونی که داعیه رانندگی خوب را دارند angry
باید بدانند خانومهایی که شما عزیزان رانندگی آنهارا زیر سئوال میبرید در نگاه کلان مادران، خواهران، همسران و احیاناً دختران آقایانی هستند که با پیش فرض "عدم توانایی رانندگی آنها"، زمینه شکوفایی استعداد خانومها در زمینه رانندگی، که تنها با تجربه و تکرار حاصل میشود را از بین برده و چنان به فرمان ماشینهای خود دل داده اند که گویی با آنها زاده شده اندangry2angry2angry2
پس اگر واقعاً از سر دلسوزی حرفی به میان آورده اید باید بدانید که این وضعیت با حرف و سخن حل نمی شود، بلکه مرد عمل می طلبد تا با کمی احترام به حقوق عزیزانمان این فرصت یعنی همان فرمان را در اختیار مادران، خواهران و همسران خود قرار دهید تا شاهد پیشرفت بیش از پیش آنها باشید.wink2
البته از خانومهای محترم نیز با اینکه نیازی به تذکر نیست ،همین خواهش را دارم تا با ایجاد امکان فرصت به بهتر شدن مهارت عزیزانمان که همانا پدران، برادران و همسران شما هستند باعث پیشرفت بیش از پیش آنها شوید.love28
آن وقت تنها در چنین شرایط مساوی است که خواهیم توانست قضاوت درستی داشته باشیمagreement2agreement2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : ayda , ستایش , Matilat , shahrzad , maryamm , reza
ای ول پریا جون...خیلی خوب گفتی
حمید بی زحمت ما از نزدیک شاهد رانندگی شما بودیم...پس بیخودی خودتو تحویل نگیر:35:
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : pariya
حیف توی این کامضیوتر دوستم آیکن تشکر نیست . وگرنه تویه همن مدت کمی که نبودم خیلیا چیزایی گفته ان که لایقه هزارتا تشکره agreement2
حامد جان معلومه ÷ریا جون حسابی خدمتتون رسیدن که اینطوری نظرت برگشته laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
حمیــــــــــــــد
مواظب باش سحر اینورا پیداش نشه . وگرنه تو هم مثه حامد تغییره موضع میدنی :35:
آنارام باشید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خصوصیت های زنان که مردان از آن متنفرند pedram 0 2,473 2014/07/25, 02:42 PM
آخرین ارسال: pedram
  خانه داری زنان از نگاه مردان paeazan 0 2,411 2014/04/19, 01:05 AM
آخرین ارسال: paeazan
  مردان بهتر رانندگی می کنند یا زنان؟/مناظره خیالی لاله صدیق و مایکل paeazan 5 4,593 2013/12/02, 12:16 AM
آخرین ارسال: منصور91
  کدام باهوشترند، زنان يا مردان ؟ ثریا 37 18,935 2012/12/01, 01:20 PM
آخرین ارسال: sargol
  99میلیون رنگی که فقط زنان درک میکنند sargol 0 1,875 2012/11/21, 08:41 PM
آخرین ارسال: sargol
  زنان و خصوصیات آنها fereshteh 106 51,405 2012/08/06, 05:10 PM
آخرین ارسال: blue sky

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست